11:3
    Jan ŠVEJDA
    (Otta)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SK Meťák České Budějovice 11:3
branky: 9. Jakub Dočekal, 14. Štěpán Švejda, 19. Jan Švejda, 24. Lukáš Chvátal, 25. Jan Otta, 29. Jan Otta, 30. Jan Svoboda, 33. Vojtěch Trčálek, 36. Jan Švejda, 38. Jakub Záň, 60. Jan Švejda - 16. Matěj Hladík, 38. Josef Chrt, 45. Matěj Hladík; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Petr Žitník 20 - Jindřich Zettner 12, Daniel Švec 7; po třetinách: 3:1, 7:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Chtěli jsme soupeři oplatit porážku z prvního vzájemného zápasu. První dvě třetiny byly z naší strany solidní, dobře jsme kombinovali a využívali šance. Škoda slabšího výkonu ve třetí části a zbytečných vyloučení. Také jsme už pak nebyli stoprocentní do obrany. To musíme pro zbývající dvě kola vylepšit. Děkujeme soupeři za férové utkání, divákům za podporu a skvělým pořadatelům za odvedenou práci.
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Dnešní zápas rozhodla naše neskutečně špatná druhá třetina.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #47 Jan Otta (11:3)
52:16 Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:11 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
46:00 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
44:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík bez asistence (10:3)
42:39 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Daniel Švec družstva SK Meťák České Budějovice
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
37:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #3 Josef Chrt, asistoval #80 Tomáš Příhoda (10:2)
37:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #22 Jakub Dočekal (10:1)
35:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (9:1)
32:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #61 Antonín Pražák (8:1)
29:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #47 Jan Otta (7:1)
28:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #16 Jan Švejda (6:1)
24:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #5 Jan Svoboda (5:1)
23:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #83 Petr Blažej (4:1)
21:46 Vyloučen hráč #12 Matěj Beniačik družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
15:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #6 David Dvořáček (2:1)
13:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (2:0)
08:50 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
08:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Jakub Dočekal bez asistence (1:0)
06:14 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání