• 60 59:22
    19:7
    (Pour)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 19:7
branky: 11. Ondřej Sihelský, 21. Tomáš Pour, 23. Ondřej Budek, 25. Ondřej Budek, 25. Daniel Nicklas, 36. Tomáš Pour, 40. Jiří Lukasch, 41. Ondřej Hlinovský, 43. Ondřej Budek, 43. Daniel Nicklas, 45. Jiří Veselý, 47. Daniel Nicklas, 47. Lukáš Fischer, 48. Tomáš Pour, 52. Ondřej Sihelský, 54. Ondřej Budek, 56. Daniel Nicklas, 57. Ondřej Hlinovský, 60. Ondřej Budek - 5. Ondřej Sloup, 10. Adam Denisov, 19. Adam Žežula, 24. Martin Benda, 26. Adam Denisov, 37. Lukáš Netrh, 53. Jaroslav Jiřík; rozhodčí: Adam Hofhansl - Šimon Dubský; vyloučení: 1:5 + Jakub Stelzer 4; využití: 7:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 16 - Marek Štauber 14, Michal Liška 5; po třetinách: 1:3, 6:3, 12:1
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): První třetina nebyla od nás kvalitní, podcenili jsme začátek zápasu. Neměli jsme základy naší hry. Ve třetí části se naše hra srovnala a začali jsme proměňovat přesilovky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. JE-DE-ME!
60:00 Komentář hostů Klouda Jiří (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli parádní, vyrovnané utkání. Bohužel ve třetí třetině přišla rychlá smršť několika gólů soupeře a bylo po zápase. Nedokázali jsme se dostat zpátky do utkání a soupeři jsme tak usnadnili vítězství. K herní nepohodě nám "pomohla" vyloučení, která se nesmí stávat a bojujeme s nimi celou sezónu. Soupeři děkujeme za zápas. Příští týden budeme na domácím zápase v plné síle!
60:00 Střely ve 3. části: 18:5
59:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 19:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (19:7)
58:09 Vyloučen hráč #4 Ondřej Sloup družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
56:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 18:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (18:7)
55:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 17:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Daniel Nicklas, asistoval #86 Ondřej Sihelský (17:7)
53:58 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
53:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 16:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #48 Jiří Veselý (16:7)
53:33 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Michal Liška družstva SPORT CLUB Klatovy
52:51 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 15:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #30 David Jánský (15:7)
51:30 Domácí ve třetí třetině dominují ve všech herních činnostech.
51:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 15:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #39 Jonáš Janata (15:6)
50:07 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
47:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 14:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #86 Ondřej Sihelský (14:6)
47:24 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování
46:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 13:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #86 Ondřej Sihelský (13:6)
46:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 12:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (12:6)
46:03 Hatricku se dočkal Daniel Nicklas
45:10 Vyloučen hráč #2 Jakub Holý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:10 Dnešní utkání sleduje 130 diváků.
44:14 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #11 Ondřej Budek (11:6)
42:37 Timeout SPORT CLUB Klatovy
42:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Daniel Nicklas, asistoval #34 Michal Strnad (10:6)
42:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #39 Jonáš Janata (9:6)
42:02 Domací na začátku třetí třetiny rychle odskakují ve skore.
40:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #3 Daniel Nicklas (8:6)
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (7:6)
36:04 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #12 Martin Benda (6:6)
36:04 Přestřelka pokračuje. Klatovy bojují s maximálním nasazením.
35:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:5)
33:35 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
25:43 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #4 Ondřej Sloup (5:5)
24:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
24:45 Domácí se  po tlaku a brance Nicklase bekendem zády k brance dostávají do vedení.
24:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #2 Jan Šobotník (4:4)
23:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #12 Martin Benda bez asistence (3:4)
22:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
22:08 Volný úder proměňují domácí ve vyrovnání.
20:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
20:27 Po povedené přesilovkové kombinaci domácí snižují.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:59 Vyloučen hráč #97 Jiří Levý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
19:58 Po  první třetině jsou spokojenější hosté. Po povedených brejcích vedou o dva goly.
18:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #82 Lukáš Netrh (1:3)
12:27 Vyloučen hráč #34 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
10:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:2)
09:04 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #9 Šimon Švára (0:2)
04:50 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #4 Ondřej Sloup, asistoval #9 Šimon Švára (0:1)