• 59 58:20
    2
    Filip NOCHTA

SK Meťák České Budějovice - FBC Draci Říčany 3:9
branky: 44. Michal Vernarec, 48. Tomáš Příhoda, 59. Matěj Hladík - 2. Jakub Tabášek, 2. Jan Dušek, 14. David Tománek, 31. Matěj Tabášek, 44. David Tománek, 48. Vítězslav Špok, 54. Ondřej Kubeš, 55. Dominik Počta, 59. Vítězslav Špok; rozhodčí: Tomáš Mareš - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 45 - František Lerch 31; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:5
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Aktuálně musíme všude získávat tři body, a to jsme dnes splnili. Nejlepší od nás byla třetí třetina, kde jsme vystupňovali tempo a hráli na balónku rychle a hýbali se i bez něj. Dalším pozitivem je hra dozadu, kam jsme dnes dřeli a zároveň jsme i přes četnou marodku odehráli celý match na tři lajny, nemuseli stahovat, nemuseli dělat změny a kluci, kteří běžně nemají tolik prostoru odehráli dobrý zápas. Největším pozitivem jsou však dnes naši diváci, kterých zas i v sobotu večer přijelo mraky. Díky za to!
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnes nám uniklo prvních pět minut a to i přes to, že jsme se právě na začátek zápasu měli soustředit. Za bojovný výkon mám pro kluky slova chvály, zapojením třetí lajny se náš výkon výrazně zvedl. Děkujeme divákům za vytvoření hezké atmosféry v hale a soupeři gratulujeme ke třem bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:25
58:57 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #75 Filip Pírka (3:9)
58:20 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:20 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:04 GÓL FBC Draci Říčany! 2:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:9)
54:56 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #18 Filip Steinhaizl (2:8)
54:37 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #24 Matěj Hladík.
53:58 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:7)
52:45 Trochu rozhozený Meťák je pro hostí jednoduché přehrát
47:29 a z tribuny se ozývá: VENCOOOOO!
47:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #80 Tomáš Příhoda, asistoval #82 Václav Vítek (2:6)
47:05 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:6)
45:30 Největší fanclub tu má dnes Václav Vítek
43:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #35 Martin Kořenský (1:5)
43:14 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:5)
43:10 Vyloučen hráč #6 David Dvořáček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:50 Z lavičky na konci třetiny zvedl hráče Václav Vítek, který údernou rozehrou nahrál přímo před bránu hostí, gól z toho ale nebyl
38:16 Timeout FBC Draci Říčany
37:50 Krásnou střelu hostí hráče s číslem 92 Zdychynec vyráží
36:40 Hladíkovi překážely jen nohy brankáře hostí
35:39 Na hřiště nastupuje obranná dvojice Kořenský - Motz, tak uvidíme
34:45 Třetí lajna domácích už se zahřívá, třeba předvede lepší výkony
33:33 Vyloučen hráč #96 Michal Tibitancl družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
30:52 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (0:4)
30:31 Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
30:08 Hostí opět v pěti
28:42 Procházka střelou z první hodně přestřelil
28:03 Máme tu první přesilovku dnešního zápasu
28:02 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
27:52 Domácí tým v šesti
26:42 Dnes máme i hlasitou tribunu, děkujeme!
24:28 Leží tam v komoře, nožky má nahoře, Tibitancl padá
22:27 Dnes je v bráně Zdychynec a Tibitanclovo nohy
21:40 Do druhé třetiny nastoupily oba týmy s větším nasazením
20:00 Střely v 1. části: 10:19
19:30 Tibitancl vypočítal špatně rychlost větru a jeho střela končí daleko od brány
13:26 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
13:26 Tománek díky přihrávce od Kubeše mohl zakončovat do brázdné brány Zdychynce
10:45 Zdychynec podržel domácí dvěmi skvělými zákroky
09:45 Tak tohle je Motz teda. A hokejka hostí ve vzduchu.
08:35 Pírkovi chyběl jen kus a střela by prošla gólmanovi pod nohou. Místo gólu jsou z toho jen zmatky a rozehra hostí
07:45 Hráč hostí s číslem 5 se snažil o zakončení backhandem, střela ale šla do vnější konstrukce brány
06:45 Meťák je dnes pomalejší
05:00 Pírka měl možnost jít dopředu, nedokázal ale obehrát protihráče na středu
03:45 Nyní nebyl uznán gól hostí, nikdo ani nevěděl, jak se míček v bráně ocitl :)
02:14 Domácí jsou málo důrazní před vlastní bránou. Jako trest jsou jim obdržené branky v prvních dvou minutách zápasu.
01:52 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (0:2)
01:28 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:1)
00:00 Dobrý den, vítáme vás u 19. kola divize mužů :)