7:2
    Michal TRNÍK
    (Vávra)

FBC Kutná Hora - Panthers Praha Boys U23 7:2
branky: 19. Petr Vávra, 36. Josef Chalupa, 38. Josef Chalupa, 41. Lukáš Martin, 47. Lukáš Staňo, 53. Lukáš Martin, 60. Michal Trník - 17. Michael Kočandrle, 22. David Pech; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 21 - Denis Ali 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Klasicky okleštěná sestava, která dokázala dlouho vzdorovat.Škoda že nám v závěru došli síly. Na kdyby se nehraje, takže o naší produktivitě mluvit nebudeme.
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): První dvě třetiny jsme se rozehrávali. Soupeř nás docela tlačil. Naštěstí druhá třetina zlomová - začali jsme více střílet a tlačit se do brány, což bylo klíčové. Třetí třetina jasně naše. Důležité tři body do tabulky. Děkujeme divákům a soupeři za zápas. Přejem šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
60:00 Trpělivá hra domácích přinesla zaslouženou výhru. Děkujeme všem za hru fair play a těšíme se na další utkání. Přejeme příjemný večer.
59:32 A teď z druhé strany. Pas od Vávry zužitkoval na výbornou Trník a dává prakticky do prázdné branky.
59:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (7:2)
58:40 Zeleného pas na Martina, který ale střílí dost nad bránu hostí.
57:10 Zelený přidává další dělovku z půlky hřiště, ale Ali pozorný.
56:16 Hosté vyvýjejí tlak v závěrečných minutách, ale domácím se daří blokovat střely.
53:50 Rychlá levačka nohy Bochníčka zastavila téměř jistou branku Panthers.
52:15 Marek Trník se v závěru oslabení trhnul do úniku přes celé hřiště, ale byl faulovaný. Nařízené trestné střílení se mu nepodařilo proměnit, zakročila hbitá levačka hostujícího golmana.  Vzápětí se do slibné pozice dostal Martin a nemýlil se. Domací navyšují náskok na 6:2.
52:10 Timeout Panthers Praha Boys U23
52:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #27 Martin Zelený (6:2)
50:55 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #60 Marek Trník.
50:30 Své první přesilovky se dočkali i hráči Panthers. Lítá jedna střela za druhou, ale kutnohorská tvrz zatím nedobytá.
49:24 Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
49:20 Pepa Chalupa je dnes při chuti. Nejen, že krotí míček, ale ještě stíhá za běhu burcovat své spoluhráče k rychlejší hře.
48:30 Vávrova střela končí na boční straně branky.
46:55 Staňo s Vojtěchem vytěžili maximum z rychlého protiútoku. Na střelu pod víko byl Ali krátký.
46:51 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (5:2)
45:30 Hra se uklidnila. Hráči dávají přednost kombinační hře
43:30 Na začátku třetiny vidí diváci útočný florbal z obou stran. Oba golmani se rozhodně nenudí.
41:28 Nepraš ve slibné šanci před kutnohorskou bránou, ale těsně nad.
40:31 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #48 Jiří Petrásek (4:2)
40:31 Martin střelou z první střílí další kutnohorskou branku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
40:00 Domácím se podařilo ve druhé části druhé třetiny srovnat tempo s rozjetým soupeřem a vytěžit v rámci nižší produktivity maximum.
37:40 Uvidíme dneska hattrick?
37:37 Pepa Chalupa je při chuti. Po té co jeho úvodní dělovku gólman vyrazil, pak na jeho přízemní dorážku již nedosáhl.
37:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa bez asistence (3:2)
35:45 Pepa Chalupa si nejrychleji našel odražený míček a znovu tím zařizuje vyrovnání 2:2.
35:22 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #10 Lukáš Staňo (2:2)
34:12 Většina střel kutnohorských borců končí na bloku Pantherské hradby.
33:00 Míček převážně v držení hostí, kteří se snaží dostat do vhodné střelecké pozice, ale domácím se prozatím daří hru vytlačovat do méně nebezpečných míst.
29:30 Martin v samostatném úniku, ale jeho slibnou dělovku likviduje levou rukou Ali.
28:40 Z přesilové hry dokázalo domácí družstvo vytěžit jen jednu nebezpečnou střelu. Panthers vcelku má nyní hru pod kontrolou.
25:47 Vyloučen hráč #15 Petr Nepraš družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hra rukou
25:47 Přesilová hra domácích znamená první střelu na hostujícího gólmana ve druhé třetině.
21:24 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #19 Jakub Petr (1:2)
21:24 Hosté střílí k protilehlé tyčce a odskakují o jednu branku.
20:20 Pár vteřin po úvodním vhazování a Bochníček zastavuje míček na brankové čáře.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:45 V závěru třetiny Tvrdek razítkuje tyčku domácí branky
18:35 Odražený míček nejrychleji zpracoval Vávra a střelou do středu branky vyrovnává stav na 1:1.
18:13 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra bez asistence (1:1)
17:33 Střela do horního rohu branky otevírá vedení v zápasu pro hostující Panters.
16:38 GÓL Panthers Praha Boys U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle z trestného střílení (0:1)
16:30 Dvě nebezpečné střely domácích a promáchnutí odrazu od Staňa. To je událost za 5 vteřin, jen je stále skore 0:0.
14:45 Hostující Petr Jakub zkusil střelu backendem ze slibné pozice, ale ve výsledku žádné ohrožení kutnohorské branky z toho nebylo.
13:55 Zelený ve slibné střelecké pozici, avšak po křižné přihrávce minul vysoko nad branku.
13:05 Sledujeme pasáž kde na obou stranách lítá míček vysoko nad brankami.
10:15 Nečekaná Schwarzova střela z otočky skončila na tyčce konstukce Aliho branky.
08:40 Bohouš Bochníček ted na dvakrát vytěsnil přízemní střelu hostí.
06:30 Tvrdíkova střela byla zablokována dvěma hráči Panters.
04:45 Jirka Schwarz prověřil střelou na bližší tyč hostujícího gólmana.
04:00 Prozatím sledujeme hru kolem středního pásma bez výraznějších šancí na obou stranách.
02:10 Vojtěch zlikvidoval unik hostujícího Rolan Ryana v podlední chvilce.
00:55 Po úvodním vhazovanání je na míčku Kutná Hora.
00:00 Dobrý podvečer fanoušci florbalu. Dnes nás čeká souboj se sousedním týmem tabulky Divize skupiny B. Domácí se nachází na 5. místě s 27 body a Panters Praha Boys U23 o příčku níže, tedy 6. s 24 body. Očekáváme tak dnes zajímavý a vyrovnaný duel.