8:2
    Tomáš KOTLAN
    (Hájek)

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 9:2
branky: 6. Jan Šimic, 8. Jan Šimic, 14. Filip Šimek, 15. Daniel Danyi, 35. Jaromír Žák, 44. Jakub Tejnor, 44. Jan Šimic, 54. Vojtěch Koutný, 56. Vojtěch Koutný - 50. Zdeněk Valdauf, 56. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Petr Jindra - Kryštof Kůs; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 227; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 26 - Lukáš Bicek 11; po třetinách: 4:0, 1:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes super odmakaný zápas. Podařilo se nám proměnit šance, hrát aktivně a hlavně být v pohybu a soupeře přehrát. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Valdauf Zdeněk (Vedoucí): Jako každý zápas, když nedáváš vyložené šance nemůžes vyhrát... tento krutý konec me mrzí.. ale musím říct že soupeř kromě druhé třetiny byl lepší... Děkuju všem co dnes jeli po náročném večeru a ránu... jsem rád že se nikdo před vánocema nezranil... Takže všem šťastné a veselé...
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
55:57 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #17 Filip Šimek (9:2)
55:03 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Tomáš Kotlan, asistoval #25 Ondřej Hájek (8:2)
54:44 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:48 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #11 Daniel Danyi (8:1)
51:31 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hra rukou
50:58 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #11 Daniel Danyi.
49:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #47 Tomáš Kotlan (7:1)
43:37 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (7:0)
43:07 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #11 Daniel Danyi (6:0)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
34:19 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
34:19 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #34 Jaromír Žák, asistoval #22 Vít Hovorka (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
15:50 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
14:21 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #6 Karel Matějka (4:0)
13:32 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:0)
07:56 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
05:57 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (1:0)