7:4
    Jakub TEJNOR
    (Danyi)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Florbal Jindřichův Hradec 7:4
branky: 31. Jan Švejda, 33. Jan Švejda, 38. Jan Svoboda, 42. Dominik Záň, 47. Jan Svoboda, 56. Dalibor Nigrin, 59. Jan Švejda - 9. Daniel Danyi, 33. Filip Kopřiva, 37. Filip Šimek, 60. Jakub Tejnor; rozhodčí: Karel Kotyza - Štěpán Weber; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Záhora 23 - Jakub Rytíř 26; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Soupeř na nás v prvních dvou třetinách vlétl, ale my jsme s tím po zkušenosti z prvního vzájemného střetnutí počítali a připravili jsme si utkání do závěrečné části. Tam už jsme byli jasně lepší, a i přes komplikaci v podobě vyloučení jsme dokráčeli k vítězství. Děkuji celému týmu za dnešní zápas, opravdu všem hráčům, všichni pracovali jako tým a věřím, že taková docházka vydrží až do konce sezony. Speciální dík patří legendě Záhymu v brance, který dnes vypomohl dobrým výkonem a několika skvělými zákroky! Díky soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Výborně rozehrané utkání, které si zase prohrajeme. Děláme školácké chyby, jsme nedůrazní a zbytečně se necháme vylučovat. Gratuluji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:56 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #11 Daniel Danyi (7:4)
59:06 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry
58:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (7:3)
58:15 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #37 Jiří Krůšek.
55:31 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #37 Jiří Krůšek (6:3)
53:00 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za opakované přestupky
52:23 Vyloučen hráč #5 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
49:20 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry
46:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (5:3)
41:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #47 Jan Otta (4:3)
41:34 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
37:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (3:3)
36:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #22 Vít Hovorka (2:3)
32:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:2)
32:05 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #15 Tomáš Karas (1:2)
30:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (1:1)
27:35 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 11:7
14:22 Vyloučen hráč #34 Jaromír Žák družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
08:35 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #17 Filip Šimek (0:1)
07:59 Vyloučen hráč #8 Václav Bajko družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře