5:6
    Jan OTTA
    (Svoboda)

FBC Štíři Č. Budějovice B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 5:6p
branky: 7. Václav Strouhal, 16. Patrik Šafařík, 16. Josef Čížek, 26. Tomáš Kotlan, 28. Adam Severin - 5. Jakub Záň, 32. Michal Bajus, 33. Jan Svoboda, 36. Jan Švejda, 52. Jan Pinkas, 63. Jan Otta; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 3:3 + Lukáš Chvátal OS; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 14 - Jiří Trojan 20; po třetinách: 3:1, 2:3, 0:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Valdauf Zdeněk (Vedoucí): Další zápas co nás může mrzet, bohůžel od stavu 5:2 jsme se začali bát o výsledek a přestali hrát, soupeř nás začal mačkat a pouze jsme čekali na vyrovnání.. Mrzet nás může přesilovka ke konci zápasu kdy jsme nedokázali ani jednou vystřelit... Jinak solidně odbráněné utkaní, od toho se musíme odrazit...
65:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Zápas v mnohém připomínal ten na Meťáku, který jsme odehráli pár týdnů zpět. Houževnatí domácí, kteří nám v první třetině nedali ani kousek místa zadarmo, a náš nevýrazný a nedostatečně kvalitní výkon. Od druhé třetiny jsme se ale výrazně zlepšili a začali jsme mít herní převahu. Tu jsme bohužel nepřetavili ve vítězství v základní hrací době, ale až v prodloužení. I když šance na to rozhodnout už ve třetí třetině určitě byly. Děkuji soupeři za zápas a všem z našeho mančaftu přeji šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
78:00 Probíhají poslení dvě minuty do konce třetí třetiny.
62:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #5 Jan Svoboda (5:6)
62:25 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #5 Jan Svoboda.
60:01 Začalo nám prodlužení.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
57:11 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
57:11 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání
57:11 Domácí mají velkou šanci se dostat do vedení v přesilové hře.
55:13 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
52:34 Šafařík s Fišerem udělali krásnou akci, ale gólem neskončila.
51:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #28 Jan Pinkas, asistoval #99 Jan Procházka (5:5)
51:45 Vinohrady udělali poslední krok a vyrovnali.
49:22 Hosté hrají v plném počtu.
47:38 Peprný udělal neskutečnou střelu.
47:34 Domácí střílí jako o život.
47:22 Vyloučen hráč #99 Jan Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
46:13 Golman domáích předvádí neuvěřitelné zákroky.
40:01 A je před námi třetí třetina, hosté do ni jdou s vedením o jeden gól.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:28 Vyloučen hráč #98 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vysoká florbalka
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #99 Jan Procházka (5:4)
35:21 Vinohradům chybí opravdu jen jeden krok do toho aby dorovnali.
32:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda bez asistence (5:3)
31:56 Vinohrady pomalu, ale jistě vyrovnávají.
31:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Michal Bajus, asistoval #5 Jan Svoboda (5:2)
29:44 Vyloučen hráč #98 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
29:44 Hosté teď hrají v přesilové hře, jsme zvědaví jak tohle dopadne.
27:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #49 Václav Bíca (5:1)
27:19 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B - osobní trest
27:19 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
27:19 Domácí hrají přesilovou hru, uvidíme jak se jim zadaří.
25:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Tomáš Kotlan bez asistence (4:1)
20:23 Domácí jdou do druhé třetiny s vedením hned o dva góly.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:27 Domácí hrají v plném počtu.
16:55 Domácím se zatím daří a vůbec se s tím neperou.
16:27 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
15:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #27 Josef Čížek, asistoval #64 Daniel Kolín (3:1)
15:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #98 Patrik Šafařík, asistoval #3 Václav Strouhal (2:1)
09:19 Utkání zatím probíhá v poklidu.
06:37 Domácí vyrovnávají.
06:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #98 Patrik Šafařík (1:1)
04:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #10 Michal Bajus (0:1)
04:14 A máme tady první gól Vinohrad.
02:12 Peprný se pokusil vystřelit, ale trefil svého protihráče.
00:01 První buly vyhráli domácí.