6:4
    Jan OTTA
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Kutná Hora  6:4
branky: 16. Lukáš Chvátal, 43. Jan Pinkas, 50. Matěj Špaček, 55. Jan Švejda, 55. Vít Neuman, 60. Jan Otta - 18. Michal Trník, 19. Lukáš Drahný, 40. Marek Trník, 56. Jakub Jedlička; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Trojan 13 - Bohuslav Bochníček 36; po třetinách: 1:2, 0:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Počítali jsme, že soupeř bude florbalovější, což se také potvrdilo. My jsme se dlouho rozehrávali. Trvalo nám než jsme se dostali do tempa. Druhá třetina od nás lepší, byli jsme trpěliví, plnili jsme pokyny. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí, které by možná pomohly ke klidnějšímu průběhu na naší straně. Třetí třetina nám nevyšla a soupeř trefil vše, co se dalo. Děkujeme soupeři a snad budeme v příštím zápase lepším týmem až do konce utkání.
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): Soupeř hrál v tempu, což nám určitou část zápasu činilo potíže. Postupem času jsme se s tím však srovnali a začali se prezentovat více svou hrou. Ve třetí třetině skvělá otočka, konečně nám to tam začalo padat a výsledkem je výhra. Děkujeme houževnatému soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta bez asistence (6:4)
58:36 Timeout FBC Kutná Hora
55:55 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #97 Antonín Tvrdík (5:4)
54:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #16 Jan Švejda (5:3)
54:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #26 Jan Pinkas (4:3)
49:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (3:3)
42:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #37 Štěpán Švejda (2:3)
40:59 Vyloučen hráč #60 Marek Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:08 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (1:3)
28:17 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 20:4
18:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:2)
17:14 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (1:1)
15:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #52 Jakub Záň (1:0)
01:51 Vyloučen hráč #15 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání