• 61 60:18
    6:5
    (Hlinovský)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady B 6:5p
branky: 4. Matěj Surák, 6. Ondřej Budek, 15. Matěj Surák, 33. Jiří Kratina, 58. Ondřej Budek, 61. Ondřej Budek - 11. Jan Pinkas, 24. Radovan Vnuk, 29. Jakub Žiška, 31. Ondřej Zelený, 46. Dominik Záň; rozhodčí: Jakub Šimek - Šimon Dubský; vyloučení: 4:6; využití: 2:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 15 - Petr Žitník 21; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Dnes mě těší, že jsme nakonec utkání otočili pro náš prospěch a vyhráli jsme. Dále bojujeme sami se sebou. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
65:00 Komentář hostů Nigrin Dalibor (Vedoucí): V tomto zápase děkuji hlavně fantastickým divákům a spoluhráčům, kteří se i přes nepříznivý vývoj utkání nesložili a naopak je první nepovedená třetina nakopla k výbornému výkonu. Na konci se radoval šťastnější tým. Tato úroveň florbalu by si zasloužila mnohem důstojnější prostředí. Malá hala se špatným osvětlením není pro florbal (celostát?) úplně ideální. Soupeř byl doslova doma - využil znalostí místního prostředí a vyhovoal mu také metr rozhodčích, který jsme za 61 minut nebyli schopni přečíst. A že jsme toho už něco načetli! Gratuluji domácím ke dvěma bodům a děkuji pořadatelům za výborně odpořádané utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
60:19 Ondrovi Hlinovskému se podařilo přečíslit a přihrávkou našel Ondru Budka. Ten se nemýlil.
60:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:5)
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:13 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (5:5)
56:08 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
54:25 Gorilám se krátí čas, víc riskují.
52:45 Dominik Záň měl skvělou příležitost. Netrefil. Na druhé straně měl šanci Jirka Kratina.
52:16 Junior v dresu Goril Lukáš Fischer skvěle vybojoval míček.
51:42 Zeleného volej také netrefuje zařízení.
49:68 Ondra Hlinovský dostal skvělou přihrávku na volej. Trefil tyčku!
47:58 Ani přesilovka nepomohla Gorilám srovnat skóre.
46:48 I rána Ondry Hlinovského končí za mantinelem.
46:24 Tečovaná rána kapitána Kryštofa Lehečky přeletěla branku.
46:05 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:42 Vinohrady si umí počíhat na chybu. Opět si dokázali najít svoji šanci a překonat Vojtu Šimůnka popáté.
45:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #3 Vít Neuman (4:5)
43:11 Asi ani jeden tým se ve čtyřech necítil na otevřenou hru.
41:11 Rozhodči utnuli konflikt na hřišti hned v zárodku a uvidíme hru ve 4.
41:10 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
41:10 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
40:30 V oslabení unikl Ondra Hlinovský a prověřil ruce golmana Žitníka.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:44 Adam Hašek znovu vybojoval míček a vyvezl ho mimo nebezpečí.
38:50 Brejk domácí zazdili. Přihrávka byla až příliš okatá.
34:40 Stejnou možnost měl i Dan Nicklas. Netrefil branku.
34:29 Teď to zkoušel Matěj Surák vrátit Tomášovi Pourovi, ale ten odkrytou branku netrefil.
33:49 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
32:49 Skvěle se v brankovišti orientoval Jirka Kratina, který dokončil akci Ondry Budka a Matěje Suráka.
32:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #11 Ondřej Budek (4:4)
31:42 Dan Nicklas zahrozil a trefuje břevno Žitníkovy branky.
30:41 Přečíslení Vinohrady skvěle vyhodnotili a Zelený otáčí skóre.
30:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #20 Jakub Žiška (3:4)
30:06 Míra Vybíral zamíchal sestavou. Chce Gorily probrat k větší aktivitě.
29:18 Domácí si mohli pomoci standardkou, ale rána šla znovu jen nad.
28:56 Zlepšená hra Vinohrad dělá Gorilám problém. Zápas je vyrovnán, Žiška měl nabito ostrými.
28:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška bez asistence (3:3)
25:26 Pěkný Pojarův kros na Budka, ale rána letěla mimo. Špatně trefil míček.
23:42 S přesilovkou naložili Sokoli dobře, po pádu Lukáše Fischera už šli do otevřené gorilí obrany a Vnuk vymetl pavučiny v kleci Vojty Šimůnka.
23:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Radovan Vnuk, asistoval #2 Dalibor Nigrin (3:2)
22:57 Vyloučen hráč #33 Michal Štejr družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
20:55 Sokolové drží cenné vteřiny na půlce Goril.
20:03 Hned po akci z buly si připisuje další zákrok proti Ondrovi Budkovi Žitník.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:59 Vyloučen hráč #5 Ondřej Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
18:26 Měli jsme tu trochu rušno. Druhá formace domácích provětrala bránící rezervu Vinohrad.
14:29 Gorily si pomáhají šikovností v přesilovkách. Skvělá přihrávka od Tomáše Poura, Matěj Surák dával už do odkryté branky.
14:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (3:1)
13:12 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
12:20 Opět aktivně Matěj Surák, získal míček, pálil nad.
10:42 Nebezpečný byl opět Matěj Surák. Jeho rána letěla nad branku.
10:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #20 Jakub Žiška (2:1)
10:19 Parádní sólo pro Lehečku. Zásah gólmana překazil radost divákům.
07:38 Vnuk neprostřelil Nicklasův blok ze standardní situace.
05:39 V akci nejen banány, ale také třetí lajna domácích. Jirka Kratina to zkoušel střelou na Žitníka. Ten si sáhl na balonek.
05:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:0)
04:48 Speciální formace Goril v akci.
04:40 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
03:24 Matěj Surák to vzal na sebe a překonal Žitníka tentokrát zleva.
03:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (1:0)
03:08 Matěj Surák posílal do středu přihrávku, ale střelci byli obsazení.
01:00 Po zákroku golmana Vojty Šimůnka posílal Daniel Nicklas do šance Ondru Budka. Zakončení jednou rukou na golmana Žitníka nestačilo.
00:20 Další nová tvář v dresu Goril. V dnešním zápase má premiéru na hřišti Jan Pojar.
00:10 Máme odstartováno! Kdo se nedívá na přímý přenos na ceskyflorbal.tv?