3:4
    Kryštof ILLE
    (Šustr)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Florbal Jindřichův Hradec 3:4p
branky: 20. Dominik Vlček, 40. Dominik Vlček, 46. Dominik Vlček - 52. Vojtěch Koutný, 52. Jiří Šustr, 53. Jan Šimic, 64. Kryštof Ille; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Radek Kulhan 24 - Jakub Rytíř 31; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní zápas se těžko hodnotí. Dvě a půl třeti jsme na hřišti byli lepší a diktovali jsme hru. Poté jsme ikansovali z přesilovky, která posadila soupeře na koně a už se nám nepodařilo ho zastavit. Prodloužení bylo už o štěstí, které se přiklonilo k soupeři, kdy my jsme nevyužili přesilovku a soupeř z následného útoku rozhodl zápas. První bod je doma, mohli býut však tři. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Bohužel nás dnes trápila koncovka. Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Soupeř nám odskočil, ale dokázali jsme se vrátit do zápasu a bereme dva body. Děkuji soupeři
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
63:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #21 Jiří Šustr (3:4)
60:41 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
60:41 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za opakované přestupky
60:00 Střely ve 3. části: 14:12
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:00 poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:13 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
52:17 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:3)
51:38 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr, asistoval #16 Vojtěch Koutný (3:2)
51:15 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:1)
50:35 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
50:33 Posledních 10 min. 3.třetiny.
48:04 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
47:26 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
46:00 Domácí golman si připisuje další užasný zákrok.
46:00 Zápas je velmi napínavý.
45:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #81 Martin Hrmo (3:0)
42:20 Domácí mají šance,ale nedaří se je proměňovat.
41:00 Míčku se zmocnili domácí.
40:10 První buli vyhráli Štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #48 Vítězslav Holub (2:0)
39:50 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
33:00 Štíři bojují a snaží se dát další gól.
32:00 Hra je tam a zpět.
31:10 Hradec je více na míčku.
30:00 Probíhá posledních 10 minut 2. třetiny.
25:50 Hra se dost zrychlila.
24:50 Štíři drží více míček na své čepeli než soupeř.
23:00 Pořadatelé mají hodně práce s mantinely.
21:50 Velká šance Štírů, ale gól nepadl.
20:01 Štíři dostali standartku ze středu hřiště.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #58 Vojtěch Basík (1:0)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
14:00 Další krasný zákrok domácího golmana.
13:00 Hra je hodně přerušovaná.
10:00 Probíhá posledních 10 minut 1. třetiny
09:00 Štírský golman drží Štíry s nulou.
07:00 Štíři se snaží dát gól, ale marně.
02:50 Hradec je více na míčku.
00:01 První buli vyhráli Štíři.