• 59 58:52
    2
    Jan ŠVEJDA

TJ Sokol Královské Vinohrady B - SPORT CLUB Klatovy 16:5
branky: 3. Richard Klíma, 8. Jan Otta, 12. Jakub Žiška, 13. Lukáš Chvátal, 16. Jakub Záň, 19. Jiří Krůšek, 22. Jakub Záň, 23. Jakub Žiška, 28. Jan Švejda, 30. Radovan Vnuk, 32. Vojtěch Trčálek, 34. Jan Svoboda, 35. Jakub Záň, 40. Jan Pinkas, 41. Jan Svoboda, 52. Jakub Žiška - 1. Adam Denisov, 28. Jan Procházka, 29. Adam Denisov, 38. Adam Žežula, 40. Jiří Levý; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Trojan 20 - Michael Petelík 18, Marek Štauber 24; po třetinách: 6:1, 8:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Nigrin Dalibor (Vedoucí): Dnešní utkání bylo těžší po psychické než po fyzické stránce. Po polovině zápasu začal náš výkon upadat a poslední třetina se nemusela hrát. Mohli jsem odcházet ze zápasu s dobrým pocitem. Vážíme si 3 bodů, děkujeme soupeři za férový zápas a děkujeme také skvělým pořadatelkám! Zdravíme nepřítomného trenéra a prosíme ho, aby už přišel, samo se to neudělá. Potřebujeme cukr a bič.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Fatál za fatálem, už není na co čekat. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 20:7
58:52 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
51:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 16:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #26 Jan Pinkas (16:5)
41:55 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
40:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 15:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (15:5)
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
39:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 14:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #26 Jan Pinkas bez asistence (14:5)
39:11 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 13:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 Jiří Levý, asistoval #12 Martin Benda (13:5)
38:26 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #5 Jan Svoboda.
37:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 13:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (13:4)
34:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 13:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (13:3)
33:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 12:3
32:01 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
31:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 11:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #52 Jakub Záň (11:3)
30:20 Vyloučen hráč #3 Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za vysoká florbalka
29:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 10:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Radovan Vnuk, asistoval #33 Dominik Záň (10:3)
28:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 9:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov bez asistence (9:3)
27:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 9:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (9:2)
27:33 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 8:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #16 Jan Procházka, asistoval #23 Štěpán Hajn (8:2)
27:33 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Marek Štauber družstva SPORT CLUB Klatovy
22:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #22 Radovan Vnuk (8:1)
21:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #47 Jan Otta (7:1)
20:00 Střely v 1. části: 22:9
18:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #5 Jan Svoboda (6:1)
15:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:1
14:29 Vyloučen hráč #7 Jan Hais družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání
12:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #47 Jan Otta (4:1)
11:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #3 Vít Neuman (3:1)
07:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #44 Lukáš Chvátal (2:1)
02:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #16 Jan Švejda (1:1)
00:50 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1