60
  • 60 59:50
    Jan ŠVEJDA

Florbal Jindřichův Hradec - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:6
branky: 9. Vít Hovorka, 19. Daniel Danyi, 40. Jakub Tejnor, 53. Jiří Šustr - 3. Jan Švejda, 20. Jan Svoboda, 34. Jiří Krůšek, 41. Jan Svoboda, 43. Lukáš Mervart, 51. Richard Klíma; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 25 - Jiří Trojan 24; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Vinohrady si zaslouženě odváží 3 body. Hráči hostů prokázali, že jsou zkušenější, než náš tým. My jsme se bohužel po dvou vyhraných zápasech viděli na špici tabulky a nyní jsme dostali cennou lekci a do dalších zápasů musíme víc makat. Děkujeme soupeři!
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Věděli jsme, že nás zde bude čekat těžké utkání s houževnatým soupeřem. Domácí na nás nastoupili a od začátku nám svým napádáním zatápěli. Postupem času jsme se ale zlepšili a otočili skóre, což bylo klíčové. Ve třetí části jsme díky skvělé bojovnosti náskok udrželi a vezeme z horké půdy velmi cenné vítězství. Pochválit je třeba celý tým včetně brankáře Trojana. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
59:50 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil #16 Jan Švejda.
58:22 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
52:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr, asistoval #13 Jan Cihlář (4:6)
50:45 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
50:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #37 Jiří Krůšek (3:6)
48:53 Hráči obou týmů tady padají jak švestky
42:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #47 Jan Otta (3:5)
40:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #17 Vojtěch Trčálek (3:4)
40:24 Novej člověk na časomíře a hned to nejde
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:27 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #13 Jan Cihlář (3:3)
39:09 Vyloučen hráč #11 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:10 Vyloučený hráč se dohaduje se zdravotnicí
37:40 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
33:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #23 Richard Klíma (2:3)
28:30 Neskutečný souboj na polovině domacích
25:37 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za opakované přestupky
21:18 Zdravotnice se po rozhodnutí rozhodčích velmi rozčiluje
20:36 Vyloučen hráč #18 Martin Novák družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
18:54 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za držení
18:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #13 Jan Cihlář (2:1)
13:37 Vyloučen hráč #37 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
08:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka bez asistence (1:1)
02:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #23 Richard Klíma (0:1)