• 38 37:45
    12:7
    (Hrabal)

FBC Piranha Přerov B - FBC Hranice B 12:7
branky: 5. Filip Hrabal, 6. Adam Borges, 6. Filip Hrabal, 13. Adam Borges, 13. Vladimír Biolek, 14. Robert Klimecký, 16. Robert Klimecký, 19. Vladimír Biolek, 20. Filip Hrabal, 34. Radim Klimecký, 35. Adam Barcaj, 38. Vladimír Biolek - 10. Jan Grygar, 17. Petr Čagan, 21. Mirko Troup, 21. Lubomír Kratochvíl, 26. Lubomír Kratochvíl, 29. David Rek, 34. Šimon Duda; rozhodčí: Petr Holan - Adam Tietz; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Vlček ? - René Šlosar ?; po třetinách: 5:1, 4:4, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
39:00 Bitva je ukonce.
37:45 GÓL FBC Piranha Přerov B! 12:7
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #5 Vladimír Biolek, asistoval #23 Filip Hrabal (12:7)
36:27 Grygar šel sám na bránu, ale mimo! Florbalkou to nebude.
35:20 Šlosar vychytal neskutečné.
34:12 GÓL FBC Piranha Přerov B! 11:7
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #13 Adam Barcaj, asistoval #23 Filip Hrabal (11:7)
34:12 V přesilovce Přerov zakončil do prázdné kasy.
33:55 Vyloučen hráč #23 Jakub Ježík družstva FBC Hranice B na 2 minuty za sekání
33:19 GÓL FBC Hranice B! 10:7
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #74 Šimon Duda bez asistence (10:7)
33:19 Duda výborně přečetl soupeře a skóruje!!
33:02 GÓL FBC Piranha Přerov B! 10:6
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký bez asistence (10:6)
32:18 Tribuna dnes vyprodaná. Všechny zdravíme.
30:50 Kratochvíl jen do těla golmana.
28:12 Při odloženém vyloučení Hranice kombinační hrou dokázali bodovat.
28:11 GÓL FBC Hranice B! 9:6
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #13 David Rek, asistoval #7 Petr Čagan (9:6)
26:30 Výborná pozice Reka, avšak střela letěla mimo.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:57 GÓL FBC Hranice B! 9:5
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #12 Lukáš Koláček (9:5)
25:57 Kratochvíl překrásně trefuje branku soupeře. Je to šikulka!!
22:50 Dvořák zkoušel z půlky, ale Šlosar připraven.
20:49 GÓL FBC Hranice B! 9:4
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #80 Filip Gadas (9:4)
20:49 Rychlé dva góly Hranic snižují náskok Přerova.
20:44 GÓL FBC Hranice B! 9:3
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #17 Mirko Troup, asistoval #13 David Rek (9:3)
19:59 GÓL FBC Piranha Přerov B! 9:2
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #8 Tomáš Hořecký (9:2)
19:59 Hrabal zakončil Šlosarovi pod ruku.
18:18 GÓL FBC Piranha Přerov B! 8:2
16:26 GÓL FBC Hranice B! 7:2
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #7 Petr Čagan, asistoval #13 David Rek (7:2)
16:26 Čagan propálil z poloviny hřiště.
15:00 GÓL FBC Piranha Přerov B! 7:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #10 Robert Klimecký, asistoval #88 Adam Borges (7:1)
14:44 Vyloučen hráč #13 David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za vysoká florbalka
13:55 GÓL FBC Piranha Přerov B! 6:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #10 Robert Klimecký, asistoval #77 Radim Klimecký (6:1)
13:55 Šlosar bez šance.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:47 GÓL FBC Piranha Přerov B! 5:1
12:30 GÓL FBC Piranha Přerov B! 4:1
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #10 Robert Klimecký (4:1)
11:27 Samostatný únik, útočníka Hranic, Luboše Kratochvíle pokryl Vlček.
09:15 GÓL FBC Hranice B! 3:1
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (3:1)
09:15 Gól do kanadského bodování si připisuje Jan Grygar, který s Matějovou florbalkou, po nádherné kombinaci s Lubošem Kratochvílem, nekompromisně zakončil do brány soupeře.
05:58 GÓL FBC Piranha Přerov B! 3:0
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #66 Luboš Zatloukal (3:0)
05:10 GÓL FBC Piranha Přerov B! 2:0
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #77 Radim Klimecký (2:0)
04:21 GÓL FBC Piranha Přerov B! 1:0
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #13 Adam Barcaj (1:0)
04:21 Hrabal se zorientloval před bránou a posílá Přerov do vedení.
03:50 Hranice měly zajímavou standartní situaci, ale vyšel z toho jen break soupeře.
01:47 Mik při pokusu o střelu odhodil jen florbalku soupeře.
00:01 U online zápisu vás vítá Štěpán Potsch.