5:3
    Jan FILIPČÍK
    (Hlaváč)

Z.F.K. Petrovice B - FBC TIGERS PORUBA 5:3
branky: 4. Petr Pryszcz, 8. Jiří Mareš, 10. Martin Schulhauser, 11. Michal Olšák, 36. Jiří Mareš - 12. Ondřej Keberle, 39. Pavel Hurta, 39. Jan Filipčík; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Martin Janík -3 - Jan Šprinc ?, Martin Seidler ?; po třetinách: 4:1, 0:0, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
38:59 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:3
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #73 Jan Filipčík, asistoval #11 Martin Hlaváč (5:3)
38:17 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 5:2
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #55 Pavel Hurta, asistoval #13 Ondřej Keberle (5:2)
37:08 Vyloučen hráč #86 Vítězslav Růžička družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
36:51 Vyloučen hráč #33 Marek Cihelka družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
35:06 Timeout FBC TIGERS PORUBA
35:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #71 Karel Šamonil (5:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:05 Vyloučen hráč #48 Matyáš Grzymek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
15:50 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:35 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 4:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #13 Ondřej Keberle, asistoval #18 Ondřej Chovanec (4:1)
10:34 Vyloučen hráč #99 Petr Pryszcz družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za opakované přestupky
10:11 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #6 Jiří Mareš (4:0)
10:11 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Martin Seidler družstva FBC TIGERS PORUBA
09:04 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #77 Marcel Lázók (3:0)
07:55 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (2:0)
03:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #99 Petr Pryszcz, asistoval #33 Marek Cihelka (1:0)