• 45 44:58
    2:5
    (Glatter)

FBC Letka B Toman Finance Group - FBC ZŠ Uničov 2:5
branky: 7. Petr Pavlík, 13. Petr Pavlík - 5. Adam Čundrle, 22. Zdeněk Marčon, 34. Lukáš Chuděj, 35. Daniel Krejčíř, 45. Lukáš Chuděj; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Tichoň 15 - Adam Pavlát -2; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:3
44:59 Fajront.
44:58 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Lukáš Chuděj, asistoval #27 Šimon Glatter (2:5)
44:40 Timeout FBC ZŠ Uničov
44:40 Zbytečně využitý time out, který si mohla nechat Letka do dalšího zápasu.
44:00 Minuta  do konce.
43:30 Letka by mohla odvolat brankáře a jít do šesti, ale nejsem si jistý jestli o této možnosti ví.
42:19 Vyloučen hráč #42 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
42:19 Přesilovka pro Letku rozhodnutý zápas rozhodně nerozhodne o rozhodnutém výsledku.
40:00 Časomíra je dnes hodně špatná. Opět zvoní v čase 10:00. David Kubala jako správce této krásné areny chybí, aby vysvětlil podrobnosti chodu tabule.
39:49 Uničov zdržuje hru, ale nikomu to nevadí.
38:57 Zranění golmana Uničova může prospět jen dalšímu soupeři Uničova. V tomto zápase už ho nebude proti marné Letce potřeba.
37:25 Teď jsme mohli vidět před bránou setkání hráčů, kteří mají rádí sekání.
37:03 Brejk Uničova zabránil výborně hrající bek Letky. Myslím, že z áčka tento hráč není.
36:20 a teď 20. a stále se nic neděje.
36:00 nebudu se opakovat, ale zase 15 vteřin uteklo jako voda.
35:50 A teď dalších 15.
35:35 Dalších 15 vteřin pryč, jak to letí.
35:20 Čas běží jako o závod.
34:45 Rychlou akci vyoužil Uničov dalším golem a Letka má už teď fakt smůlu. Je mi jich líto.
34:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #27 Šimon Glatter (2:4)
34:10 Letce posily z A týmu pomáhají na výbornou.
33:42 Teď se strhla mela v rohu. Nepříjemné situace rozhodčí zvládají.
33:25 Střelou k tyči dává Uničov třetí gól a Letka za 12 minut už asi srovnat nestihne.
33:14 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Lukáš Chuděj, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (2:3)
21:32 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon bez asistence (2:2)
12:52 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #90 Petr Pavlík, asistoval #19 Dalibor Ondruch (2:1)
08:24 Vyloučen hráč #19 Dalibor Ondruch družstva FBC Letka B Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
06:29 GÓL FBC Letka B Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka B Toman Finance Group vstřelil #90 Petr Pavlík, asistoval #16 Martin Kopp (1:1)
04:49 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (0:1)
04:10 Vyloučen hráč #71 Martin Krupa družstva FBC Letka B Toman Finance Group na 2 minuty za sekání