• 44 43:28
    2
    Jan ZEDNÍK

FBC ZŠ Uničov - FBC ORCA KRNOV 8:9
branky: 5. Adam Čundrle, 8. Daniel Zmrzlý, 15. Adam Čundrle, 18. Lukáš Chuděj, 19. Adam Novák, 27. Adam Čundrle, 28. Lukáš Chuděj, 34. Lukáš Chuděj - 11. Ondřej Miškov, 12. Jaromír Filip, 13. Tomáš Fridel, 17. Jakub Kelemen, 23. František Šuly, 25. Jaromír Filip, 30. Štěpán Lhoťan, 30. Dalimil Chylík, 38. Jaromír Filip; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Adam Pavlát ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 3:3, 4:5, 1:1
43:28 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
39:40 Zbývá nám 5 minut do konce utkání a Fbc Orca je v oslabení, zápas je velice emotivní a tribuna šílí.
39:32 Timeout FBC ZŠ Uničov
39:32 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka
37:40 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip bez asistence (8:9)
34:00 Je to opět vyrovnané, oba týmy bojujou zuby nehty o jakoukoli šanci.
33:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Lukáš Chuděj, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (8:8)
29:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #2 Dalimil Chylík, asistoval #81 Dominik Menzel (7:8)
29:34 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #20 Štěpán Lhoťan, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:7)
28:28 Vyloučen hráč #29 Petr Kantor družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:15 GÓL FBC ZŠ Uničov! 7:6
26:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #81 Lukáš Chuděj (6:6)
26:01 Vyloučen hráč #57 Jakub Kelemen družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
24:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (5:6)
24:00 Je to tady ostré jako čilli paprička... sssss to pálí.
23:46 Vyloučen hráč #10 Adam Čundrle družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
22:15 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #5 Tomáš Fridel (5:5)
20:37 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
20:00 Hráči nám padaj jak kuželky a byla by škoda zápas sledovat u telky.
18:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #42 Adam Novák, asistoval #7 Zdeněk Marčon (5:4)
17:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Lukáš Chuděj, asistoval #21 Adam Caletka (4:4)
16:24 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #57 Jakub Kelemen, asistoval #77 František Šuly (3:4)
14:51 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #21 Adam Caletka (3:3)
12:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #78 Dominik Novák (2:3)
11:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #19 Lukáš Mohyla (2:2)
10:03 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov z trestného střílení (2:1)
07:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #81 Lukáš Chuděj (2:0)
04:25 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #42 Adam Novák (1:0)
00:01 Vítáme vás u prvního domácího utkání sezóny.