1

2

3.

Florbal Vsetín - PANTHERS OTROKOVICE 4:5pn
branky: 2. Filip Mynář, 14. Martin Kovář, 19. Matouš Náhlý, 39. Martin Kovář - 4. Filip Hasilík, 14. Jakub Jurů, 20. Jiří Kokeš, 24. Adam Hittl, N Jiří Kokeš; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Pagáč ?, Lukáš Mucska ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #24 Jiří Kokeš a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #18 Matěj Šebesta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #32 Adam Hittl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #17 Adam Procházka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Vladislav Šeďa a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #16 Martin Kovář , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:45 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář bez asistence (4:4)
35:17 Vyloučen hráč #35 Tadeáš Stránský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
28:22 Vyloučen hráč #32 Adam Hittl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
23:27 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #22 Vladislav Šeďa (3:4)
22:42 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
19:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jiří Kokeš, asistoval #22 Vladislav Šeďa (3:3)
18:02 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Matouš Náhlý, asistoval #20 Filip Mynář (3:2)
15:30 Vyloučen hráč #54 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
13:58 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #24 Matouš Náhlý (2:2)
13:40 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Jakub Jurů, asistoval #8 Filip Hasilík (1:2)
07:26 Vyloučen hráč #16 Martin Kovář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
03:13 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #8 Filip Hasilík, asistoval #66 Jakub Jurů (1:1)
01:18 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář bez asistence (1:0)