3

2

5.

PANTHERS OTROKOVICE - Zlín Lions 5:4pn
branky: 3. Jakub Břečka, 3. Vladislav Šeďa, 9. Jakub Břečka, 29. Adam Štourač, N Jiří Kokeš - 17. Adam Rek, 25. Patrik Kresta, 33. Martin Macharáček, 39. Patrik Kresta; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Matěj Drábek ?; po třetinách: 3:0, 1:2, 0:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #88 Ondřej Martinek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #24 Jiří Kokeš a vstřelil rozhodující gól (5:4).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #14 Adam Rek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Vladislav Šeďa , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #88 Ondřej Martinek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #77 Josef Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #14 Adam Rek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #32 Adam Hittl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #25 Nikolas Papazachariu , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Vladislav Šeďa a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 Hotovo, jdeme na nájezdy. Kdo si připíše bonusový bod?
44:40 Domácí Čuba dohrál, koleno nevydrželo. 20 sekund do konce.
41:50 Kresta trefuje břevno, Pujinova branka se otřásla v základech.
41:10 Kolotoč jede naplno, zatím bez střely, tak se rozhodující gól sám nedá...
40:10 Vyloučen hráč #10 Jan Šedivý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:09 A opět se vylučuje, Panter Šedivý se stává pravidelným návštěvníkem trestné lavice.
39:31 Zlín je teď na koni a chce tři body, srdeční tep fanoušků prudce stoupá.
39:00 Ha a teď začně to pravé drama jak v Národním, 6 minut do konce.
38:56 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #88 Ondřej Martinek (4:4)
38:56 Martinek na Krestu, máme srovnáno!
38:22 A nic z toho.
38:21 Šance z dobré pozice pro Zlín.
37:30 Rek v megašanci, Pujin megachytá! Drama pokračuje.
36:11 Domácí Štětkář skluzem zabránil gólové situaci, Kokeš ale z trestného střílení trefuje jen tyč a střídačka Lvů tak oslavuje svého gólmana.
36:10 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #24 Jiří Kokeš.
35:26 Šance byly, ale Pujin drží akcie Otrokovic. Je po přesilovce Zlína.
34:30 Levé křídlo haly fandí jak o dušu, kdyby se přidala druhá strana, neslyšíme vlastního slova.
33:25 Vyloučen hráč #10 Jan Šedivý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
33:25 Vyloučení Panterů, tohle Šedivý přehnal, šance pro Zlín.
32:30 Vyrovnat si přeje větší polovina haly a dává to hlasitě najevo. Vyslyší Lvi fanoušky?
32:12 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček bez asistence (4:3)
32:12 Machargoooool
30:01 Jdeme do poslední třetiny dnešního maratonu juniorského turnaje, pořadatelé pod nátlakem únavy dopili poslední kafe i energy drinky v automatu.
28:35 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #55 Adam Štourač, asistoval #36 Michal Odstrčil (4:2)
28:35 Otrokovice přesilovku využívají a fotograf Lvů Venca Mikulík jde radši na brusle.
27:37 Panteři jdou do přesilovky, což se Lvům úplně do krámu nehodí.
27:36 Vyloučen hráč #65 Jan Vymazal družstva Zlín Lions na 2 minuty za zvedání florbalky
27:30 Martinek tváří v tvář Pujinovi zklamal a sklesle sklopil hlavu.
24:20 Zahlídli jsme náznak úsměvu na tváři trenéra Zlína Gofroně.
24:15 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #22 František Tvrdoň (3:2)
24:14 "Dáme góla dááááme" se ozvalou halou jen dvakrát, zlínský Kresta vyslyšel a snižuje na 2:3.
23:02 Otrokovický Novák v neflorbalové pozici, ale zdá se, že to naštěstí rozchodí. Hrajeme dál.
22:01 Šeďa trefuje tyč, halou se ozvalo silné "jéééé".
21:40 Lvi faulují mnohem víc, alespoň dle volných úderů Panterů, chtělo by to větší klid na florbalky Lvů.
19:59 Martinek-Kresta-Tvrdoň zle zatápí Panterům, zatím ale bez kýženého efektu.
18:30 Nedbálek naštěstí Břečku netrefil naplno, to by bylo na dvojku. Ale bolet to otrokovického hráče muselo tak jak tak.
16:52 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #80 Adam Nedbálek (3:1)
16:52 Rek nachytává Pujina na hruškách!
16:01 Panter Kokeš se teď nepřiznal k teči, domácí fanoušek mu to dal slušně sežrat.
15:01 Pokud by si trenéři obou družstev chtěli měřit tabule na taktiku, otrokovický Gál by jednoznačně uspěl. Má snad metr. Ta jeho tabule.
14:59 Máme tu konec první třetiny, Panteři vedou 3:0, rozhodčí se jdou napít a domácí lavičku teď čekají perné tři minutky u neelktronické tužky trenéra Gofroně.
14:40 Okolí stolku pořadatelů bouřlivě diskutuje nad zvolenou taktikou domácích. Shodlo se, že je potřeba něco změnit a trenérské duo vášnivě špekuluje nad potřebnými změnami.
11:53 Domácí Honza Baťa dostal florbalkou do oka, snad to nebude mít na funkci vliv.
11:50 Pujinův dres velikosti XXXL zastavuje střelu Nedbálka, stav se nemění.
10:14 V hale teď slyšíme opět jen pískání sálovek, domácí publikum je vývojem skóre jednoznačně zaskočeno.
08:17 Šťouračovy bicáky prosvítající pod dresem teď zafungovaly naplno, akci na tři doteky zakončuje Břečka, Panteři jdou do tříbrankového vedení.
08:16 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Jakub Břečka, asistoval #66 Jakub Jurů (3:0)
06:37 Chvilka ticha na hale, jinak se fandí o 106.
06:02 Domácí gólman Drábek teď tygřím skokem vymazal již radující ho se Hittla.
05:00 Průmka aréna je solidně zaplněna, registrujeme 85 diváků, děkujeme!
03:00 Derby začalo hodně zostra a po dvou přesných trefách se Otrokovice ujímají vedení.
02:31 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Vladislav Šeďa, asistoval #32 Adam Hittl (2:0)
02:08 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Jakub Břečka, asistoval #55 Adam Štourač (1:0)