(Kresta)
  • 44 43:45
    Zlín

Zlín Lions - PANTHERS OTROKOVICE 1:3
branky: 44. Martin Macharáček - 17. Josef Novák, 19. Tadeáš Stránský, 21. Tadeáš Stránský; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 2 + Nikolas Papazachariu OS:1; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Matěj Drábek ? - Alexandr Pujin ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:0
44:58 Ve velmi vyhroceném utkání kde jsme každou chvíli slyšela řvát z laviček hráče i trenéry vítězí Panthers Otrokovice, doufám že jste si přenos užili.
44:15 Pujin chytá Nikolovovu střelu.
43:55 Zlín jde do šesti.
43:46 Důležité buly pro Zlín.
43:45 Timeout Zlín Lions
43:45 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček, asistoval #24 Patrik Kresta (1:3)
43:45 Přesná střela Macharáčka do levé šibenice a Zlín snižuje na 1:3.
42:41 Zlínská střela do Otrokovického bloku.
41:52 Znovu neuvěřitelný Saša, tentokrát vychytal nájezd 1 na nikoho, dnes si opravdu čisté konto zaslouží.
39:56 Vyloučen hráč #26 Nikolas Papazachariu družstva Zlín Lions - osobní trest
39:56 Vyloučen hráč #26 Nikolas Papazachariu družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
39:56 Nikolas Papazachariu dostává lehce diskutabilní osobní trest.
39:43 Saša Pujin stále drží čisté konto.
38:54 Na hřišti můžeme vidět Dominika Tomečka.
38:27 Dnešní zápas sleduje přesně 112 diváků, což je o jednoho víc než je průměr superligových Butchis.
36:40 Vypadá to že domácí trenér Laco Gál dostane z verdiktů rozhdočích infarkt.
35:17 Jen centimetry chyběly k tomu aby Pepa Novák vstřelil svůj druhý gól.
34:47 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #24 Patrik Kresta.
34:47 Ledový Saša Pujin chytá nájezd.
34:47 Hrubá chyba v obraně Adama Štourače končí nájezdem Zlína.
33:32 Vymazal přestřelil bránu jako Harry Kane.
31:50 Pujin znova podržel svůj tým.
30:57 Odstrčil skvěle vybojoval míček, ale Šeďa v zakončení selhal.
30:53 Kokešova střela hodně nad.
30:01 Buly pro Panthery, jejich dnešní úspěšnost je 100%.
29:45 Vyloučen hráč #42 Martin Čuba družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
29:45 Uvidíme první přesilovku Otrokovic.
25:32 Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #22 Vladislav Šeďa.
25:32 Šeďa si šikovně položil brankáře, jeho střela však letěla mimo bránu.
25:32 Vladislav Šeďa vybojoval nájezd, který sám pojede.
22:35 Pěkně sehraná akce Bureše a Kresty končí u zakončení, míček letěl hodně nad.
20:50 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 Tadeáš Stránský, asistoval #77 Josef Novák (0:3)
20:50 Znovu stejný scénář : Kotačka na Nováka do rohu ten před bránu na Stránského a Stránský gól. Další akce, která byla čistou reklamou na florbal.
20:19 Skvelý Vojta Trenz v obraně.
18:42 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
18:42 Geniálně sehraná akce domácích na jejichž konci je Tadeáš Stránský, který přesnou střelou do levého vinklu posílá Otrokovice do vedení 2:0.
18:10 Skvělý zákrok Pujina po střele Čečeka.
16:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #35 Tadeáš Stránský (0:1)
16:04 Otrokovice jdou do vedení, Tadeáš Stránský sice blafákem svou šanci neproměnil ale odražený míček zkušeně trefil Pepa Novák.
15:21 Jirka Kokeš střílí pouze do brankáře.
15:01 Buly pro Otrokovice.
15:00 I když je stav utkání bezgólový diváci měli rozhodně co sledovat, myslím si že ve druhé třetině rozhodně začnou padat góly.
14:56 Otrokovický kapitán Trenz právě podržel tým a zblokoval Papazachariovu střelu.
14:06 První lajna Pantherů teď málem vstřelila po krásné kombinaci první branku utkání.
12:54 Jakub Břečka poslal jednoho z hráčů Zlína zpátky na vlastní střídačku.
11:23 Domací si znovu ztěžují na verdikt rozhodčích, kdybych byl neutrální divák řekl bych že i oprávněně.
10:03 Hráči Otrokovic nejsou spokojeni s posouzením faulu na Břečku.
08:23 Míček se přelévá z půlky na půlku, žádný tým nedokáže zakotvit na soupeřově polovině.
05:22 Otrokovice oslabení přežili.
04:30 Zlín se snaží najít mezeru v obraně Otrokovic, ale to se jim zatím nedaří.
03:27 Uvidíme první přesilovku po zbytečném vyloučení Šimona Očadlíka.
03:21 Vyloučen hráč #61 Šimon Očadlík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra bez florbalky
02:10 Zápas je už od začátku ve velkém tempu.
01:40 Saša Pujin si připisuje první zákrok.
00:38 Již první zlomená florbalka, jejím smutným majitelem je Michal Odstrčil.
00:01 Úvodní buly pro Otrokovice.