• 37 36:56
    3:5
    (Šmarda)

TJ SOKOL LETOVICE - Hornets Brno ZŠ Horní C 3:5
branky: 4. Marek Řeháček, 18. Dominik Pleska, 28. Dominik Pleska - 5. Ivan Kebeleš, 10. Lukáš Vašínek, 16. David Hlávka, 22. Lukáš Vašínek, 37. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Matěj Kroča - Bohumil Žlůva; vyloučení: 2 + Ondřej Kryštof OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - Kamil Zelený ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
36:56 Timeout TJ SOKOL LETOVICE
36:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (3:5)
36:31 Na trestné lavici je nezdravě moc hráčů
36:30 Vyloučen hráč #83 Ondřej Kryštof družstva TJ SOKOL LETOVICE - osobní trest
36:30 Vyloučen hráč #83 Ondřej Kryštof družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
36:30 Vyloučen hráč #6 Petr Pospíšil družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost
36:30 za to Pospa a Žalud ano
36:00 Koci se nenechává vyvést z míry
34:35 utkání obsahuje spoustu nečistých zákroků
32:10 letovice střílí z každé šance. zatím marně
29:10 Táda zkouší dorážet
27:23 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #55 Dominik Pleska, asistoval #21 Marek Jílek (3:4)
27:23 Pleskův gól jsem opět neviděl
26:01 buly vítězí sršni
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:50 žlutá v pěti
22:47 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za sekání
15:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #32 David Hlávka, asistoval #87 Lukáš Šmarda (1:3)
04:03 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #47 Ivan Kebeleš, asistoval #4 Jakub Vašek (1:1)
03:03 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #11 Marek Řeháček, asistoval #83 Ondřej Kryštof (1:0)
03:03 Po kombinaci domácích vykouzlil Pan prezident 1. gól
02:00 Vašínkův únik likviduje golman domácich
01:15 letovice ovládají hru
00:01 1. buly vyhráli domácí
00:00 Dobrý den, vítáme vás u 7. kola přeboru mužů. V 1. zápase proti sobě nastoupí domací TJ SOKOL LETOVICE a tým hostí HORNETS. Přejeme příjemnou zábavu.