2

0

2.

Aligators Sokol Bučovice B - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 6:5pn
branky: 7. Michal Kolaja, 11. Marek Horáček, 23. Roman Houbal, 36. Tomáš Líznar, 40. Ladislav Dufek, N Marek Horáček - 7. Josef Bílek, 15. Lukáš Vrtěl, 29. Lukáš Vrtěl, 32. Lukáš Vrtěl, 33. Lukáš Vrtěl; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Patrik Rychlý ? - David Janča ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Sokol Bučovice B hráč #71 Martin Houšť a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #68 Tomáš Dvořák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Sokol Bučovice B hráč #8 Marek Horáček a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #91 Jakub Otradovec , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:18 Vyloučen hráč #87 Aleš Sitař družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hra bez florbalky
39:18 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 5:5
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #68 Ladislav Dufek, asistoval #71 Martin Houšť (5:5)
35:55 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 4:5
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (4:5)
34:15 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost
34:15 Vyloučen hráč #12 Roman Houbal družstva Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za hrubost
32:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #31 Lukáš Vrtěl z trestného střílení (3:5)
31:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #31 Lukáš Vrtěl bez asistence (3:4)
28:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #31 Lukáš Vrtěl, asistoval #91 Jakub Otradovec (3:3)
22:36 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 3:2
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #12 Roman Houbal, asistoval #66 Jan Vojtíšek (3:2)
14:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
10:00 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 2:1
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Marek Horáček, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:1)
09:44 Vyloučen hráč #91 Jakub Otradovec družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za špatné střídání
06:53 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 1:1
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #10 Michal Kolaja, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:1)
06:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #64 Josef Bílek, asistoval #87 Aleš Sitař (0:1)