• 60 59:40
    8:4
    (Haaszová)

Tatran Střešovice - IBK Hradec Králové 8:4
branky: 5. Michaela Stránská, 12. Tereza Kruzselláková, 14. Beáta Blaško, 16. Aneta Machulková, 16. Šárka Ježdíková, 35. Daniela Křížová, 48. Adéla Haaszová, 60. Šárka Marvalová - 21. Veronika Dubcová, 52. Ema Freiburgová, 56. Ema Freiburgová, 59. Veronika Dubcová; rozhodčí: Filip Rabiňák - Samuel Uhliarik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Kristýna Bartošová 15 - Tereza Fejglová 15; po třetinách: 5:0, 1:1, 2:3
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Výborná první třetina, druhá část zbytečně nahoru dolů, vstup do třetí celkem slušný, s cílem hrát co nejvíce vklidu a na míčku, bohužel ke konci utkání zbytečná hektika. Bereme si z toho cenné zkušenosti jak dohrávat zápasy vklidu pro příště, což se nám do play off bude určitě hodit. Teší nás i rozložení sil na všechny hráčky a ke konci pošetření dorek na zítra. Celkově pro nás opravdu povedená základní část, ale teď to teprve začne. Volný víkend příští týden vítáme s otevřenou náručí a moc se tešíme na rozodující část sezóny. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štestí do playoff. Závěrem díky všem fanouškům naším i soupeřovým za super atmosferu.
60:00 Komentář hostů Vaňkát Oldřich (Trenér): První třetina byla pekelná, opět o krok dál, než bychom potřebovali být. Zase moc prostoru pro střelbu z dálky, kterou má Tatran na vysoké úrovni a ještě s přihlédnutím k místnímu velmi rychlému povrchu jsem dali soupeři mocnou zbraň, kterou nemilosrdně trestal. Naštěstí jsme se do toho ve zbylích 2 třetinách opřeli a nenechali na Tatranu nit suchou. Hráli jsme srdcem, na plný koule a od podlahy. Takhle musíme hrát, pokud se chceme měřit s týmy jako je tenhle. Donutili jsme domácí tým ukázat co umí a zatlačit na něj. Jsme na holky hrdý, jak to dokázali otočit v hlavě, protože kdyby ne, tak bychom lovili míček z brány každou 3. minutu. nJeště díky moc fandům, jejich podpora nás hnala pomáhala, když docházali síly. nDíky soupeři za utkání a přeji hezký zbytek víkendu.  n
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:40 GÓL Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #52 Šárka Marvalová, asistoval #32 Adéla Haaszová (8:4)
59:39 Situace 2 na 1 Haaszová posunula na Marvalovou která střílí do prázdné brány
58:02 Timeout IBK Hradec Králové
58:02 GÓL IBK Hradec Králové! 7:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová bez asistence (7:4)
57:35 Špringerová rovnou ze standartky střílí na bránu ale golmanka Tatranu bez problémů chytá
55:54 GÓL IBK Hradec Králové! 7:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #15 Ema Freiburgová, asistoval #10 Valérie Veverková (7:3)
55:11 Timeout Tatran Střešovice
51:53 GÓL IBK Hradec Králové! 7:2
51:30 Kombinací získala Nádelníková balonek a z první netrefila bránu
49:50 Blaško dostala přihrávku zpoza brány, ale při zakončení jí to sjelo a střela šla pomalu a po zemi
47:52 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Adéla Haaszová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (7:1)
47:30 Beránková dostala přihrávku po zemi ze které střílí z první, do golmanky
46:42 Nadějný break domácích skončil vyraženým balonkem golmanky
45:58 Crossovka na volno Nádelníkovou která z výběhu přestřeluje bránu
43:50 Tatran se drží na balonku a Hradec zbytečně fauluje
40:58 hned po standartce se balonek dostal k Ježdíkové která ze středu poslala dělovku kterou jedna z obránkyň těsně před bránou vyrazila
40:28 Blaško z výběhu nadějnou střelou přestřeluje bránu
40:01 Buly vyhrává Hradec
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:39 Ježdíková v posledních vteřinách vyzkoušela střelu, do vlastní spoluhráčky
38:12 Tatran přehrává balonek a Dubcová nahoře kazí přihrávky Tatranu
37:48 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
36:50 Marvalová z levéhho mantinelu střílí z první, vedle
34:23 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #21 Daniela Křížová, asistoval #27 Kamila Prokůpková (6:1)
33:53 Golmanka Střešovic si za necelou minutu připsala 3 zákroky
33:15 Tatran získal balonek ze standartky a následně zase ztrácí
32:44 Hosté posouvají balonek a jedna z obránkyň přestřelila bránu z půlky
32:22 Vyloučen hráč #52 Šárka Marvalová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
32:13 Ježdíková se dostala těsně za půlu útočného pásma a posunula na volnou bláhovou která z první přestřeluje odkrytou bránu
30:38 Bláhová v útočném pásmu přihrává na Beránkovou která z první netrefuje bránu
29:15 Ježdíková z výběhu po levém matinelu netrefuje bránu
28:12 Dubcová zachytila balonek na středu a posunula na svoji spoluhráčku která nebezpečnou střelou přestřeluje bránu
27:03 Tatran hraje v plném počtu
26:29 Menší zranění golmanky Tatranu, bude schopna pokračovat
25:47 Tatranu se podařilo získat standartku a na chvíli zkracuje dobu tlaku
24:57 Vyloučen hráč #16 Monika Bláhová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
24:30 Dubcová sama na bránu , přestřeluje
23:30 Break Tatranu skončil pokusem o přihrávku Bláhové
21:24 Ježdíková na míčku zkouší střelu ze středu, do bloku
20:58 GÓL IBK Hradec Králové! 5:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #15 Ema Freiburgová (5:1)
20:01 Buly vyhrává Tatran
20:00 Střely v 1. části: 10:2
18:30 Situace 2 na nikoho kde Dubcová posunula na Freiburgrovou která poslala do prázdné brány moc pomalou střelu takže golmanka zachraňuje
15:33 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #21 Daniela Křížová (5:0)
15:32 Ježdíková nahoře na půlce,vyzkoušela prudkou střelu která se dostala až pod břevno
15:08 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #16 Monika Bláhová (4:0)
14:30 Fialová z poza brány na Budinovou která střílí do golmanky
13:33 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Beáta Blaško bez asistence (3:0)
13:32 Blaško vybojovala balonek z rohu, kličku se dostala až před bránu střelou k tičce skóruje
11:46 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #83 Tereza Kruzselláková, asistoval #82 Eva Budinová (2:0)
11:45 Kruszeiláková se vymotala pomocí kličky a střílí do pravé šibenice z velkého brankoviště
11:00 Ježdíková poslala raketu backhandem od pravého mantinelu, nad
09:12 Hradec vybojoval standartku a může hrát na balonku
07:10 Chvíli po standartce rohu Hradce poslala Bláhová skákavou přihrávku na Beránkovou která překvapivě balonek trefila s razancí a donutila golmanku k zákroku
05:40 Kruzseiláková se dostala po standartce k balonku a pokusila vystřelit, nad
04:36 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #16 Monika Bláhová (1:0)
04:35 Stránská si vyběhla až na půlku kde se rozhodla vystřelit, její střela posouvá Tatran do vedení
03:20 Ježdíková si dobře vyměnila balonek se svojí spoluhráčkou a dostala se do zakončení které bylo zblokováno
01:57 Standartka Tatranu vyústila ve ztrátu balonku a opakované standartce
01:33 Tatran se držel na balonku a může střídat
00:01 Buly vyhrává Tatran
00:00 Vítáme diváky na 27. kole 1. ligy juniorek, dnes se proti sobě utká Tatran Střešovice s IBK Hradec Králové