• 60 59:15
    3:6
    ()

GC System Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
branky: 23. Lota Najsrová, 50. Karolína Čižmárová, 60. Lota Najsrová - 12. Niki Kalábová, 23. Karolína Šimková, 29. Adéla Částečková, 39. Niki Kalábová, 50. Karolína Šimková, 56. Adéla Částečková; rozhodčí: Dominik Papp - Bruno Weber; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Veronika Fiedlerová 14 - Eliška Gereková 24; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Machálek Radim (Trenér): Dnes jsme se i pres nepriznivy vyvoj zapasu snazili do konce s vysledkem neco udelat. Ve finalni fazi nam nekolikrat chybelo lepsi reseni nebo stesti. Pozitivni je, ze jsme soupere prestrileli, ale ve finalni fazi byly Vitkovice efektivni. Chvalim holky za zapas, zitra znovu. Souperi diky za zapas, rodicum za podporu.
60:00 Komentář hostů David Patrik (Trenér): V první třetině hodně vyrovnané a o to více si ceníme toho, že jsme ji zvládli vyhrát s nulou. Ve zbytku zápasu si troufám říct, že jsme byli lepší a díky skvělému výkonu naší brankářky, jsme postupně navyšovali skóre. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně štěstí do playoff.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:44 Buldočky chtějí ještě jeden! Snažila se o něj Hanáková s Vítkovou, ta druhá trefila tyč.
59:16 Na závěr ještě kosmetická úprava skóre.
59:15 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (3:6)
57:58 Sládková vyřešila situaci 2 na 2 dalekonosnou střelou a odchází střídat.
57:20 Na konci dobré kombinace Bulldogs stála Sládková, ale přestřelila.
56:56 Vítkovické hráčky byly ve skrumáži na středu hřiště důraznější a prověřily Fiedlerovou.
55:39 Částečková přidává další gól, její střela z osy z 10 metrů prošla okolo několika blokujících hráček až do brány.
55:38 Timeout GC System Bulldogs Brno
55:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:6)
55:02 Sládková a Hanáková v šancích, ale ani jedna si nepřišla na Gerekovou.
54:14 Najsrová našla na ose si nabíhající Kovárníkovou, ta však nebyla nachystaná na střelu a sotva trefila míček.
54:01 Buldočky se vydaly napadat až za branku soupeře, dopustily se přestupku.
52:39 Dalekonosnou střelu Bělohoubkové se snažila tečovat Řezáčová, ale netrefila a míček skončil mimo.
52:23 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
51:48 Hanáková se Sládkovou vybojovaly míček a Buldočky mohou rozehrávat.
51:30 Kovárníková z osy těsně minula branku.
49:59 Stejně jako po prvním gólu ve druhé třetině, i po druhém vstřeleném gólu Bulldogs domácí hráčky rychle inkasují.
49:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #33 Adéla Částečková (2:5)
49:07 Čižmárová se z křídla natlačila k zakončení a snižuje!
49:06 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #37 Karolína Čižmárová bez asistence (2:4)
48:09 Skvělý zákrok Fiedlerové, která drží Buldočky ve hře.
46:50 Kovárníková se vytočila ke střele, ale přes chumel hráček v brankovišti míček do sítě neprošel.
46:04 Ve třetí třetině zatím na míčku aktivnější Vítkovice.
44:22 Pilařová složena v rohu na zem, ale snad bude v pořádku.
43:08 Bolfová mířila do horního růžku, ale Gereková tam stihla vložit masku.
41:55 Sládková před brankou dvakrát v dobré pozici, pokaždé byla ale zablokována.
41:34 Čižmárová skvěle vypresovala míček a posílá na hřiště druhou formaci.
40:50 Bělohoubková v šanci, ale míček přelobovala přes branku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:51 Najsrová opět našla Vítkovou, ta tantokrát mířila výš, orazítkovala břevno!
39:10 Najsrová z křídla hledala Vítkovou, ta nenašla mezeru mezi nohama Gerekové.
38:48 Výborný zákrok Fiedlerové, teď zachránila další gól.
38:05 Kalábová využila chyby Bulldogs ve vlastním pásmu a nadvakrát překonala Fiedlerovou. Vítkovice odskakují do tříbrankového vedení, to už budou mít domácí hráčky velmi těžké.
38:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #69 Bára Slušná (1:4)
37:41 Šimková trefila jen Pilařovou.
35:36 Najsrová v samostatném úniku, položila si Gerekovou, ale v pádu trefila jen boční síťku!
34:38 Bělohoubková se snažila natlačit do zakončení, ale míček jí sebrala Gereková.
32:53 Střelu Bělohoubkové tečovala Čižmárová, Gereková byla pozorná.
32:17 Kovárníková z osy mířila spíš na veverky ve větvích než do branky.
31:20 Hra je nyní plná nepřesností.
30:00 Radim Machálek na brněnské střídačce nějak přitahuje míčky, za 30 minut hry jej trefil již druhý balonek.
28:36 Částečková to teď vzala na sebe, prošla z obrany až do střelecké pozice a se štěstím procedila míček skrz Fiedlerovou. Studená sprcha pro Bulldogs, které jsou v této fázi zápasu střelecky i pohybově aktivnější.
28:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
28:07 Bělohoubková podržela své spoluhráčky dobrým blokem.
26:58 Ťukec Nesnídalové s Lukášovou končí mimo.
25:39 Buldočky jsou ve druhé třetině lepším týmem.
25:12 Vítková prošla obranou jako nůž máslem, zastavila ji až Gereková.
24:30 První lajna minutu a půl motala hosty, ale skóre se nemění.
23:39 Buldočky jsou nyní hodně nebezpečné, vítkovická obrana je hodně rozhozená.
22:26 Nejprve se na jedné straně prezentovala výborným důrazem a vyrovnávacím gólem Najsrová, ale vyrovnaný stav příliš dlouho nevydržel. V zápětí jim totiž vrátila vedení Šimková.
22:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #69 Bára Slušná (1:2)
22:05 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (1:1)
21:21 Sládková je v napadání velmi nepříjemná. Až po minutě a půl druhé třetiny se dostaly do útočného pásma.
20:01 Stejně jako v první třetině, i tentokrát začínají Buldočky na míčku. Hned si vypracovaly první šanci.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:33 Ještě jeden střelecký pokus Buldoček.
19:11 Kovárníková v obležení tří soupeřek, nakonec jednu z nich faulovala.
18:14 Najsrová se z rohu tlačila před bránu, ale hostující obrana zapracovala dobře.
17:22 Bolfová v dobré pozici na ose, ale pouze do bloku.
16:12 Nesdídalová je dnes střelecky při chuti, tentokrát se do míčku opravdu opřela, ale na Gerekovou to nestačilo.
15:48 Jandačková z dobré pozice míjí.
15:30 Najsrová poslala v souboji Slívovou až k nápojovému automatu.
14:23 Závar v brankovišti Bulldogs, nic z toho.
13:51 Nesnídalová vyslala propagační pokus na branku. Škoda, byla v dobré střelecké pozici.
13:21 Najsrová se snažila rozpohybovat Gerekovou, ale utekl jí míček.
13:20 Trestné střílení družstva GC System Bulldogs Brno neproměnil #88 Lota Najsrová.
12:50 Hanáková přiťukla míček do běhu Sládkové, ta však z dobré pozice trefila jen blok.
11:54 Waligóra svižnou střelou do dolního rohu pořádně protáhla Fiedlerovou.
11:15 Šimková u půlky vynutila ztrátu míčku a posunula na volnou Kalábovou, která poslala míček do protipohybu Fiedlerové.
11:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #24 Karolína Šimková (0:1)
10:16 Řezáčová se neuspěšně snažila dotlačit míček do sítě. Nevyšlo to ani Jaškové o pár okamžiků později.
09:27 Fiedlerová si připisuje třetí zákrok. Moc střel zatím nebylo.
08:56 Čižmárová si v rohu počínala v napadání až příliš důrazně.
07:38 Výborný blok Pilařové před bránou.
06:57 Slušná se dvakrát po sobě dostala do šance, ale na Fiedlerovou si nepřišla.
05:15 Vítkovicím dělá Buldočí styl problém, nedaří se jim konstruktivně rozehrát.
04:02 Najsrová v obrovské šanci! Nabrala rychlost, natlačila se před branku, ale v momentě, kdy měla zasunout míček do odkryté sítě, tak jí sjel z čepele.
03:42 Buldočky se zatím dobře brání, blokují veškeré pokusy Vítkovic dostat se do nebezpečných pozic.
02:27 Vítkovice se nepřesnou nahrávkou zahnaly až do vlastního rohu, kde se snažila napádat škody Lukášová.
01:40 Čižmárová to zkoušela zpoza branky, ale na Gerekovou si nepřišla.
01:12 Hanáková málem využila špatné přihrávky soupeře. První klička ji vyšla, po té druhé se míček odrazil k Jaškové, ale ta trefila jen blok.
00:28 V první šanci zápasu Vítkovice, Fiedlerová chytá přečíslení 2 na 1.
00:02 Na míčku začíná domácí tým, dnes v černých dresech.
00:01 Vítáme Vás u přenosu předposledního utkání základní části 1. ligy juniorek mezi GC System Bulldogs Brno a 1.SC Tempish Vítkovice. Dnešní utkání můžete sledovat pomocí automatické kamery na platformě ceskyflorbal.tv. Přejeme příjemnou zábavu!