• 60 59:57
    9:7
    (Váňová)

BLACK ANGELS - K1 Florbal Židenice GU19 9:7
branky: 2. Tereza Staňková, 6. Denisa Výborná, 27. Kateřina Jakešová, 37. Denisa Výborná, 38. Veronika Prokšová, 48. Denisa Výborná, 58. Denisa Výborná, 59. Barbora Kováříková, 60. Veronika Prokšová - 1. Kateřina Jančová, 13. Adéla Žampachová, 16. Karolína Václavíková, 24. Adéla Žampachová, 33. Karolína Václavíková, 39. Adéla Žampachová, 41. Lucie Oujezdská; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Adéla Kovářová 18, Natálie Kočová 16 - Klára Makyčová 31; po třetinách: 2:3, 3:3, 4:1
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Zápas se pro nás dlouho nevyvíjel dobře a opakovaně jsme tahali za kratší konec. S postupujícím časem se ale vyplatil tlak na soupeřovu rozehrávku a důsledná kompaktnost v našem herním postavení. Ke konci 3. třetiny už z týmu bylo cítit velké odhodlání vyhrát a získat 3 body. Je ale potřeba ocenit dnešní velmi bojovný výkon Židenic a velmi dobrou práci gólmanky. Děkujeme rodičům za podporu a soupeři přejeme všechno dobré do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Trenér): Ztracené body nás velmi mrzí, jelikož se zápas vyvíjel dle našich představ. Střelecky jsme byly aktivní, hra na míčku vypadala velmi dobře. Soupeř dokázal správně vyhodnotit tlak na naši rozehrávku, což nás tížilo. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 19:17
59:57 GÓL BLACK ANGELS! 9:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Veronika Prokšová, asistoval #35 Veronika Váňová (9:7)
59:19 Timeout BLACK ANGELS
59:19 Hosté hrají v šesti
58:50 GÓL BLACK ANGELS! 8:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Barbora Kováříková, asistoval #97 Tereza Staňková (8:7)
57:13 GÓL BLACK ANGELS! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (7:7)
57:13 Nahrávka z rohu nachází čepel Výborné která už jen zakončuje do prázdné kasy, a vyrovnává stav utkáni
55:16 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
54:13 Menší technická pauza kvůli zásahu obličeje balónkem
53:02 Vyloučen hráč #96 Rebecca Lokvencová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
50:22 Šance na obou stranách, zatím velice vyrovnaná třetina
47:19 GÓL BLACK ANGELS! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #27 Kateřina Jakešová (6:7)
44:34 Výborná v šanci sama na gólmana netrefuje
40:08 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 5:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #98 Lucie Oujezdská bez asistence (5:7)
40:08 Rychlý start do 3. třetiny přináší branku již po 8 vteřinách
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Natálie Kočová družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve 2. části: 14:14
38:41 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 5:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #69 Vendula Žáková (5:6)
37:15 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Veronika Prokšová, asistoval #99 Denisa Výborná (5:5)
37:15 Luxusní zdvojení Blacků se vyplatilo a dávají gól
36:49 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
36:11 A zase další break, tentokrát Kovářová vychytala šanci Zemánkové
32:24 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #15 Karolína Václavíková, asistoval #21 Adéla Žampachová (3:5)
31:24 Tato přesilovka domácích vypadá jako přesilovka, a úspěšně drží míček na soupeřově polovině
30:41 Vyloučen hráč #66 Veronika Straková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
26:47 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #40 Zuzana Cihelková (3:4)
26:47 Přesná střela Jakešové končí v síti, a snižuje skóre na 3:4
25:56 Šance Cihelkové končí střelou do florbalky
23:19 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #66 Veronika Straková (2:4)
23:19 Hosté měli během oslabení dvě velké šance a druhá se jim daří proměnit v branku
22:50 Přesilovka domácích zatím vypadá jako oslabení, Židenice drží balon na útočné polovině
21:59 Vyloučen hráč #98 Lucie Oujezdská družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za blokování florbalky
20:17 Hned ze startu Žáková prověřuje pozornost golmanky Black Angels sřelou
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:01 Právě začala poslední minuta 1. třetiny
15:37 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #15 Karolína Václavíková, asistoval #38 Adéla Poláchová (2:3)
12:44 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová bez asistence (2:2)
09:45 Tým Black Angels úspěšně ubránil oslabení
08:53 Hosté nebezpečně kombinují na straně Blacku, ale zatím se jim nepodařilo probít jejich obranu
07:45 Vyloučen hráč #84 Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
07:45 Máme zde první vyloučení tohoto zápasu na straně Black Angels
05:18 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #96 Rebecca Lokvencová (2:1)
01:24 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #16 Kateřina Holasová (1:1)
00:50 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #44 Kateřina Jančová bez asistence (0:1)