60
  • 60 59:28
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 2:5
branky: 38. Adéla Červenková, 54. Eliška Kostková - 10. Nela Juráňová, 15. Klára Horčičková, 26. Veronika Mrázková, 26. Kateřina Stoklásková, 44. Gabriela Vaculová; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Karolína Žižková 17 - Kristýna Keclíková 20; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Zápas jak víno. Dlouho jsem nezažil, že by tribuny vytleskávaly týmy i při odchodu na přestávku. Oba týmy předvedly to nejlepší, co je v Čechách aktuálně v kategorii juniorek a dorostenek k vidění. Pro nás velká zodpověnost, abychom nas stejné úrovni odehráli co nejvíc dalších zápasů. Děkujeme Olomouci za pochvalu a za přání na MČR dorostenek, uděláme max pro to, ať se finále odehraje u nás na hale a udržíme ho další rok na Moravě.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Dlouho jsme s kolegy přemýšleli, vzhledem k nadcházejícímu p-off žen, jestli poslat juniorky do Znojma, nebo do Ostravy a jednoznačně musím říct, že jsme zvolili dobře. Těžký zápas, který nás prověřil po všech stránkách a velice dobře naladil na play-off, přestože soupeř je o "generaci" mladší. Už začátek splnil moje očekávání, Ostrava hrála výborně, napadala, nic si nenechala líbil, žádná z našich holek si nemohla dovolit cokoliv vypustit. Od druhé třetiny jsem potřeboval vyzkoušet drobné změny v sestavě, hra se ještě vyostřila, ale naštěstí oba týmy vše ustály a obešli jsme se bez újmy na zranění. Atmosféra na hale byla bouřlivá, zápas výborný, za mě dnes (skoro) všechno super! nDěkujeme Ostravským holkám i Luďkovi za výborný zápas a přejeme hodně štětí do dalších bojů! PS: kdybychom se už neviděli, přejeme Ostravě hodně štěstí i na MČR dorostenek!!!
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:28 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
58:15 Janošová se pouští do rozehrávky soupeře ale ten jí obíhá a hraje na branku.
57:10 Kytlicová trefuje levý bok branky.
55:08 Olomouc si drží míček na své polovině a do každé akce chodí opatrně.
53:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #17 Valérie Žižková (2:5)
53:03 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:27 Vaculová střílí od mantinelu a trefuje pouze blok.
50:30 Ostrava opět v pěti.
48:55 Červenková i ve vlastním oslabení prohání soupeře.
48:25 Vyloučen hráč #72 Bára Lysková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
47:09 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
45:12 Vaculová z kličkou probíhá obranu domácích.
43:42 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:5)
41:22 Míček se předává jako horká brambora.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:06 Poslední minutu druhé třetiny začíná na míčku Ostrava.
37:34 Další střela pro Feikovou, která končí mimo branku.
37:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková bez asistence (1:4)
36:05 Kytlicová pálí z otočky a trefuje tyč.
31:54 Lysková neohroženě probíhá celé hřiště s míčkem na lopatě.
29:11 Kytlicová nahrává Feikové, která o míček hned přichází.
26:09 Olomouc odskakuje o další dvě branky a Ostrava pouští soupeře do svého pásma bez vetších problémů.
25:47 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková bez asistence (0:4)
25:37 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková bez asistence (0:3)
25:06 Třetí přesilovka pro Olomouc začíná na polovině.
24:35 Vyloučen hráč #7 Rozálie Janošová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:01 Skákavý míček je obrovský problém pro oba celky.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:52 Ostrava opět v plném počtu.
19:21 Olomouc střílí z obou stran hřistě.
17:46 Vyloučen hráč #79 Adéla Keberlová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
17:17 Rozhodčí má zvednutou ruku. Bude se vylučovat na straně domácích.
14:34 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (0:2)
13:07 Olomouc opět v plném počtu.
11:05 První přesilovku zápasu začíná Ostrava na míčku.
11:02 Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
09:34 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová bez asistence (0:1)
09:15 Olomouc masíruje Feikovou ve vlastním rohu. Nechavají jí žádný prostor na hru.
06:55 Ostrava se drží na mantinelu a hra středem, zatím zůstává mimo hru.
04:31 Včelná střílí z otočky a trefuje levou nohu Keclíkové.
03:15 Feiková promalnila obrovskou šanci pro svůj tým !
02:28 Janošová uklízí míček pro svůj tým do bezpečí.
00:32 Oba celky se do sebe pouští už od první vteřiny zápasu.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Ostrava.