3:9
    Nela BOLFOVÁ
    (Najsrová)

BLACK ANGELS - GC System Bulldogs Brno 3:9
branky: 38. Zuzana Cihelková, 43. Veronika Prokšová, 50. Denisa Výborná - 4. Tereza Tkadlecová, 17. Veronika Stuchlíková, 17. Anna Sigmundová, 22. Klára Pilařová, 29. Anna Sigmundová, 30. Nikol Kovárníková, 33. Lota Najsrová, 56. Anna Sládková, 59. Nela Bolfová; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Natálie Kočová 26 - Natálie Jabůrková 13; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Zápas se dnes bohužel rozhodl hned v jeho úvodu, kdy jsme bohužel nezachytili nástup soupeře a rychle se nechávali zatlačit do obranného pásma nebo do přečíslení a potom už se nám těžko "nahazoval motor". Zlepšený výkon ve 3. třetině, kdy jsme pozměnili pár základních herních principů,´může být pozitivem směrem k zítřku a play off. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí ve zbývajících zápasech základní části.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Dnes jsme chtěli 3 doby do tabulky a to se nám povedlo: Převaha a tlak v první polovině zápasu rozhodla zápas, kladem je to, že jsme vydrželi i přes malé zaváhání, které bylo spíš o hlavách, v tlaku až do konce zápasu. Zítra to ale potřebujeme potvrdit na Spartě. Díky BA za pěkný zápas a ať se daří.
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
58:37 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:9
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #15 Nela Bolfová, asistoval #88 Lota Najsrová (3:9)
55:35 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:8
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #10 Natálie Lukášová (3:8)
50:49 Bleci stále mají šanci na otočení výsledku
49:27 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #96 Rebecca Lokvencová (3:7)
47:35 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
45:52 Vyloučen hráč #96 Rebecca Lokvencová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
42:01 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Veronika Prokšová, asistoval #96 Rebecca Lokvencová (2:7)
41:01 Bulldogs v první šanci 3. třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
37:57 GÓL BLACK ANGELS! 1:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #97 Tereza Staňková (1:7)
37:09 Nepovedená střela hráčky Black Angels #40 končí v rukou brankářky hostů
35:55 Bleci stále nenašli recept na Bulldogy
32:18 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:7
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová bez asistence (0:7)
30:00 Dnešní utkání sleduje 15 diváků, děkujeme!
29:55 Timeout BLACK ANGELS
29:40 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:6
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #35 Karolína Loskotová (0:6)
28:00 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #36 Anna Brucháčková (0:5)
26:14 Bleci v šanci
25:01 Bulldogs v přesilovce drží míček a snaží se dát gól
23:37 Vyloučen hráč #84 Adéla Gomolová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
21:52 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová, asistoval #37 Karolína Čižmárová (0:4)
21:03 Bleci opět v plném počtu
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:13 Bleci si oslabením moc nepomohli. Bulldogs opět určují hru
18:22 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
17:08 Bulldogs zatím jedou. Během pár sekund dali 2 góly a vedou 0:3
16:45 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #55 Veronika Machálková (0:3)
16:42 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (0:2)
12:03 Bulldogs v další šanci, Bleci také
09:05 Bulldogs jedou neustálý press
06:40 Bleci jdou do útoku
04:50 Bulldogs diktují hru
03:55 Hosté jdou do vedení a drží balónek na své půlce
03:20 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #97 Tereza Tkadlecová, asistoval #96 Anna Sigmundová (0:1)
03:02 Bulldogs mají standartku na polovině, padne z toho gól?
01:54 U branky Bleků je živo, hrát budou hosté
01:15 Hráčka Bulldogů s číslem #55 střílí, ale střela je zblokována soupeřkou
00:53 Bleci hrají na své polovině
00:00 Bule pro hosty