• 59 58:57
    2
    Veronika ŠPRINGEROVÁ

IBK Hradec Králové - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
branky: 15. Nikola Baková, 26. Barbora Jiroutová, 33. Veronika Dubcová - 9. Barbora Vávrová, 16. Nikola Štekerová, 19. Tereza Brožková, 33. Tereza Brožková, 45. Vanessa Anna Strouhová, 49. Karolína Lískovcová, 54. Nikola Štekerová, 56. Lucie Švajcrová, 57. Michaela Moravcová; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 41 - Michaela Galušková 18; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Trenér): 2 třetiny jsme dokázali držet velmi solidně tempo s týmem, který dominuje celé lize. Drželi jsme se game planu a to neslo svoje ovoce v podobě vyrovného skóre. Základním kamenem naší hry byl důraz, disciplína a obětavost. Jsem na holky hrdej, jak za to vzaly a jakou hrou se dneska prezentovali. 3. třetina už patřila po právu soupeři. Došla šťáva a s tím, už blbě bojuje. Díky všem co dneska vážili cestou do Kuklena arény nás podpořit a zítra znovu!
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Dnes to pro nás z velké části byla sranda a něco hodně jiného, ani jsme tak neřešili taktiku, ale hlavně techniku a jak se dostat k jednouchým akcím, ze kterých můžeme být úspěšní. Možná bychom utkání zlomili dříve, kdybychom netrefili v prvních 25 minutách 3 tyčky, mít 3 góly navíc, nejspíš by se nám dříve hrálo s větší lehkostí. Holky se dneska perfektně dokázaly zkoncentrovat na třetí třetinu, kde jsme si vzali hru totálně do svých rukou a pěti góly zápas ukončili.
60:00 Střely ve 3. části: 9:21
59:20 Chodov míjí branku domácích.
58:57 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká florbalka
57:40 Kopecká chytá další velkou šanci hostí.
56:15 Timeout IBK Hradec Králové
56:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #84 Ema Heralová (3:9)
56:15 Hosté přidávají další gól po krásné souhře.
55:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:8)
55:55 Po krásné přihrávce zakončuje Švajcarová.
53:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #56 Barbora Vávrová (3:7)
53:39 Vzápětí ale Chodov proměňuje svoji šanci a navyšuje svoje vedení.
53:20 Několik šancí domácích končí v rukou hostující golmánky.
52:05 Krásná souhra Dubcové s Bakovou končí zákrokem hostující hráčky.
48:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (3:6)
48:41 Lískovcová prostřeluje Kopeckou.
46:55 Veverková úspěšně překazila kombinaci hostí.
44:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #6 Kristina Venerová (3:5)
44:10 Střelu Venerové doráží Strouhová.
43:17 Baková v protiútoku trefuje brankařku hostí.
42:15 Chodov se usadil v útočném pásmu a kombinuje.
41:25 Hradec se v útočném pásmu snaží ohrozit branku hostí. Zatím bez úspěchu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
37:52 Dubcová a Zeiplová svými střelami ohrožují Galuškovou, ta úspěšně chytá obě střely.
37:00 Chodov na míčku kombinuje před hradeckou brankou.
35:11 Švajcrová přestřeluje hradeckou branku.
32:42 Závar před hradeckou bránou řešila Zeiplová postavením v brankovišti, čímž bylo nařízeno trestné střílení, které Brožková proměňuje.
32:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková z trestného střílení (3:4)
32:13 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
32:13 GÓL IBK Hradec Králové! 3:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #21 Veronika Špringerová (3:3)
31:12 Veverková v samostatném úniku trefuje břevno.
28:50 Chodov opět ukazuje svoji sílu, které hradecké hráčky odolávají.
27:46 Dubcová zachycuje míček na úrovni malého brankoviště a uklidňuje hru.
26:37 Zeiplová při obranném zákroku láme svou další hůl.
25:56 Kopecká vyhazuje a Jiroutová bez zaváhání trefuje.
25:55 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #22 Barbora Jiroutová, asistoval #1 Barbora Kopecká (2:3)
25:25 Zeiplová zneškodňuje samostatný únik Švajcrové.
24:35 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:26 Brožková trefuje horní tyč a Hradec je v pěti.
21:25 Hradec zatím úspěšně brání.
20:25 Vyloučen hráč #10 Valérie Veverková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
20:17 Hradec po začátku druhé třetiny útočí.
20:00 Střely v 1. části: 4:15
19:50 Venerová trefuje brankovou konstrukci.
19:20 Veverková zachycuje míček a přerušuje kombinační hru Chodova.
18:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:3)
17:30 Kopecká skvělým zákrokem drží svůj tým, na druhé straně se ale Galušková nenechává zahanbit.
15:51 Štekerová vrací svému týmu opětovné vedení.
15:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #80 Tereza Brožková (1:2)
14:52 Hradec proměňuje útočný break.
14:51 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #7 Nikola Baková, asistoval #10 Valérie Veverková (1:1)
13:31 Divišová blokuje střelu.
13:13 Hradec úspěšně odolává tlaku soupeřek.
12:20 Chodov tlačí a uzamkl hradecké hráčky před jejich brankou.
11:29 Kopecká chytá střelu Lískovcové.
10:30 Zaváhání Zeiplové před vlastní bránou hráčky Chodova nevyužívájí.
09:30 Chodov proměňuje svoji útočnou akci a střílí první gól utkání. Vzápětí Hradec útočí a míjí branku soupeře.
08:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (0:1)
06:45 Hradec na míčku, rozehra ovšem končí neúspěšně a míček přebírá Chodov.
05:00 Kapitánka Zeiplová odvrací útok Chodova.
04:15 Ciblová střílí nad hradeckou branku.
03:52 Chodov kombinuje a ohrožuje hradeckou branku.
02:45 Baková vyváží míček, Hradec v útočném pásmu ovšem ztrácí míček a hru přebírá tým hostí.
01:00 Chodov v útočném pásmu vytvářel mírný tlak, nyní na míčku domácí.