• 58 57:38
    13:1
    (Vávro)

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:1
branky: 8. Lucie Cidlinská, 11. Lucie Cidlinská, 18. Veronika Šmídková, 19. Lucie Cidlinská, 20. Anita Paličková , 21. Petra Škodová, 29. Anita Paličková , 33. Veronika Šmídková, 33. Valentina Kopecká, 41. Karolína Klubalová, 53. Jana Pokorná, 56. Tereza Zvěřinová, 58. Jana Pokorná - 8. Linda Benešová; rozhodčí: Václav Váňa - Martin Kiesewetter; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 11 - Světlana Novotná 43; po třetinách: 5:1, 4:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Fajčíková Juliana (Asistent trenéra): Dnes jsme jako tým zkoušely obnovit náš staronový systém, kterým se chceme prezentovat. Celý zápas jsme se snažily hrát aktivně, ale fyzicky jsme odpadly a soupeř ukázal svojí kvalitu a zaslouženě vyhrál. První třetina může být motivací pro naše další zápasy. Děkujeme soupeři, rozhodčím, rodičům a pořadatelům za zápas!
60:00 Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér): Celé utkání jsme měli od začátku pod kontrolou. Sice byla první třetina z naší strany trochu ospalejší, ale postupem času, si troufnu říci, že jsme neustále zvyšovali tempo hry a soupeře už téměř k ničemu nepouštěli. Děkujeme divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 20:4
58:45 Hosté v závěru utkání mají míček pod kontrolou.
57:38 GÓL FBC Liberec! 13:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #44 Jana Pokorná, asistoval #55 Petra Hana Vávro (13:1)
56:40 Janků střílí z první, ale Novotná byla připravena a střelu chytla.
55:59 GÓL FBC Liberec! 12:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (12:1)
54:45 Vinohrady kombinují v útočné půlce. Liberec se dostává k míčku.
54:01 Dnešní zápas sleduje 27 diváků.
52:50 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #17 Petra Škodová.
52:39 Škodová zkouší střelu z poloviny, ta končí na horní tyči.
52:05 GÓL FBC Liberec! 11:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #44 Jana Pokorná, asistoval #4 Valentina Kopecká (11:1)
51:16 Hosté početní výhodu nevyužili. Po faulu Vinohrad, domácí rozehrávají.
50:13 I přes to, že Liberec hraje oslabení, má míček pod kontrolou a je v útočném pásmu.
49:01 Vyloučen hráč #19 Eliška Zápotocká družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
48:45 Hosté si zahrají přesilovou hru.
46:54 Forštová za Vinohrady drží míček a Vinohrady rozjíždí akci.
45:24 Domácí Šmídková střílí nad bránu.
43:50 Domácí se dlouho drží v útočné polovině, Novotná vychytala nápor střel.
42:00 Domácí FBC Liberec dostává hru pod kontrolu.
40:50 GÓL FBC Liberec! 10:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #95 Veronika Šmídková (10:1)
40:00 Úvodní vhazování do 3. třetiny vyhrál Liberec, domácí se drží v útočném pásmu.
40:00 Střely ve 2. části: 17:3
39:45 Hosté rozehrávají v útočném pásmu.
38:20 Nedovolený zásah ze strany domácích, hosté rozehrávají.
36:27 Kopecká střílí z poloviny hřiště, brankářka Vinohradů střelu zablokovala, a hra se přesouvá do rohu.
34:53 Novotná opět zasahuje, domácí střílí ze všech pozic.
33:08 Střely FBC Liberec končí nad brankou.
32:48 GÓL FBC Liberec! 9:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Valentina Kopecká, asistoval #44 Jana Pokorná (9:1)
32:15 GÓL FBC Liberec! 8:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Veronika Šmídková, asistoval #18 Karolína Klubalová (8:1)
32:03 Benešová zabránila nahrávce domácích.
30:05 Souboj v útočném pásmu domácích mezi Kopeckou a Kovačovou, vyhrála hráčka z Vinohrad.
28:23 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #31 Anita Paličková , asistoval #19 Eliška Zápotocká (7:1)
28:23 Důraz před bránou a Paličková dává další branku. Stav utkání 7:1.
27:10 Kombinace Cidlinské a Škodové nepřestávají, domáci se drží v útočném pásmu.
25:50 FBC Liberec zahájil akci 3 na 2, Vinohrady zabránily nahrávce a otočily hru.
24:29 Hra je v tempu. Rychlá a mnoho soubojů u mantilenů, šance na obou stranách.
22:33 Vinohrady brání a likviduje šance FBC. Nyní se dostaly k míčku a útočí.
20:42 FBC Liberec zvyšeuje tlak, a zkouší střely.
20:14 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (6:1)
20:00 Střely v 1. části: 19:5
19:00 GÓL FBC Liberec! 5:1
18:25 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #17 Petra Škodová (4:1)
17:26 GÓL FBC Liberec! 3:1
15:31 Domácí se dlouho drží v útočném pásmu, dávají si přesné nahrávky a zkouší střely.
14:05 Vidíme mnoho soubojů u mantinelu.
11:20 Novotná si připisuje další zákrok.
10:04 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #75 Kateřina Jirsová (2:1)
09:00 Domací hrají přesilovou hru, Vinohrady je, ale nepouští ke střele.
08:32 Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra bez florbalky
07:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Linda Benešová bez asistence (1:1)
07:44 Faul ze strany domácích, hosté rozehrávají v útočné polovině.
07:09 GÓL FBC Liberec! 1:0
05:35 Brankářka Vinohradů, Novotná, vychytává všechny střely.
04:39 Klubalová střílí z poloviny hřiště, střela skončila vysoko nad bránou.
03:15 Šmídková vystřelila na bránu, brankářka hostů zabránila gólu.
02:00 Rychlá hra na obou stranách, hosté tvrdě brání.
00:30 Domácí se dostali do útočného pásma, ale Vinohrady vybojovaly míček a založily protiútok.
00:00 Hráčky obou týmů se připravují na úvodní vhazování.