5:4
    Klára JIŘÍKOVÁ
    (Brožková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4p
branky: 13. Kristina Venerová, 14. Kateřina Ciblová, 19. Lucie Švajcrová, 29. Barbora Vávrová, 65. Klára Jiříková - 15. Rozálie Janošová, 45. Aneta Feiková, 51. Aneta Feiková, 55. Anna Kytlicová; rozhodčí: Filip Rabiňák - Marek Stojanović; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Terezie Tomanová 19 - Karolína Žižková 29; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): My si dnes musíme přiznat, že jsme se pro naše účely vzdali naší hry, v žádném případě ale nechci, aby toto hodnocení dehonestovalo hru Ostravy, která byla velmi pečlivá a s plánem. V sezoně jsme moc těžších chvil nezažili, ze hry v prodloužení můžeme jen těžit do budoucna a brát to, jako super zkušenost. Z pohledu útoku dnes určitě nemůžeme být spokojení, statistiky nám jasně říkají, že jsme v zápase x gólů nechali, ale ve spravný moment jsme byli na správném místě a trpělivostí v prodloužení jsme si pro gól došli. Jsem za holky rád.
65:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Měli jsme ze zápasu velký respekt, protože nás mohlo dorazit jen 12 do pole, s převahou dorostenek, a čekali jsme, že nás Chodov uběhá. I když v naší obraně byla spousta nepřesností a Chodov nás dokázal nepříjemně zmáčknout a hrozit, dařilo se holkám držet celkový plán zápasu a postupně Chodovu brát jeho hru. Vyrovnání ve třetí třetině pak bylo odměnou za naší trpělivost. Gól v závěru prodloužení po nevynucené chybě bereme jako dobrou zkušenost pro zápasy v play-off. Díky za supr zápas, jdeme se dát do kupy na zítra.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
64:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #80 Tereza Brožková (5:4)
64:00 Právě probíhá poslední minuta prodloužení.
61:55 Ostrava jde do akce a Chodov musí bránit.
60:30 Hráčky Ostravy získaly míček a pomalu vymýšlejí herní akci.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 O vítězi se nerozhodlo v základním čase a následuje prodloužení.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:49 Brožková neproměňuje důležitou střelu.
54:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (4:4)
54:42 Kytlicová dorovnává skóre a hra začíná být dramatická.
53:59 Žižková vyráží několik střel za sebou.
52:49 Tomanová vyráží těžkou střelu hostů.
52:13 Míková na půlce získává míček a uklidňuje situaci.
50:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (4:3)
50:40 Feiková běží sama na bránu a střílí důležitý gól pro Ostravu.
50:29 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
50:29 Tým domácích si bere oddechový čas.
47:16 Golombová blokuje střelu Lískovcové.
46:32 Křtěnová dnes nemá šťastný den a střílí opět mimo.
44:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #22 Iva Hurtová (4:2)
44:27 Po několika dorážkách se Ostravě podařilo dostat míček za záda Tomanové a snižují na 2:4.
43:24 Křtěnové nesedla nahrávka a střílí mimo.
41:04 Žižková chytá střelu Vávrové.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:27 Křtěnová rovnou z trestné lavice míří před bránu do brejku.
34:25 Domácí tým hraje v plném počtu.
33:45 Přestože jsou domácí v oslabení, dostává se Bubeníková do střely. Její střela ale míří vysoko nad bránu.
32:25 Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
32:25 První přesilová hra zápasu pro tým hostů.
32:08 Odložené vyloučení pro tým hostů a hosté hrajou v šesti bez brankaře.
31:12 Moravcová zkouší z půlky, ale trefuje jen hráčku před brankou.
28:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #98 Eva Křtěnová (4:1)
28:14 S trochou štěstí střílejí domácí další branku a odskakují tak Ostravě o 3 góly.
27:45 Švajcrová přehodila protihráčku přes mantinel. Vše ale proběhlo v rámci pravidel.
27:02 Ostrava se úspěšně brání chodovskému tlaku.
25:29 Žižková se rychle přesunula na střelu Vostřákové.
24:01 Brožková promarnila nahrávku před bránu.
23:26 Chodov rozehrává na velkém brankovišti hostů.
22:56 Keberlová blokuje střelu Venerové.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (3:1)
18:40 Krásná střela Švajcrové končí v brance.
14:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #99 Nela Golombová (2:1)
14:03 Janošová odpovídá na druhý gól Chodova a stahuje tak skóre na 2:1.
13:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (2:0)
12:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #98 Eva Křtěnová (1:0)
12:23 První gól si připisuje tým domácích.
11:45 Střela Kytlicové letí těsně mimo bránu.
10:32 Velká šance na první gól Jiříkové končí neúspěšně.
09:18 Krásná střela Srničkové, ale chodovská brankářka byla připravena.
08:01 Další ostravská střela končí v rukách brankářky.
05:48 Kostková se snaží střílet, ale trefuje jen hráčku před brankou.
05:01 Chodov rozehrává z rohu.
03:18 Jiříková střílí, ale brankářka chytá a uklidňuje situaci.
01:52 Chodov má míček pořád pod kontrolou.
00:25 První střelu Chodova brankářka vyráží.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na dnešním zápasu 1. ligy juniorek, kde se proti sobě utká FAT PIPE Florbal Chodov a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.