0

2

3.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6pn
branky: 12. Rozálie Janošová, 27. Anna Kytlicová, 35. Tina Kožusznik, 41. Adéla Červenková, 43. Rozálie Janošová - 22. Abigail Mojová, 27. Karolína Šimková, 35. Karolína Šimková, 41. Nela Sikorová, 52. Adéla Částečková, N Natali Kalábová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 25 - Eliška Gereková 22; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:2, 0:0
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Série našich výher trvala skoro 4 roky a jednou skončit musela. S ohledem na výsledkový průběh nás mrzí ztráta 2 bodů, s ohledem na hru Vítkovic v závěru jsme rádi za jeden. Nakonec se projevilo, že jsme po stažení hry na 2 pětky ve třetí třetině měli na hřišti jen jednu juniorku a zbytek dorostenek. Pro ně je to ale na druhou stranu pochvala a velký příslib do dalších zápasů, že dokázaly staršímu soupeři vzdorovat. Potřebujeme jen pokračovat v dobré práci.
Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro nás. Dneska u nás hlavně velká bojovnost a chut vyhrát, což asi místy převažovalo nad ideální florbalovou kvalitou. Hlavně v první třetině jsme neměli dostatečné sebevědomí a drajv do koncovky a do finální fáze, což jsme v dalších třetinách zlepšili a odměnou nám bylo toto vítězství. Děkujeme soupeřkám za fajn dramatický zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Nela Sikorová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Nela Golombová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #99 Natali Kalábová a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #12 Anna Kytlicová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #33 Adéla Částečková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
64:24 Vyloučen hráč #30 Monika Svolinská družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
64:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:45 FBC vyvíjí velký tlak.
62:25 I prodloužení je velmi vyrovnané a vyhrát může kdokoliv.
60:55 Nebezpečný chumel před domácí bránou nakonec vyřešila Golombová, když si míček odvezla do rohu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:36 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:02 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:41 Pokus Šimkové končí v bloku protihráčky.
55:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
53:06 Hráčky obou týmu se přestávají koncentrovat a dělají zbytečné chyby, které vedou k ohrožení brány.
51:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #99 Natali Kalábová (5:5)
51:15 Kalábová Na. vypálila nebezpečnou jedovku od mantinelu, míček míjí bránu.
49:44 Hra se začíná přiostřovat.
47:56 Hraje se nahoru dolů.
46:41 Hosté hrají v plném počtu.
45:57 Dobrá nahrávka Žižkové  na střed na Lyskovou, ta však trefuje pouze gólmanku a míček končí za mantinelem.
44:41 Vyloučen hráč #77 Niki Kalábová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
43:47 Vítkovice drží míček na vlastní polovině a snaží se dobře rozehrát.
42:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #17 Valérie Žižková (5:4)
42:03 Janošová se ocitla v dobré pozici, trefuje však pouze Gerekovou.
40:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (4:4)
40:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková bez asistence (4:3)
40:11 Po chybě v obraně hostí se k míčku dostala Červenková, která se nemýlila.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:04 FBC vyvíjí tlak na útočné polovině.
36:43 Slušná nebezpečně vypálila od mantinelu, Hrišková vyráží.
34:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #33 Adéla Částečková (3:3)
34:38 Opět rychlé vyrovnání.
34:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #46 Tina Kožusznik, asistoval #54 Katarína Glacová (3:2)
34:13 Hosté hrají v plném počtu.
33:03 Hezká střela Žižkové nakonec míjí bránu.
32:13 Vyloučen hráč #41 Nela Spratková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
31:15 Domácí drží Vítkovice pod tlakem.
30:01 Hra se přelévá ze strany na stranu.
27:34 Hra chytla poměrně velkou rychlost a oba týmy se dostávají do zajímavých šancí.
26:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (2:2)
26:50 Kytlicová to tak nenechala a srovnává.
26:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #41 Nela Spratková (1:2)
24:23 Kytlicová to zkusila od mantinelu, ale trefuje pouze blok.
22:21 Vítkovice do druhé třetiny vstoupily pravou nohou a dávají domácím zabrat.
21:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Abigail Mojová bez asistence (1:1)
20:48 Částečková si projela celé hřiště, ale Hriškovou překonat nedokázala.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:43 Hrišková skvěle zasáhla proti pokusu Kalábové Niki.
16:47 Domácí uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
15:02 Feiková svým napádáním velmi znepříjemňuje rozehrávku Vítkovic.
13:36 Domácí holky uzavřely Vítkovice na útočné polovině.
11:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #72 Bára Lysková (1:0)
11:12 FBC kombinuje na vlastní polovině.
09:23 Míček neustále mění majitele a šance vidíme na obou stranách.
08:06 Červenková to zkusila z otočky, ale míjí bránu.
06:24 Hosté v plném počtu.
05:23 Domácí hrají v plném počtu.
04:24 Vyloučen hráč #41 Nela Spratková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:45 Kalábová Niki střílí z první vysoko nad.
03:23 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
02:16 Zatím je to ze strany na stranu, ale žádná větší šance.
01:01 FBC kombinuje na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.