58
  • 58 57:04
    Ostrava

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:2
branky: 26. Alžběta Pěnkavová, 35. Lucie Dryáková, 39. Kateřina Jakešová - 35. Adéla Červenková, 52. Adéla Červenková; rozhodčí: Klára Svobodová - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 24 - Magdaléna Hrišková 20; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Samozřejmě nás mrzí ztráta bodů, ale jinak zápas bereme. Na hřišti byly jen 4 juniorky, mlaďošky se musí ještě hodně učit - a dneska to tak i přes prohru bylo. Ve třetí třetině jsme soupeře mačkali a mačkali, navíc žádnými náhodnými věcmi, ale dospělými řešenimi a kvalitním pohybem. Jen se ještě musíme naučit lépe chovat ve finální fázi, abychom vytvořené top situace dotáhli do branky.
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): První třetina z naší strany celkem vlažnější. Od druhé třetiny skvěle vybojovaný zápas. Jsme rády za 3body. Holky zaslouží pochvalu. Děkujeme rozhodčím, soupeřkám a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
60:00 Utkání končí po neúspěšném desetiminutovém tlaku družstva FBC Ostrava stavem 3:2 ve prospěch týmu Black Angels.
57:04 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
51:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #76 Anna Včelná (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
40:00 Ve druhé třetině napínavého florbalového utkání mezi týmem Black Angels a FBC Ostrava to byli Black Angels, kteří si upevnili vedení 3:1 a mají kontrolu nad zápasem pevně v rukách. Druhá třetina byla plná rychlého tempa a diváci na tribuně byli doslova slyšet z vesmíru. Po druhé třetině bude pro družstvo FBC Ostrava velice těžké se vrátit do hry, ale ve sportu je všechno možné.
39:19 Vyloučen hráč #15 Alžběta Pěnkavová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
38:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová bez asistence (3:1)
34:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
34:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Lucie Dryáková, asistoval #99 Denisa Výborná (2:0)
25:18 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Alžběta Pěnkavová, asistoval #99 Denisa Výborná (1:0)
23:45 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 6:7
20:00 První třetina příliš neoplývala vyloženými šancemi. Oba tými strávily nejvíce času dlouhými náhozy a následnými souboji v rohu hrací plochy. I proto po první třetině stále platí stav 0:0.