5:4
    Michal KLÁPA
    (Korbel)

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 5:4
branky: 7. Marek Veselý, 8. Vojtěch Novák, 18. Tomáš Chroust, 40. Lukáš Spurný, 41. Dominik Janda - 6. Adam Zahraj, 13. Tomáš Nushart, 37. Michal Strachota, 59. Michal Klápa; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 17 - Daniel Váradi 8; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:26 Stůj zblokoval nebezpečnou střelu Strachoty.
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (5:4)
58:54 Hostům se hra bez golmana vyplatila a opět snižují náskok Kladna.
58:34 Vary i v oslabení hrají bez golmana.
58:25 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:36 Vyloučen hráč #21 Tomáš Navrátil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
57:34 Chroust na nehlídaného Fišera před bránou, Váradi však rychle zareagoval.
57:29 Timeout Kanonýři Kladno
57:28 Korbelova střela si nenašla cestu přes Kladenskou obranu.
55:40 Máme tu podobný závěr utkání jako včera, Kladno s náskokem 2 gólů a Hosté bez golmana, uvidíme zda opět půjdeme do prodloužení, nebo si nyní Kladno zvládne udržet náskok.
55:11 Hosté hrají v 6 bez golmana
52:56 Spurnému zpoza branky sklouzl míček a ke hře se opět dostávají hosté.
51:42 Kladno si zvládlo udržet další oslabení a nyní hraje v plném počtu.
51:34 Novák v posledních vteřinách oslabení nahazuje míček přes celé hřiště a Spurný může jít na hřiště.
50:48 Navrátilova střela těsně míjí tyčku.
49:42 Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
49:42 Klápa přehozen přes mantinel, Spurný si půjde sednout.
48:23 Lebeda má volnou bránu, ke štěstí domácích střílí mimo.
47:02 Stůj nenechá v obraně jediného volného hrače, své spoluhráče si tak skvěle rozmisťuje.
43:34 Stůj proběhl přes celé hřiště a všiml si připraveného Šefčíka kterému stačilo jen sklepnout míček. Váradi ale nezůstává pozadu a míček si ihned pokryl.
42:48 Spurný v nahuštěném prostoru před brankou zkusil propálit, ale marně.
42:19 Strachotova tečovaná střela letěla úplně mimo branku.
40:58 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda bez asistence (5:3)
40:58 Skvělý únik přes skoro celé hřistě předvedl Janda a míček uklidil do Váradiho branky.
40:24 Tomčova střela zachycena Stůjem
40:00 Buly i potřetí pro Vary.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:59 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #11 Matěj Stůj (4:3)
39:59 V posledních setinách druhé třetiny si míček nahozený Stůjem přes celé hřiště našel cestu do branky které dopomohl Spurný.
38:29 Vyhrocená situace před brankou hostů končí volným úderem pro Vary.
37:41 Váradi také předvádí skvělý zákrok po akci domácích
36:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #55 Tomáš Nushart (3:3)
36:03 Útok hostů si našel po dlouhé době cestu do branky po rychlé rozehrávce.
35:25 Zeman vybojoval v rohu domácích výhodu.
34:46 Vary jsou na míčku agresivnější než Kladno, do brány se ale míček zatím nedostal.
31:04 Ullmann zkusil ze středu, k Váradimu se ale nic nedostalo.
30:02 Ponomarev zastavuje postup nebezpečného Hurta.
29:06 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:06 Akce Spurného a Jandy je přerušena Zemanem, bude se pouze vylučovat.
28:05 Ponomarev zachraňuje akci Navrátila.
26:25 Obě strany hrají velmi opatrně, s co nejmenším rizikem.
23:54 Opět Tyl vybíhá od mantinelu, ke střele se ale nedostal.
22:20 Tyl zkusil z velkého brankovistě, k Ponomarevovi se ale míček ani nedostal.
21:31 Začátek 2. třetiny je zatím docela poklidný.
20:00 Buly pro Vary.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:53 Domácí se v posledních vteřinách drží na míčku a zbytečně neriskují.
17:12 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #3 Daniel Fišer (3:2)
16:59 Chroust si našel místo v obraně hostů, Váradi však bez obav chytá.
15:12 Kladno v plném počtu.
14:50 Ponomarev zachraňuje nadějnou šanci Klápy.
13:12 Vyloučen hráč #91 Filip Ullmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
13:12 Hosté si dnes vyzkouší první přesilovku.
12:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #74 Miloš Tyl (2:2)
12:43 Nehlídanému Nushartovi stačilo jen doklepnout skákavý míček.
11:41 Pfaurovi nesedla nahrávka od Fišera a nadějná akce domácích tak končí v rohu hostů.
11:13 Hurtova střela ze zastavila jen o Pfaura.
10:16 Fišer nenechává obranu hostů ani oddychnout a ihned je sám napadá.
09:17 Janda na Prudila vyčkávajícího před brankou, míček ale skončil u Lebedy.
07:02 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #3 Daniel Fišer (2:1)
06:21 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #76 Lukáš Spurný (1:1)
06:21 Nevydařenou akci Spurného zachránil Veselý doražením.
05:43 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #93 Ondřej Hurt (0:1)
05:43 Hurt sbírá míček a ihned obrací hru, před brankou už je připravený Zahraj.
05:03 Hosté se většinu času drží na míčku, Kladno je ale ke své brance nepustí.
02:36 Novák prokličkoval mezi obranou hostů ale u brány se zastavil o Váradiho.
00:52 Fišer sbírá od mantinelu míček a sám se dostává k bráně, tu ale těsně míjí.
00:00 Úvodní buly pro Vary
00:00 Vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na 3. kole barážového utkání. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti hostujicím Karlovým Varům. Vítěz série si příští sezónu zahraje v Superlize, stav je zatím 1:1. Zápas za několik minut začne, přejeme příjemnou zábavu.