• 36 35:23
    2
    Adéla BROSTÍKOVÁ

FBS Olomouc - IBK Hradec Králové 4:0
branky: 9. Sofie Zaoralová, 13. Klára Souralová, 19. Klára Souralová, 26. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Kristýna Čechová 3, Kristýna Keclíková 5 - Tereza Fejglová 6, Natálie Bečková 4; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:0
36:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Pro nás splněný cíl, teď nás čeká 14dní přípravy a pak "děj se vůle Boží"... Chtěl bych pochválit jak naše, tak holky z Hradce za super výkon a poděkovat divákům za skvělou atmosféru! My teď budeme spěchat na náš klubový ples, takže večer bude ještě dlouhý...
36:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Asistent trenéra): Dnes pro nás dvě skvělá a přínosná utkání v parádním tempu i atmosféře. Bylo znát, že soupeř je starší a zkušenejší z extraligy juniorek. Přesto děkujeme našim holkám, že po celou dobu makaly na sto procent a svým výkonem všem ukázaly, že v příští sezóně můžeme takové soupeře i porazit. Každopádně díky našim hráčkám za super sezónu a pokrok, který jsme společně udělali. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play a Olomouci přejeme hodně zdaru na MČR.
36:00 Střely ve 3. části: 4:4
36:00 Ukončení 3. části
35:23 Vyloučen hráč #46 Adéla Brostíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
35:23 Hradec dostane v závěru možnost zahrát si přesilovku.
34:00 Olomouc zpátky v 5.
32:54 A ted zvoní tyč za Bečkovou, následně Skrovná netrefuje prázdnou bránu.
32:21 Olomouc zkouší hru v 6.
31:41 Stoklásková měla k dispozici únik, s kterým ale naložila laksně a bránu netrefila
30:00 Jelínkové se podařilo další dobré přečtení hry a vystihla další přihrávku. Následná střela ji už nesedla.
25:24 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #78 Nela Dlouhá (4:0)
25:24 A Olomouc už tuto přesilovku využívá, ujímá se vedení 4:0 nádhernou střelou z One-Timeru
24:13 Vyloučen hráč #19 Zuzana Ptáčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
24:13 Olomouc měla velkou šanci, kterou zachraňovala Zuzka Ptáčková, bohužel s faulem. Olomouc si tedy může zahrát další přesilovku.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:2
24:00 Ukončení 2. části
22:35 Zerzánová rozjela útočnou akci z vlastního pásma, ale střela, kterou poté vyslala její spoluhráčka, tak pokryla Bečková.
21:28 Hra je momentálně bez větších šancí. Nějaké závary před brankami byly, ale žádné golové šance to nepřineslo.
18:32 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Klára Souralová, asistoval #78 Nela Dlouhá (3:0)
18:32 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Kristýna Keclíková družstva FBS Olomouc
18:32 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Natálie Bečková družstva IBK Hradec Králové
17:17 Hradec přesilovku ustál bez nějakých větších problémů.
16:15 Fejglová se stihla přesunout a předvádí sebejistý zákrok proti domácí Mrázkové.
15:14 Olomouc bude mít šanci přesilovky, po neopatrném zákroku Seligrové.
15:09 Vyloučen hráč #54 Pavlína Seligrová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
14:01 Krčková teď promáchla jasnou golovku, když ji přišla nahrávka na střelu z první
12:13 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Klára Souralová, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (2:0)
12:13 Olomouc se na Hradec vrhla jako lavina a rovnou z toho těží druhým golem.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 6:2
12:00 Ukončení 1. části
11:30 Ibišek teď zahránila situaci, kde by Olomouc dávala do odkryté brány. V zápětí se dopředu hnala Nikča Baková, která nahrála na Margi Tomášovou, ale ta nedokázala vyslat pořádnou střelu.
08:59 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Sofie Zaoralová, asistoval #10 Lucie Krčková (1:0)
08:59 První změna skore ve prospěch domácích. Hezká kombinace, která skočila za zády Fejglové.
07:43 Nikča Baková vzala volný balon, udělala kličku na obránkyni Olomouce a hnala se dopředu, dobrá střela, ale domácí golmanka si poradil. Přesně tohle Hradci v prvním zápase chybělo.
06:45 Áďa Jelínková teď nádherně vystihla rozehrávku a hnala se dopředu. Akce skočila u domácí golmanky.
05:07 Olomouc většinu času na míčku, ale Hradci se dobře daří držet obranné postavení.
04:00 Situaci 2 na 0 OLomouc nevyřešila vůbec dobře a vystřelila mimo branku.
02:45 Hradec udělal chybu ve střídání a málem nechal Olomouckou hráčku jít do úniku. Situaci však zachránila Zuzka Ptáčková
01:07 Olomouc zkusila svoji osvědčenou kombinace s nahrávkou zpoza branky. Tentokrát Fejglová chytá.
00:00 Úvodní buly pro hostující Hradec