2

3

7.

FBC MSEM Přerov - FBC Kutná Hora  4:5pn
branky: 20. Jakub Skalník, 44. Michal Hrabica, 50. Adam Budník, 54. Michal Bělaška - 14. Petr Vávra, 24. Václav Rejna, 55. Antonín Tvrdík, 59. Antonín Tvrdík, N Václav Rejna; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Michael Hruška 34 - Bohuslav Bochníček 38; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2, 0:0
Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Ještě teď nevěřím co jsem dnes viděl. Soupeřův brankář si udělal top10 sezóny.  Nebo života? :) . Gratuluji soupeři k vítězství. Zasloužil si to minimálně za bojovnost. Musíme začít konečně bojovat...
Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): V první polovině zápasu jsme neproměnili množství šancí, na konci nás to málem mrzelo. Za stavu 2:4 a hlavně v prodloužení jsme předvedli obrovský morál a měli taky nutné množství štěstí. Klobouk dolů. Díky soupeři za super zápas, těším se za týden.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #7 Václav Rejna a vstřelil rozhodující gól (4:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #8 Lukáš Kaďorek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #23 Martin Hampl , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #10 Ondřej Kowalik , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #78 Petr Listík , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Josef Chalupa , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #88 Adam Budník a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #23 Martin Hampl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #69 Tobiáš Pavliš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #77 Roman Martínek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #10 Ondřej Kowalik a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #7 Václav Rejna a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #87 Michal Bělaška , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:0
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Ani prodloužení nepomohlo tomuto zápasu a o výsledku rozhodnou až samostatné nájezdy.
69:32 Fanoušci fandí co to jde!
68:56 Bělaška si oběhl hráče, ale střílí vedle.
68:25 Beil vytrčil Ševčíka z hřište.
68:00 Poslední dvě minuty prodloužení.
67:09 Hrabica zase zkusil, ale vedle.
66:29 Souboje na hřišti se stupňují.
65:11 Kowalik zase vedle.
64:01 Hrabicka zkouší, gólman měl trošku problémy.
62:46 Tvrdík si na hřišti koriguje svůj tým.
61:39 Beil mkohl rozhodnout zápas, ale mířil moc vysoko.
61:11 Kowalik posílá tvrdé střely.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
60:00 Zápas ještě nekončí, budeme pokračovat v prodloužení.
59:13 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
59:13 Rejna provedl nedovolený zákrok.
58:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík bez asistence (4:4)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty tohoto zápasu.
56:45 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
55:21 Kaďorek se snažil najít nějakého svého spoluhráče, ale bez úspěchu.
54:44 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #13 Petr Vávra (4:3)
54:43 Před Přerovskou brankou vznikl chaos.
54:03 Hrabica střílí vedle.
53:16 Timeout FBC Kutná Hora
53:16 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #77 Tomáš Hořecký (4:2)
53:16 Kutná Hora se potřebuje poradit.
53:04 Přerov rozehrává z poloviny.
51:00 Emoce se stupňují.
50:11 Zápas začíná být velmi napínavý.
49:08 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Budník, asistoval #14 Matěj Ševčík (3:2)
49:08 Ševčík našel Budníka a Přerov skóruje!
48:49 Kutná Hora číhá na brejk.
47:46 Zbrklý Kowalik přestřeluje.
46:50 Kutná hora střídá.
45:35 Střely Kutné Hory nabývají na síle.
44:53 Pavliše T. opět zradily nohy a padá.
44:17 Hrabica zkouší z dorážky.
43:01 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #15 Jakub Skalník (2:2)
43:01 Hrabica trefuje!
42:54 Bělaška měl velkou šanci.
42:05 Na hřišti se odehrává plno minisoubojů.
41:38 Kutnohoráci rozehrávají před svou brankou.
40:23 Zelený si stále odypkává svůj trest.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:27 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
39:26 Další nedovolený zákrok hostí.
37:43 Novotný zlomil hůl.
36:23 Vyloučen hráč #66 Jakub Jan Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra na zemi
36:08 Nedovolený zákrok Beila.
36:08 Rozhodčí má ruku nahoře a to znamená přesilovou hru pro Přerov.
35:31 V hale fandí kotle obou týmů. To je atmosféra!
34:53 Pavliš si hezky obehrál hráče a stříli.
33:02 Oba týmy aktivně napadají.
31:41 Obě družstva střídají.
30:23 Ševčík vyslal tvrdou střelu, která svou tvrdostí překvapila i gólmana hostí.
29:02 Beil sám před bránou, ale změna skóre nenastane.
27:55 Vávra zakopl o Weisse, ale hned se zvedá a pokračuje ve hře.
26:49 Oproti včerejšku má Přerov na tribuně hlavního povzbuzovače- pana Navrátila.
26:01 Přerov si přihrává  na svojí polovině.
23:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #21 Jan Novotný (1:2)
23:47 Rejna poslal krásnou střelu do branky.
22:16 Weiss byl na správném místě ve správnou dobu a zablokoval střelu hostí.
21:35 Zelený před svojí rozehrávkou pečlivě zkontrolovoal odstup protihráče.
20:00 Střely v 1. části: 13:3
19:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #61 Noel Gavaller (1:1)
19:59 Přerov v poslední sekundě upravuje skóre na1:1
19:48 Další střela Vávry letí velmi vysoko.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44 Dohrávka Kubalíka nepřekvapila gólmana hostí.
16:27 Pavliš T. má dnes na tribuně svůj dívčí fanklub.
15:42 Přerov rozehrává z rohu u kutnohorské branky.
13:47 Hrabica střílí-gólman vyráží.
13:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #21 Jan Novotný (0:1)
13:04 Vávra otevírá skóre dnešního utkání.
11:43 Střela Zeleného byla zablokována, ale míček zůstává ve hře.
09:04 Pavliš J. hází rybičku.
07:55 Přerov staví zeď a to znamená, že Kutná Hora rozehrává ze standartní situace.
06:21 Pavliš zkouší z poloviny, míček letí vedle brány.
05:12 Hosté dnes nastoupili do zápasu s podstatně větším nabuzením něž včera.
03:47 Zajímavá standartka Přerova.
03:19 Přerov rozehrává ze svého rohu.
01:20 Zápas začal ve velmi vysokém tempu.
00:01 Úvodní buly pro Kutnou Horu.