• 60 59:18
    2
    Ondřej KOČÍ

Prague Tigers - Florbal TJ Kobylisy 5:2
branky: 24. Jan Nachtmann, 29. Jiří Kratina, 32. Filip Rulíšek, 35. Dominik Šimáně, 57. Dominik Šimáně - 9. Jan Hrdlička, 51. Antonín Semerád; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 6 + Vojtěch Řádek OS + Václav Veverka OS + Jan Nachtmann TDKU + 4:6 + Boris Nouzák TDKU + 4; využití: 1:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Omar Hammami 19 - Marek Paleček 28; po třetinách: 0:1, 4:0, 1:1
60:00 Komentář hostů: Celá série je více boj než florbal. Příště se musíme více soustředit na hru a udržet nervy. Díky fanouškům.
60:00 Komentář domácích Večeřa Tomáš (Vedoucí): Párádní večer v Čakovicích, který připomínal pořádnou válku. Takový florbálek musel všechny účastníky na tribunách bavit. První třetina byla opatrná bez výraznějších šancí na obou stranách, ale ve druhé třetině jsme přidali na plyn a trošku odskočili. Ve třetí třetině to bylo v naší režii, soupeř defakto neměl nic. Minutu před koncem jsme si užili ovace s našimi diváky a těšíme se na další týden, kdy série bude gradovat na hřišti v Kobylisích. Příště naordinujeme prášky na uklidnění a rozhodneme! Díky všem!
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:18 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:18 Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers do konce utkání
59:18 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:55 Tigers kontrolují míček a jdou si pro druhý bod v sérii.
58:08 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:23 GÓL Prague Tigers! 5:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (5:2)
55:52 Šimáně střílel bekhendem nad branku.
54:36 Vyloučen hráč #14 Filip Janeba družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:08 Heřmanského střela do bloku.
53:14 Je z toho trošku bramboračka...
52:50 Domácí hrají v plném počtu.
50:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:2)
50:33 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2+2 minuty za nesportovní chování
50:33 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy do konce utkání
50:33 Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers - osobní trest
50:33 Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
50:33 Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
49:43 Hosté se pokoušejí vyslat co nejvíce střel z poloviny hřiště, ale všechno jde do bloku.
48:33 Oba týmy hrají v plném počtu.
46:54 Po druhé v utkání hrají oba týmy ve čtyřech.
46:22 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
45:50 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za opakované přestupky
45:49 A je z toho trest.
45:35 Hosté poprvé ve třetí třetině kombinují s míčkem na hokejkách.
44:49 Kobylisy se dostaly do brejku, který zakončil Hrdlička, ale Hammami úspěšně zasáhl.
44:28 Dobré dvě minuty se hraje bez přerušení.
43:53 Domácí jsou stále u balonku a čas pro hosty velmi rychle utíká.
42:57 Tigers drží míček a Kobylisy zatím vyčkávají.
42:17 Hammami opět zasahuje.
41:44 Semerád pálil z pravé strany do brankáře. Kobylisy zlepšily svou hru.
41:00 Dnešní utkání sleduje 104 diváků.
40:20 Masár pokoupal dva soupeře, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:51 Hrdličkova střela z první letěla nad branku.
39:39 Veverka střílel z pravé strany pouze do Palečka.
38:49 Šimáně se zbavil jednou kličkou tří hráčů.
38:00 Tigers jsou stále u míčku a Kobylisy do ničeho nepouští.
36:48 Domácí opět kombinují a čas plyne.
36:01 Paleček předvedl famózní zákrok proti Rulíškovi.
34:49 Šimáně to vzal na sebe a skákavou střelou přes půl hřiště poslal míček za záda brankáře. Dobrá práce útočníků před brankou, protože Paleček nic neviděl.
34:48 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #91 Šimon Masár (4:1)
34:30 Tigers drží míček a kombinují. Tohle domácímu celku vyhovuje.
33:33 Neužilovu pěknou střelu zlikvidoval Paleček.
31:54 Pik získal míček v rohu hřiště a poslal kros na Rulíška, který se z první nemýlil.
31:53 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #69 Filip Rulíšek, asistoval #40 Matyáš Pik (3:1)
31:37 Nahození Horta na branku nemělo šanci na úspěch.
31:10 Neužil se dostal k míčku a kotel Kobylis ho vybučel.
30:44 Oba týmy hrají v plném počtu.
29:27 Domácí drží míček.
28:36 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #21 Matouš Sákra (2:1)
28:33 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers - osobní trest
28:33 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování
28:33 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
28:28 Novák to zkusil z půlky, ale střela byla zablokována.
27:27 Kočí nahodil míček před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl v předbrankovém prostoru.
26:31 Hosté se po delší době drží na míčku a kombinují.
25:51 Semerád vystřelil z pravé strany a Hammami musel zasahovat.
25:41 Neužil vystřelil pouze do břevna.
24:55 Hrdlička běžel sám na branku a Hammami ho vychytal!
24:25 Heřmanský pálil z první do brankáře a Masár už nestihl dorážku.
24:13 Sákra vystřelil pouze do tyče.
23:25 Nachtmann navedl Palečka na levou stranu a vypadalo to, že Paleček zasáhne. Jenže Nachtmann nabral míček na čepel a poslal ho za Palečka.
23:24 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann z trestného střílení (1:1)
23:05 Hosté hrají v plném počtu.
22:43 Kočí prověřil Hammamiho v oslabení.
22:26 Heřmanského střela opět do bloku.
21:59 Kratina vystřelil pouze do bloku.
21:05 Vyloučen hráč #71 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
20:39 Výhoda pro Tigers.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:09 Hosté v plném počtu.
19:01 Střela Heřmanského skončila na boční síti.
18:14 Střelu Veverky Paleček vyrazil.
17:44 Hosté drží míček a Tigers se v první polovině přesilové hry k ničemu nedostali.
17:09 Vyloučen hráč #19 Jindřich Smoček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zvedání florbalky
16:46 Přihrávka na Sákru neprošla, ale domácí jsou stále u míčku.
15:24 Do další šance se dostal Neužil, ale na Palečka si nepřišel.
15:00 První závar před brankou Kobylis vyřešil Paleček, který nedovolil žádné zakončení.
14:17 Klouda to zkusil z levé strany, Hammami opět pozorný.
13:15 Hrdlička fauloval a domácí tak mají opět míček. K nebezpečné střele se však zatím nemohou prokombinovat.
12:14 Rulíšek vystřelil dvakrát z velkého brankoviště a obě jeho rány byly zablokovány.
10:57 Tigers kombinují na své polovině.
10:20 Další střelecký pokus Kočího jen těsně minul branku.
09:11 Hosté jsou při chuti a další střela jen těsně minul branku.
08:34 Kočí předložil míček před prázdnou branku Hrdličkovi, který se nemýlil.
08:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:1)
08:08 Šimáně podržel míček a ušetřil cenné vteřiny.
07:25 Domácí jsou ve čtyřech.
06:51 Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:09 Kočí z dobré pozice minul branku.
05:19 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
04:48 Rulíšek sice zakončil, ale před mu byl odpískán faul.
04:10 Domácí se hnali do přečíslení tři na jednoho, ale ke koncovce je nepustil poslední bránící hráč.
03:42 Další střela Masára byla sražena do rohu.
03:17 Kratina pálil pouze do bloku.
02:44 Drobný faul hostů přerušuje akci domácích.
02:08 Domácí hrají s míčkem a kombinují na své polovině.
01:04 Masár  dostal nahrávka do brankoviště, ale nedokázal míček usměrnit mezi tři tyče.
00:40 Zíka dostal nahrávku před branku, Hammami pozorný.