• 60 59:48
    2
    Tomáš VLČEK

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ ATT Gorily Plzeň 8:7
branky: 7. Daniel Riley, 9. Michal Mašek, 11. Daniel Riley, 14. Daniel Riley, 29. Adam Lešuk, 31. Daniel Riley, 40. Daniel Riley, 53. Michal Nový - 1. Ondřej Budek, 1. Kryštof Lehečka, 12. Daniel Cabejšek, 13. Marek Osvald, 32. Marek Osvald, 54. Kryštof Lehečka, 55. Matěj Surák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Jiří Procházka 15 - Vojtěch Šimůnek 15; po třetinách: 4:4, 3:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, parádní vstup do utkání jsme bohužel přibrzdili zbytečným vyloučením, což mě trochu mrzí. Rozhodně jsme však netahali za kratší konec. Druhá třetina z naší strany velmi slušná, škoda neproměněných šancí, kterých bylo dost - nevadí, proměníme jich zítra o to víc! Bojovali jsme až do konce utkání za parádní podpory našich fanoušků, kterým děkujeme a těšíme se na ně i zítra. Děkujeme soupeři za zápas a zítra znovu do boje.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Po otřesném vstupu do utkání jsme se probudili a vrátili jsme se do zápasu. Spousty chyb, laciné góly. Soupeř předvedl symatický a bojovný výkon opřený o individuality. V závěru jsme byli lehce lepší a navýšili jsme skóre. Soupeř ke konci korigoval skóre a v závěrečných minutách jsme měli sevřený zadky. Mrzí nás zranění hostujícího hráče v poslední minutě a doufáme, že bude v pořádku. Vedeme 1:0 a připravíme se na zítra. Děkujeme všem fanouškům v hale, bezvadná atmosfére. DÁŇA RILEY nám to dneska vystřílel :-)
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
60:00 Je odpískán konec třetí třetiny a tým domácích z Králova Dvora si odnáší první vítězství v sérii utkání se soupeřem z Plzně.
59:48 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
59:48 Hra bude nyní pokračovat přesilovou hrou týmu hostů a do konce zbývá 12 vteřin
59:48 Hra je nyní přerušena po zranění hráče hostů který se nezvedá ze země.
58:45 Tým hostů je na balónku a opět bude zkoušet hru v 6.
54:50 Vabank z hrou v 6 se nakonec hostům vyplácí a po střele od mantinelu stahují rozdíl na jedinou branku.
54:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #39 Jonáš Janata (8:7)
54:43 Tým  hostů jde do 6 a odvolává golmana.
54:12 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:12 Tým hostů si yvbral svůj oddechový čas pro probraní strategie na zvracení zápasu v jejich prosěch a budou začínat rozehrávkou na útočné polovině.
53:53 Plzeňský tým ihned našel odpověď na inkasovanou branku a snížil brankový rozdíl opět na 2 góly.
53:42 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #66 Marek Osvald (8:6)
52:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (8:5)
52:44 Přesné přihrávky ve velkém brankovišti zakončil hráč domácích Michal Nový backhandovým sklepnutím do branky hostů a navyšuje rozdíl na 3 góly.
50:54 Půlka třetiny je za námi a tempo hry je nyní klidnější, oba týmy každou rozehrávku zakladají rozvážně a snaží se najít svou šanci.
46:47 Tři po osbě jdoucí šance teď neproměnil tým domácích a skóre je stále stejné.
42:48 Tým hostů rozehrál standartní situaci ale střela šla přímo bloku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
40:00 Druhá třetina která tempem navázala na první končí za stavu 7:5 pro domácí tým a začíná druhá pauza.
39:58 tři vteřiny před koncem třetiny tým domácích opět odskočil na dvoubrankové vedení.
39:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (7:5)
39:21 Hraje se opět v plném počtu na obou stranách a zbývá půl minuty do konce druhé třetiny.
38:33 Tým hostů teď velice agresivně napadá tozehrávku hostů a málem donutil soupeře k chybě která je mohla stát branku.
37:21 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
37:21 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
37:21 První vyloučení týmu domácích a třetí týmu hostů nám přineslo hru 4 na 4 .
31:24 Tým hostů dlouho nečekal s odpovědí a vstřeluje gól po špatné rozehrávce domácích.
31:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:5)
30:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #80 Tomáš Hájek (6:4)
30:53 Druhý gól druhé třetiny vstřeluje tým domácích a navyšuje brankové vedení na 6:4.
28:53 Dlouhé čekání na gól prolomil hráč domácích Adam Lešuk a posílá svůj tým do vedení 5:4
28:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (5:4)
25:53 Hra stále eskaluje a je velmi často přerušována.
24:05 Hra je stále stejně dynamická jako v první třetině a o střelecké šance není nouze z obou stran, ale hlavně díky výborným zákrokům brankářům obou týmů gól stále nepadl.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
20:00 Máme za sebou první velice dynamickou třetinu dnešního zápasu a začíná pauza.
19:24 Tým hostů svoji druhou hru v oslabení ubránil a stav tedy stále zůstáva nerozhodný.
17:25 Tým domácích začína svoji druhou přesilovu hru dnešního zápasu.
17:24 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
13:12 Nyní zmatku před brankou soupeře využil hráč domácích Daniel Riley a zkompletoval svůj hattrick.
13:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:4
12:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:4
11:57 Přihrávka týmu hostů z rohu nyní odrazem od hráče domácích končí v síti.
11:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek bez asistence (3:3)
10:43 Rychlá střela z otořky nyní poslala domácí Králův Dvůr do vedení.
10:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
08:54 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:2)
08:54 Při přechodu do útoku hráči Plzně ztratili míček a po jedné ryché přihrávce šla střela z úhlu do prázdné brány.
06:23 Domácí Králův Dvůr proměňuje přesilovou hru po dobře rozebráném obranném rozestavění hostů.
06:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
02:56 Obranný pokus hráčů domácích nyní skončil přímo na čepeli soupeře a stav skóre se málem opět změnil.
02:26 Domácí nyní mají šanci stáhnout rozdíl v skóre přesilovou hrou.
02:25 Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
00:59 Pár vteřin po prvním gólu navyšují hráči Plzně na 0:2 rychlou akcí rozehranou z poza brány.
00:58 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
00:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #6 Daniel Cabejšek (0:1)
00:24 Než se tým domácích stačil rozkoukat na hřišti, plzenští hráči již nastavují sk´ére uktání na 0:1 ve svůj prospěch.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 1. kola baráže Národní ligy - západ. Dnes máme na programu první zápas se soupeři z Plzně FBŠ Gorilly Plzeň.