• 22 21:44
    1:8
    (Šroll)

FD Teplice - FBC Liberec  2:8
branky: 14. Jakub Šašek, 22. Matěj Kubík - 1. Kristián Ctirad Šroll, 1. Patrik Prokop, 6. Jakub Hruška, 12. Tomáš Kavalír, 13. Jáchym Frontz, 16. Jan Kolář, 17. Jakub Cejnar, 22. Jakub Hruška; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Jeřábek ? - Jakub Trojan ?; po třetinách: 0:4, 2:4
24:00 Ukončení 2. části
21:51 GÓL FD Teplice! 2:8
Branku družstva FD Teplice vstřelil #69 Matěj Kubík, asistoval #77 Jakub Niče (2:8)
21:44 GÓL FBC Liberec ! 1:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jakub Hruška, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (1:8)
20:16 Vyloučen hráč #17 Filip Procházka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:10 GÓL FBC Liberec ! 1:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jakub Cejnar bez asistence (1:7)
15:21 GÓL FBC Liberec ! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #81 Jan Kolář, asistoval #55 Tomáš Kavalír (1:6)
14:23 Vyloučen hráč #77 Jakub Niče družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka
13:41 Vyloučen hráč #18 Simranjit Singh družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
13:41 A to je pro dnešk z komentování vše a já vám přeji krásný den. Papa
13:24 GÓL FD Teplice! 1:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #6 Jakub Šašek, asistoval #2 Petr Musil (1:5)
12:43 GÓL FBC Liberec ! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jáchym Frontz, asistoval #44 Tomáš Radosta (0:5)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:22 Vyloučen hráč #17 Filip Procházka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
11:11 Hlavní pořadatel Miroslav Valter už kuchtí koktejl - Sex on the beach - pro libereckého gólmana, který si to hoví v bráně
11:08 GÓL FBC Liberec ! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Tomáš Kavalír, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (0:4)
10:12 Jeden nejmenovaný osadník z libereckého týmu sbírá hrušky dnes velmi vysoko.
08:42 Šašek šáša šášula svou prudkou střelou míjí bránu a se sklopenou hlavou odchází střídat.
07:21 Drsný souboj na půli hriště, ze kterého úspěšně vyšel Musil.
05:21 GÓL FBC Liberec ! 0:3
05:21 Liberec okupuje tepické obranné pásmo - okupace úspěšná a je tu další gól.
04:12 Cejnar se vynořil zpoza brány jako cejn z vody a nečekaně ohrozil teplickou bránu.
03:41 Kuba je zpátky a jde dělat pořádek (a pořádek dělá přátele)
01:21 Vyloučen hráč #77 Jakub Niče družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
01:21 Jakub Niče exkluzivně vysekal jednoho z libereckých hráčů a přišel si popovídat s pořadateli na trestnou lavici
00:51 GÓL FBC Liberec ! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Patrik Prokop, asistoval #55 Tomáš Kavalír (0:2)
00:51 Liberec do zápasu vstupuje s rychlou smrští dvou gólů.
00:21 GÓL FBC Liberec ! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #29 Jakub Cejnar (0:1)
00:00 Nádherné odpoledne všem sledujícím tohoto onlinu.