(Tlapák)
  • 60 59:26
    2

Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:3
branky: 11. Jonáš Kreysa, 16. Martin Šindelář, 22. Ondřej Němeček, 40. Marek Beneš, 45. Martin Čermák, 47. Milan Meliš, 58. Adam Tlapák, 58. Martin Čermák, 60. Matěj Havlas - 5. Martin Tokoš, 37. Matěj Pěnička, 45. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 1060; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 11 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:1
60:02 Z dnešní pekelné atmosféry, za kterou samozřejmě patří velký dík všem fanouškům, se s vámi loučím s konstatováním, že Tatran si do pátečního utkání v Mladé Boleslavi odváží matchball. Děkuji za pozornost a někdy příště se budu těšit opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 27 - Florbal MB 14
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:59 A to je pro dnešek vše!
59:58 GÓL Tatran Střešovice! 9:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #5 Adam Tlapák (9:3)
59:58 Do divácké děkovačky se ještě trefuje Havlas a upravuje na konečných 9:3.
59:46 Zakonov zlámal florbalku.
59:26 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
59:26 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
59:26 Šindelář a Hemerka si to rozdali a oba dva sedí za nesportovní chování.
59:22 Nervy i v posledních vteřinách pracují na plné obrátky.
57:31 GÓL Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #23 David Šimek (8:3)
57:31 Jen devět vteřin na to se Bauer nenatáhl za míčkem od Čermáka. Demolice hostů, 8:3.
57:22 GÓL Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #37 Matěj Havlas (7:3)
57:22 Tlapák do prázdné, a máme to 7:3
56:48 Bauer se dost naběhá.
55:55 Zachytal si i DJ.
55:43 Suchánkova střela skončila v autu.
55:11 A zase pryč.
54:59 Rozehrávka pro Tatran, Bauer zpět.
54:33 Hosté získali míček, Bauer opět na střídačce.
54:22 Punčochář chytil do kravaty Kreysu.
53:53 Bauer zpět v akci.
53:15 Někdo z domácích se snažil osvobodit a klepnul do balonku, který fanoušci tlačili do prázdné branky. Míček ale zvolil jinou trajektorii.
52:24 Bauer na střídačce, Boleslav nasazuje šestého hráče do pole.
52:23 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
52:23 V přerušení si hosté vybírají svůj timeout.
52:17 Gruberovi se podařilo střelou procpat míček do blízkosti Jurca, ale gólman i obrana před ním byla pozorná.
51:47 Kreysa trefil hruď Bauera.
51:02 Bauer nadvakrát vyboxoval míček pryč ze své blízkosti.
50:36 Gruber v souboji s M. Benešem vystrčil domácího hráče za mantinel poblíž našeho stanoviště.
49:20 Pěnička uzmul míček a zavezl jej za vlastní branku.
48:48 Tečovaná Šindelářova střela trefila basketbalové koše.
47:15 Hanák namazal Natovovi.
46:27 GÓL Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš bez asistence (6:3)
46:27 Meliš sólo únikem ustál i střet florbalek a v klopýtavém běhu dokázal rozvlnit síť za Bauerem.
45:30 Jurco tentokrát úspěšně blokuje.
44:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:3)
44:45 Domácím ale trochu zamrznul úsměv, když za to v bleskové odpovědi vzal D. Beneš a stáhl náskok na pouhých 5:3.
44:29 GÓL Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #88 Martin Šindelář (5:2)
44:29 Pátou odbíjí a fanoušky do varu dostává Čermák.
43:50 Řepskou halu otřásá 1060 skvěle fandících diváků. Děkujeme moc za podporu!
42:41 Kreysovi s Tokošem nestačil rozměr hřiště.
41:52 Jurco se za míčkem jenom ohlédnul, protože skončil na zadní síťce a následoval k mantinelu.
40:50 Střela domácích lehce vedle tyčky.
40:01 Poslední buly do třetiny regulérní hrací doby získává Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:58 Dlouhý oblouček Zakonova lapá Jurco ve stoje a může držet až do konce třetiny.
39:29 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #23 David Šimek (4:2)
39:29 Ne však úplně radostně, když se dvě vteřiny na to prosadil M. Beneš.
39:27 Suchánek zpět na hřišti, hosté oslabení ustáli.
38:55 M. Beneš měl míček naservírován, ale vymotal se mimo výhodnou střeleckou pozici.
38:10 Šimek před Bauerem nepřiklepl míček ideálně.
37:27 Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
37:27 Hemerka vytlačil Beneše ze hřiště, za což mu náleží dvě minuty u stolku zapisovatelů.
36:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
36:26 Jurco nejspíš přeskočil míček, který zaplul do branky. Pěnička snižuje na 2:3 z pohledu MB.
36:04 Domácí střídačka reklamuje vysokou hůl, hra plyne dál.
35:30 Bauer fotbalově přikopl Suchánkovi.
34:45 Šindelář zpětnou přihrávko-střelou za Jurcovu branku znervóznil pořadatele i diváky.
34:17 Němeček zachytil šanci před Jurcem.
32:40 Série krosových přihrávek Mladé Boleslavi skončila u Gašparíka a poté v autu.
31:57 Rychlé brejky na obě strany.
31:41 Šimkova střela na bližší tyčku Bauera, gólman hostů byl připraven.
30:47 V hale je takové dusno, že se jednou z hlavních hvězd utkání stává mop na podlahu.
30:42 Teď se domácí po delším čase dostali k ohrožení Bauerovy branky, ale neúspěšně.
29:54 Tatran teď trochu kopíruje strategii svého soka, betonovat a hrát na vlastní polovině.
27:54 Tribuny plné domácích fanoušků si teď daly malou štafetu ve skandování jména Tatran Střešovice.
26:32 Podlaha dnes není vstřícná k florbalkám, viděli jsme několik promáchnutí.
25:51 Hemerkova střela asi trochu štípla konečky prstů Jurca.
24:44 Tomašík z rozehrávky trefil tribunu za brankou Jurca.
24:17 Bínova doklepávačka skončila Jurcovi mezi nohama.
23:38 Bína se dokázal vymotat mezi lesem červenočerných dresů, ale míček posílá na Gašparíka do bezpečí.
22:27 Bauer zblokoval, Gruber přebírá míček.
21:35 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:1)
21:35 Spolupráce Němeček - Beneš se opět osvědčila, kapitán týmu domácích upravuje na 3:1.
20:31 Tomašík trefil Jurca.
20:01 Druhou třetinu zahajuje s míčkem Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:56 Domácí šetřili poslední vteřiny s míčkem na svých čepelích, Čermák zkusil založit pokus o navýšení náskoku, ale do konce třetiny se nic více nestalo.
18:46 Jurco vynuloval Šebka, na druhé straně měl Bauer také co dělat.
17:47 Havlas promarnil šanci.
17:06 Jurco se po delší době dostal k chycení míčku.
16:37 Mühlfait se snaží křikem řídit obranu, ale v ohlušující hale to není úplně dobře možné.
16:13 Vavrouškovi míček odskočil do zámezí.
15:47 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (2:1)
15:47 Šindelář zužitkoval přesilovku a Tatran je dnes poprvé ve vedení.
15:22 Prekérní situace, kdy rozhodčí pískli přerušení hry, aniž by se míček dostal do autu.
15:10 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou
15:10 Suchánek po krátkém odloženém vyloučení sedí na trestné za hru rukou.
14:02 Hanák zůstal sám před Bauerem, hosté odztrátovali míček k němu, ale odskočený míček z bekhendové strany akci překazil.
13:25 Tatran presuje, ale kýžený gól zatím není v dohledu.
12:07 Havlas se do toho opřel, míček v autu.
11:38 Teď už všichni viděli další gól na straně Tatranu, ale obrana hostů se zkonsolidovala a nedopustila únik domácích do vedení.
10:56 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1)
10:56 Kreysa srovnává tempo! 1:1
10:30 M. Beneš trefil čepel Tokoše.
10:23 Kreysa se nedostal k přihrávce od Němečka.
08:32 Čermák posílá míček za diváky na mobilní tribunu.
07:48 Šindelářovu tečovanou střelu z půlky hřiště lapá Bauer.
06:20 Kreysovu střelu vykopával Bauer.
05:46 Bauer oslavuje zákrok.
05:35 Kolísko zkusil střelu, ale mimo.
04:49 Tečovaná Šebkova střela se odrazila od Jurcových kolen.
04:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (0:1)
04:04 Tokoš nejdřív odstavil Němečka u mantinelu, a pak vymetl vzdálenější roh Jurcovy branky, čímž otevírá dnešní gólový účet.
03:33 Mühlfaitovi vyletěla florbalka z rukou až na střídačku.
03:12 Standardka pro MB.
02:07 Hemerkův nástřel zablokoval Tokoš.
01:47 Sládeček jen o několik čísel netrefil branku.
00:58 První střela i na straně Tatranu.
00:33 Jurco si doskočil pro míček.
00:01 Úvodní buly 5. semifinále získává Boleslav.
00:00 Za ohlušující atmosféry nám naběhly oba týmy, a mně tak již nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 V sérii zatím není nouze o napínavé drama, máme srovnáno 2-2. Ani domácí prostředí nezaručuje zisk vítězného bodu a o finalistovi tak rozhodne porce šesti až sedmi zápasů. Po dnešním utkání však jeden tým získá matchball. Atmosféra v hale je skvělá, mezi diváky zavítal mj. i Filip Langer.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za několik chvil odehraje páté kolo semifinálové série Tatran Střešovice vs. Předvýběr.CZ Florbal MB. Začátek zápasu se nám kvůli technikáliím posouvá o deset minut později, na 19:10. Dnešní zápas alias Hudera Game vol. 2 si můžete, jako již tradičně, užít přímo s námi v hale, kde na vás čekají mobilní tribuny a přestávkové soutěže, nebo u online či video přenosu pod taktovkou Optima Stream.