4:8
    Filip SMUTNÝ
    (Faksa)

BLACK ANGELS - FBC Liberec 4:8
branky: 31. Martin Obuškevič, 48. Matouš Burian, 55. Vilém Doležal, 59. Jakub Boček - 6. Jakub Mádlo, 18. Jakub Mádlo, 20. Jakub Kopecký, 24. Jakub Mádlo, 28. Jakub Faksa, 42. Prokop Ferdan, 54. Jan Šoltys, 60. Filip Smutný; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Daniel Körber 15 - Daniel Műck 12; po třetinách: 0:3, 1:2, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:03 GÓL FBC Liberec! 4:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #94 Jakub Faksa (4:8)
58:23 GÓL BLACK ANGELS! 4:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #9 Marek Fryš (4:7)
58:23 Jakub Boček z nenápadné akce nečekaně vystřelil a střílí gól.
57:32 Doležal tečoval pouze do tyčky.
56:50 Timeout BLACK ANGELS
56:03 Ludvík nejprve dokázal zblokovat střelu, přičemž za sebou měl prázdnou bránu, následně přihrál Jakubovi Bočkovi, který z protiútoku vystřelil těsně mimo.
54:54 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #17 Matouš Burian (3:7)
54:54 Šestý hráč Vilém Doležal se dorážkou před Mückem dokázal prosadit.
53:53 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #15 Jakub Mádlo (2:7)
53:53 Renčín měl být původně poslán na trestnou lavici, ale Šoltys se v rychlé akci dokázal prosadit.
53:11 Jakub Boček se dostal až k Mückovi, těsně před zakončením ale zakopl.
50:53 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
50:53 Po dlouhém odloženém vyloučení se Black Angels konečně dostali na míček. Novotný si jde sednout na trestnou lavici za sekání.
49:28 Burian se dokličkoval až do velkého brankoviště, kde mu ale míček odskočil. Matěj Boček odskočivší míček ještě zkusil trefit, ale minul branku.
47:13 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #9 Marek Fryš (2:6)
47:13 Burian zapnul trysky, proběhl po levém křídle s míčkem na backhandu a těsně před Mückem šel do kličky na forhand a vstřelil gól.
45:21 Mück teď se spoustou zmatku v brankovišti. Situaci však vyřešil dobře a zalehl míček.
41:44 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan z trestného střílení (1:6)
41:44 Ferdan kličkou do forhandu překonal Körbera.
41:44 Jakub Boček při návratu nedovoleně zastavil Faksu. Pojede se trestné střílení.
40:01 První vhazování třetí třetiny pro Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 3:6
39:35 Körber se pokoušel chytit míček za svou brankou, ale balonek zvláštně poskakoval, takže se mu to nepovedlo. Liberci se jej naopak povedlo přihrát před branku. Körber byl však rychlý natolik, že se mu povedlo vrátit zpět do branky a udělat zákrok.
36:05 Mück už poněkolikáté vykopnutím nohou předvádí zákrok na Buriana.
30:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:5)
30:34 Ludvík ze středu po zmatku před libereckou brankou poslal míček do levé strany hřiště na Obuškeviče, který podstřelil Mücka v tygřím skoku.
27:37 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #9 Radek Valeš (0:5)
27:37 Valeš přihrávkou mezi svýma nohama našel Faksu, který se spoustou času správně namířil za Körberova záda.
27:15 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
25:44 Stránský se prokličkoval až k těsné blízkosti Körbera, odkud přihrál na Smutného. Jeho střelu parádně zblokoval Straka.
24:04 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:04 Fryš vlétl do souboje příliš ostře, Stránský skončil až pár metrů za mantinelem.
23:48 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:4)
23:48 Už potřetí kombinace Wienera a Mádla končí gólem.
22:41 Renčín netrefil poloodkrytou bránu, Mück se jen stěří snažil přesunout na druhou stranu.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrál Liberec.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:36 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #30 Daniel Műck (0:3)
19:36 Mück vysokým výhozem našel Kopeckého, který se nakonec střelou ze střední vzdálenosti dokázal prosadit.
17:33 GÓL FBC Liberec! 0:2
17:33 Po přezkoumání potencionální vysoké hole rozhodčí rozhodl, že si Jakub Mádlo počínal správně, branka proto platí.
12:44 Bačinský pouze do tyče.
09:58 Hromadovi nepřišel míček dostatečně přesně na čepel a nedokázal se proto trefit do branky.
09:12 Neklanův blok poslal míček vysoko nad bránu.
07:52 Jen se štěstím neskončila Fryšova střela v liberecké síti.
07:14 Jakuba Bočka vychytal hezkým zákrokem Mück.
06:45 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
06:45 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
06:45 Po vyostřené situaci před bránou si na trestnou lavici sednou hráči obou mužstev.
05:22 GÓL FBC Liberec! 0:1
05:22 Mádlo vyběhl z rohu a dokázal si tak najít ideální pozici pro střelu. Následně střelou na zadní tyč otevírá skóre utkání.
04:51 Jakub Boček nedokázal přesně zakončit u malého brankoviště.
03:54 Čáslava se řítil sám na libereckou branku, Mück ale zvládl nadvakrát udržet míček mimo sítě.
03:10 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
02:04 Liberec vysílá na Körbera první střelu utkání.
00:01 Úvodní vhazování zápasu pro Liberec.
00:00 Statistiky mužstev: BLACK ANGELS: 40.82 % úspěšnost přesilovek, 58.70 % úspšnost oslabení, -19 brankový rozdíl FBC Liberec: 45.71 % úspěšnost přesilovek, 64.71 % úspěšnost oslabení, -53 brankový rozdíl
00:00 Nastupující brankáři: BLACK ANGELS: Daniel Körber - 1258 odchytaných minut, 72.64 % zákroků, 6.63 průměr branek na zápas FBC Livesport: Daniel Mück - 1393 odchytaných minut, 73.19 % zákroků, 7.02 průměr branek na zápas
00:00 Tahouni mužstev: BLACK ANGELS: Matouš Burian - 29 gólů, 13 asistencí, 42 bodů, +/- -4 FBC Liberec: Šimon Stránský - 32 gólů, 33 asistencí, 65 bodů, +/- 11
00:00 V základní části mají ve vzájemných zápasech oba celky stejnou bilanci. Každý tým dokázal na své domácí půdě zvítězit v poměru 9:5. Historicky mají Black Angels proti celku z Liberce bilanci tří výher, jedné prohry po prodloužení a čtyř proher v základní hrací době.
00:00 Dámy a pánové, vítejte u textového přenosu 1. utkání osmifinále Livesport Superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty FBC Liberec.