• 60 59:49
    4:7
    ()

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7
branky: 7. Tomáš Sovják, 23. Jiří Halama, 46. Daniel Minich, 51. Martin Ležatka - 11. Jiří Lebeda, 14. Tomáš Navrátil, 17. Matyáš Velc, 32. Michal Klápa, 34. Tomáš Nushart, 50. Ondřej Hurt, 60. Tomáš Nushart; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Adam Kohút 14 - Daniel Váradi 7; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:3
59:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart bez asistence (4:7)
59:49 Nushart práskl na vlastní půlce do míčku a ten zaplul do prázdné brány domácích. Je rozhodnuté.
58:40 Jurčík pálil opět jen do brankáře.
58:06 Znovu šest proti pěti.
57:48 Kohút je zpátky v bráně, míček kontrolují hosté.
57:15 Sovják namířil střelu do hrudi brankáře.
56:38 Domácí při power play ještě nevystřelili.
55:28 Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
55:28 Panteři si vzal čas na poradu, pokračovat budou bez brankáře.
54:29 Vykopal dvakrát po sobě promáchl v nadějné pozici.
53:58 Váradi zpracoval střelu Gricha a domácí nepustil k dorážce.
52:48 Projektil Martina Ležatky prolétl těsně vedle brány.
52:19 Po rychlé akci scházelo Zavadilovi pár centimetrů, aby hostům vrátil vedení o tři branky. Těsně minul přední tyč.
50:16 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 4:6
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:6)
50:16 Martin Ležetka okamžitě odpovídá. Nic není rozhodnutého.
49:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #13 Jiří Lebeda (3:6)
49:55 Hurt naskočil z trestné a navyšuje vedení hostů. Po pěkné kombinaci střílel do odkryté brány.
48:12 Tečovanou střelu Sovjáka chytil Váradi až na druhý pokus.
47:45 Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
47:14 Po rychlé souhře střílel z jedné Nehila mimo. Stejný hráč se vzápětí netrefil ani z otočky.
45:16 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #39 David Ležatka (3:5)
45:16 David Ležatka vrací domácím naději, po nahrávce Minicha překonal Váradiho střelou na přední tyč.
44:30 Vykopal klubko hráčů před sebou neprostřelil. Domácí už to zkoušejí ze zoufalých pozic.
43:19 Hrabal na zadní tyči dorážel střelu Sovjáka, jenže také on minul zařízení.
42:20 Zápas sleduje 215 diváků, dlužno říci hodně nespokojených.
41:16 Červenka po zemi netrefil odkrytou dolní část hostující brány.
40:49 Hrabal před brankovištěm bekhendem skákavý míček přestřelil.
40:01 První dvě třetiny hráli Panteři bez nasazení, bojovnosti. Uvidíme, jestli se před poslední částí proberou.
40:00 Střely ve 2. části: 1:8
39:39 Zapletal byl až moc blízko gólmana a neměl tak prostor ho prostřelit.
38:24 David Ležatla si jen povzdechl a s ním i fanoušci domácích, protože těsně minul horní tyč.
37:38 Vykppal dostal míček přesně na hůl, do střely mu ale skočil obránce.
36:26 Propagační střelu Sovjáka z dálky Váradi snadno chytil.
35:40 Klápa pálil z otočky těsně vedle tyče, Kohút se jen ohlédl.
34:34 Vykopalovi míček uskočil a tak je to s Pantery dnes téměř ve všem. Vůbec jim to nejde.
33:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #78 Michal Strachota (2:5)
33:28 Strachota našel před bránou volného Nusharta, který poslal míček za záda beznocného Kohúta.
33:08 Minich střílel z úhlu do dobře postaveného Váradiho.
32:20 Vary využily první přesilovku zápasu a pokračují v aktivní hře.
31:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #15 Matyáš Velc (2:4)
31:07 Klápa měl snadnou práci, míč dostal od Velce do ideální pozice před brankovištěm a nekompromisně ho zavěsil pod víko.
30:24 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
30:01 Sovják před brankovištěm zasáhl skákající míček, bránu ale přestřelil.
29:21 Na druhé straně kryl Kohút sólo Velce, ten střílel do jeho těla.
29:04 Vzápětí Vykopal trefil břevno.
28:30 Vykopkal střílel z otočky, Váradi si poskočil a míček vyrazil rukou.
27:30 Zapletal měl nabito, obránce mu ale střelu zablokoval.
26:23 Teď se hraje dakeko od obou brankovišť. Je to vyčkávaná.
25:00 Otrokovice jsou aktivnější, Vykopal viděl u tyče samotného Nehilu, který ale z jedné míček netrefil.
23:00 Zahraj pelášil sám na Kohúta, ve velké šanci ale minul.
22:20 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama, asistoval #88 František Vykopal (2:3)
22:20 Vykopal nechal míček Halamovi, který pálil z dálky a Váradi zareagoval pozdě.
20:25 Panteři kombinují na vlastní půlce, odkud ale góly nepadají.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:00 Začíná poslední minuta první třetiny. Podle toho, co vidíme na hřišti, se dá říct jediné - zachránit v superlize se chtějí jen hosté. Výkon domácích je jedním slovem tristní.
18:00 Vary kontrolují hru, domácí běhají bez míčku.
16:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc z trestného střílení (1:3)
16:04 Velc si rozpohyboval Kohúta a po bekhendovém blafáku zavěsil. Domácí jsou zralí na ručník.
15:15 Vary jsou zatím lepší a proti mdle hrajícím Pnanterům vedou zcela zaslouženě.
13:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Tomáš Navrátil, asistoval #13 Jiří Lebeda (1:2)
13:24 Otrokovice chybovaly v rozehrávce a Vary otáčejí skóre, prosadil se Navrátil střelou z osy hřiště nad ruku Kohúta.
11:57 Klápa měl před sebou odkrytou bránu, z jedné ale míček minul.
11:26 Hurt střílel přes změť hokejek, tečovaný míček skončil za mantinely.
10:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:1)
10:48 Lebeda zaskočil střelou z dálky Kohúta a je srovnáno.
10:08 Strachota překonal zblízka Kohúta, jeho střelu ale zastavila tyč.
09:39 Grich prolétl kolem mantinelů, který po následném souboji spadly.
08:10 Před otrokovickou bránou to hořelo, Kohút ale odolal i s pomocí bloků spoluhráčů.
06:55 GÓL PSG PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #97 Jakub Grich (1:0)
06:55 Grich přenechal míček na půlce Sovjákovi, který se trefil tahem přesně k tyči.
05:22 Minichova rána měla gólové parametry, Váradimu propadla za záda, ke smůle domácích míček prolétl nad bránu.
04:56 Zeman to zkusil z běhu a z dálky, bránu těsně přestřelil.
04:09 Hrabal dorážel střelu Zapletala, Váradi kryl oba pokusy.
02:25 První úspěšný zákrok si připsal také domácí brankář Kohút po ráně Velce.
01:35 První střelu na bránu vyslal z levé strany Halama, trefil do těla gólmana.
00:54 Po faulu na Hrabala budou domácí rozehrávat od mantinelu.
00:01 Buly vyhráli hosté.
00:00 Oba týmy se odebraly po rozcvičce do kabin. V základní části vyhrály oba zápasy Otrokovice.
00:00 Deset minut před zápasem jsou tribuny pořád poloprázdné.