• 58 57:43
    2:9
    (Hašková)

MITEL Florbalová akademie MB - Finance Novák FBK Jičín 2:9
branky: 53. Mayya Lytorova, 56. Markéta Kosová - 30. Eva Preisslerová, 31. Kristýna Bachmaierová, 34. Gabriela Žůrková, 39. Martina Kleinová, 40. Michaela Kacelová, 44. Michaela Kacelová, 50. Šárka Egrtová, 57. Michaela Kacelová, 58. Eva Preisslerová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Eva Klementová 18, Klára Šimonová 10 - Alena Vokatá 23; po třetinách: 0:0, 0:5, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:35 Střela Havlíkové končí na hrudi Vokaté.
57:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #6 Monika Hašková (2:9)
57:33 Jičín i tuto třetinu chce vyhrát a Kacelová doklepává balkónek za záda Šimonové.
56:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #24 Šárka Egrtová (2:8)
56:19 Bauerová střílí do masky Vokaté.
55:22 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #40 Aneta Hlušičková (2:7)
55:21 Krátce po konci trestu Kosová využívá situace a snižuje stav utkání.
54:09 Taky ale chybu kterou využívá Preisslerová. Druhý samostatný únik znovu a s klidem likviduje Šimonová.
53:34 Domácí zatím přehrávají oslabený Jičín přihrávkami a vidíme zajimávé šance.
53:15 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
53:15 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v tomto utklání.
52:28 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #36 Mayya Lytorova, asistoval #45 Michaela Bauerová (1:7)
52:27 Domácím se konečně zadařilo a souhra Lytorova-Bauerová končí za zády Vokaté.
51:50 Kacelová si dala nájezd na Šimonovou, ta se ale nenechala rozhodit a samostaný únik s klidem likviduje.
51:14 Bauerová se pokusila najít Seifertovou před bránou, bólen se k ní nedostal.
49:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Šárka Egrtová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (0:7)
49:00 Opět nedostatečný důraz před domácí brankou využila Egrtová.
47:39 Bauerová zkusila dojít s balónkem až k Vokaté, těsně před zakončením její postup byl zastaven bránící hráčkou.
45:59 Třetina zatím vypadá lépe pro Jičín, který je ve všech směrech aktivnější.
43:49 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:6)
43:48 Jičín si připisuje další gól na svůj účet, střelu Bachmaierové ještě Šimonová zvládla zastavit, dorážku Kacelové už však ne.
42:39 Havlíková mohla otevřít skóre na straně domácích, ale její střela z osamoceného středu našla jen brankářku Vokatou.
41:53 Rozehrávka pro domácí tým na útočné polovině z rohu hřiště.
40:00 Jičin si během druhé třetiny zafinancoval pohodový náskok, uvidíme zda ještě něco zapíše do kasičky domácího týmu. Nebo naopak Akademie se dostane z této nelehké situace a zvratí svůj bezbrankový stav.
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
39:59 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:5
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #24 Šárka Egrtová (0:4)
38:45 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
38:44 Jičín si nadělil ještě jeden gól do šatny a posouvá se na pohodový stav 0:4.
38:19 Rozehrávka z rohu pro Jičín.
36:37 Nahození od Miklíkové mohla využít Lytorová, ta ale skákající balónek neuklidnila na svou čepel.
34:25 Domácí tým po třech brankách dost znejistil a dělá značné chyby v rozehrávce.
33:25 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
33:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (0:3)
33:25 Chybné nahození od domácího týmu zachytila Bachramierová, která dala nabídku Žůrkové a ta poslala míček pod nohou Klementové do brány.
30:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:2)
30:57 Jičín se po prvním gólu chytil a dává druhou branku v dnešním utkání.
29:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (0:1)
29:38 A máme tu první gól v utkání. Po promarněné akci 3 na 2 se míčku ujala Gabriela Žůrková, která našla před bránou samotnou Evu Praisslerovou.
29:00 Hra se uklidnila co se nebezpečných zakončení týče.
25:52 Teď zas naopak Jičín drží domácí tým na jejich vlastní polovině a nedovolí jim ani vystřídat.
24:42 Akademie si vytváří opravdu nebezpečné situace. Ke gólu chybí opravdu málo.
23:19 Zittová si od mantinelu prohodila míček na střed a dostala se do nebezpečného zakončení, bohužel do hloučku lidí před bránou Jičína.
21:53 Kuchařová zkusila jít sama přes střed hřiště, její střela však šla do bránící hráčky.
20:24 Jičín začíná hodně aktivně, vytváří vysoký tlak za bránou domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:33 Akademie pomalu zakládá útok.
15:59 Ziittová obrala hráčku Jičina a těžila z toho Miklíková. Bohužel toto zakončení končí v Jičínské zdi.
14:32 Další pokus Bauerové ale stále míří nepřesně.
14:07 Žůrková střílela a nebýt lehké teči domácí hráčky tak dojde na změnu stavu utkání.
12:48 Zittová hodila balónek na malé brankloviště, ten projel pod rukou Vokaté, přes brankovou čáru až k druhé tyčce a bránící hráčce která zachraňuje tuhle zajímavou situaci domácích.
12:17 Nebezpečná střela z půlky hřiště od Müllerové.
10:11 Kacelová se i v oslabení dostala do nebezpečného zakončení.
09:26 Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
09:26 První vyloučení v tomto utkání.
08:59 Švejdová zkusila střelu od střídačky soupeře, pokus končí jen v bránící hráčce.
07:49 Nepřesný nához Miklíkové vystihla hráčka hostí a Klemetová teď zachraňovala situaci 3 na nikoho.
06:15 Kacelová střílí tak akorát v úrovní nohou a Klementová s tím měla velké problémy.
05:07 Hlušičková vystihla dlouhou přihrávku hostí a Akademie jde do rychlého protiútoku.
03:48 Žůrková chtěla vystřelit na basketbalovém oblouku, Míček ji ale ujel a rozhodčí píská došvih.
02:49 Mülerová též zkouší Klementovou v bráně.
01:30 Svobodová měla tu čest jako první prověřit Klementovou.
00:01 Úvodní bule pro domácí.
00:00 Dámy a pánové, vítám vás u dnešního 3. kola play-down extraligy žen. Proti sobě nastoupí tým hostí Finance Novák FBK Jičín a domácí MITEL Florbalová akademie.