1

0

5.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4pn
branky: 8. Denisa Kotzurová, 32. Pavlína Bačová, 43. Paulína Hudáková, 57. Veronika Káčová, N Denisa Kotzurová - 39. Kristína Belicová, 41. Andrea Břeská, 54. Markéta Prontekerová, 60. Andrea Břeská; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 391; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 17 - Jana Christianová 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #48 Andrea Břeská , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #11 Karolína Sigmundová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #6 Kristina Venerová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #10 Denisa Kotzurová a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #10 Daniela Frantíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Paulína Hudáková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #18 Magdaléna Plášková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #42 Linda Pudišová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #8 Markéta Prontekerová , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
70:00 Střely v prodloužení: 3:2
70:00 Ukončení prodloužení
69:00 Probíhá poslední minuta prodloužení.
68:19 Chodov kombinuje na útočné polovině.
67:11 Domácí vyvíjí obrovský tlak, Chodov zatím odolává.
66:30 Ostrava se drží na míčku zatím na vlastní polovině.
65:16 Jedovka Hudákové končí na hrudi Christianové.
64:14 Pudišová zabránila brejku hostí a bere svůj tým do protiútoku.
62:59 Zagórska už tak tak rozhodla utkání, Christianová na poslední chvíli vyráží balónek helmou.
62:01 Pudišová pálila od mantinelu, Christianová vyráží.
61:06 Hosté obléhají útočnou polovinu.
60:01 Buly pro Chodov.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #29 Barbora Fáčková (4:4)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:23 Chodov to zkoušá v šesti.
56:48 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:3)
56:18 Rybičková poslala pozemní střelu z poloviny, balónek ale do brány nezamířil a míjí ji asi o půl metru.
55:09 Na míčku se už nějakou chvíli drží Chodov.
53:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (3:3)
52:47 Hosté v přesilovce zatím bez významnějšího ohrožení brány.
51:58 Vyloučen hráč #6 Laura Chúpeková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
51:50 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Chodov.
51:24 Balónek neustále mění majitele a vidíme šance na obou stranách.
50:18 Bačová poslala míček za mantinel, stadardka pro Chodov.
48:44 Rybičková prozkoušela Christianovou pokusem od mantinelu, brankářka hostí byla však připravená.
47:02 Chodovské hráčky uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
45:22 Nyní vesměs probíhají boje o míček na polovině hřiště.
44:05 Hosté hrají v plném počtu.
43:45 Střela Hudákové P. míjí bránu.
42:39 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
42:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (3:2)
42:05 Vyloučen hráč #22 Patricie Suchanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
42:05 Domácí holky si vyzkouší hru 5na3 stejně jako Chodov.
41:50 Mlejnková dostala parádně nabito, avšak trefuje pouze Christiánovou.
41:24 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
40:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #71 Kristína Belicová (2:2)
40:26 Hosté do 3. třetiny vstupují velmi úspěšně a dochází ke srovnání stavu.
40:01 Buly pro Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #44 Sofie Skalíková (2:1)
37:09 Dnešní utkání sleduje 391 diváků, děkujeme!
36:33 Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:10 Hráčky z Prahy uzamkly domácí na jejich polovině.
34:16 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #88 Kristina Hudáková.
33:54 Chodov po obdrženém gólu začal trochu zmatkovat a hráčkám se nedaří ani si přihrát, aniž by balónek neskákal.
31:54 Domácí hrají v plném počtu.
31:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:0)
31:11 Bačová vyběhla po konci svého trestu na hřiště, dostala neskutečný pass od Rybičkové a ve svém zakončení se nemýlila.
30:25 Domácí holky se i ve třech dokázaly dostat k míčku a ušetřit si potřebné sekundy.
29:54 Vyloučen hráč #32 Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka
29:05 Vyloučen hráč #78 Pavlína Bačová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
28:12 Štolbová to chtěla vzít na sebe a vystřelit z poloviny, míček však napálila do prvního bloku před sebou.
26:38 Sigmundová zkusila nához před bránu Christianové, kde míček sbírá obránkyně Chodova a bere svůj tým do protiútoku.
25:43 Po faulu Kotzurové se ke standardce z rohu dostává Chodov, ale ani tento tým tuto možnost nijak nevyužil.
24:02 Ostrava si vybojovala standardku z rohu na útočné polovině, provedení však nebylo nic moc a následně přichází o balónek.
22:13 Chodov vstoupil do 2. třetiny zatím lépe než domácí holky a vyvíjí značný tlak.
21:22 Plášková se dostala do skvělé pozice na zakončení, míček však zamířil mimo bránu.
20:01 Buly pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:45 Zápas začíná být dost vyhrocený.
16:32 Prontekerová to zkusila tahem, nakonec trefuje pouze blok.
13:45 Hra je velmi vyrovnaná, ale nevidíme moc střel, oba celky dobře brání.
12:03 Posledních pár minut se hraje nahoru dolů a žádný tým nevyčnívá.
10:52 Chodov se na chvíli dostal do sedla a uzamkl ostravské holky, nyní na balónku opět domácí.
09:26 První ostravská lajna obléhá polovinu hostí, zatím však bez střely.
08:30 Hraje se ve velmi vysokém tempu na obou stranách.
07:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #42 Linda Pudišová (1:0)
07:05 Vyloučen hráč #22 Patricie Suchanová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
06:22 Chalupová šikovně proběhla hřiště po mantinelu, ale ke střele se nedostala.
04:45 Před Tomšovou se vytvořil nebezpečný chumel, který nakonec ukončuje až sama brankářka lapením míčku.
03:34 Ostrava od začátku utkání vyvíjí obrovský tlak, je to asi pouze otázka času, kdy se jim tento tlak podaří zúročit.
02:26 Vrlíková se ocitla ve velké šanci, nakonec nedokázala trefit skákající míček.
01:39 Hudáková P. zkusila střelu z dálky, Christianová zatím 100%.
01:19 Domácí holky se dostaly na útočnou polovinu, kde byla jedna z nich faulovaná. Ostrava má standardku z rohu.
00:01 Úvodní buly pro Chodov.