• 60 59:08
    2
    Simona KORBELÁŘOVÁ

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 1:5
branky: 54. Tereza Havlová - 10. Barbora Lovíšková, 19. Michaela Mechlová, 43. Mariana Býčková, 57. Lucie Krýslová, 59. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Franková 20 - Monika Šolleová 16; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
60:00 Tatran ani po čtvrté nechybuje a postupuje tak do semifinále.
59:08 Vyloučen hráč #7 Simona Korbelářová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
59:08 Simona Korbeřová fauluje a jde si náležitě odpočinout na dvě minuty.
58:50 Domácí zkouší v šesti.
58:45 Timeout FbŠ Bohemians
58:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #55 Lucie Krýslová (1:5)
58:41 Tatran trestá do prázdné branky ve vlastní přesilovce.
58:07 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka
58:07 Domácí tým začíná v pěti bez golmanky.
58:07 Minářová si jde za vysokou hůl odpočinout.
56:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #2 Nikola Hermannová (1:4)
56:27 Hermannová vybíhá do útoku, pousová na Krýslovou, která využívá a navyšuje tak skóre.
54:59 Franková drží svůj tým, zneškodňuje šanci za šancí.
53:10 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:3)
53:10 Domácí velmi rychle využívají početní převahu a snižují tak stav na dvě branky.
52:47 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
52:47 Mechlová v souboji se Strnadovou, tu však fauluje a jde si odpočinout na dvě minuty.
51:26 Panešová zkouší z půlky, Franková i nadále připravená.
50:02 Stůjová krosem na Želízkovou, té sjíždí balonek a nedokáže zakončit.
48:56 Želízková nahrává na Seemannovou, která se snažila z úhlu překonat Frankovou, ta však úspěšnější a hasí šanci hostů.
47:36 Veselá v další šanci, ale trefuje golmanku.
46:30 Tatran v úvodu třetí třetiny aktivnějším celkem.
45:14 Dvě na jednu Veselá - Mezerová, Veselová to bere na sebe, ale bohužel přestřeluje branku.
44:59 Lovíšková to bere na sebe a snaží se zakončit, obrana Bohemky ji ale zakončení nedovoluje.
44:01 Vaníčková zkouší z výběhu, ale netrefuje branku hostujícího Tatranu.
42:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #90 Monika Šolleová (0:3)
42:09 Golmanka hostů vybízí Marianu Býčkovou do úniku, ta svoji šanci využívá a zvyšuje tak skóre svého týmu na tři branky.
41:25 Hosté kombinují na útočné polovině.
40:20 V rychlostním souboji Veselá - Mechlová, Mechlová úspěšnější.
40:01 Úvodní bule pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
36:26 Faltová v šanci, ale nedokázala překonat golmanku hostů.
32:55 Domácí v pěti, Tatran si moc šancí během přesilové hry nevytvořil.
31:56 Domací zatím zneškodňují všechny šance hostů.
31:23 Hermannová do boční sítě.
30:55 Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
30:55 První vyloučení na straně domácích, odpočinout si jde Mezerová za sekání.
30:20 Císařová zkouší ze standartky, brankářka hostů vyráží.
29:50 Tatran zamkl domácí na své polovině, ale do větší šancí se nedostal.
27:36 Velkou šanci hostů nyní zneškodnila domácí brankářka Franková.
26:32 Krýslová v šanci sama před golmankou domácích, ale šanci nevyužila.
25:14 Mechlová do bloku a Bohemians tak mohou ihned startovat do brejku, umístit balonek za zády Šolleové Mezerová nezvládla.
23:55 Úvod druhé třetiny je zatím opatrný z obou stran.
23:02 Sestry Korbelářovy kombinují za brankou domácích, ale nedostávají se k zakončení.
21:17 Želízková s obrovské šanci přestřeluje branku.
20:00 Bule pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:2)
18:41 Korbelářoví krosem na Mechlovou, která napoprvé netrefuje, druhou šanci využívá a zvyšuje tak skóre Tatranu.
17:54 Mechlová z půlky, Franková připravena.
17:13 Stůjová v souboji s Urbanovou, Urbanová ze souboje odchází se zlomenou florbalkou.
16:33 Seemannová přestřeluje branku.
15:39 Císařová zkouší z půlky, Minářová nezvládla dorazit balonek do branky hostů.
13:34 Bartošová zachytila přihrávku a vydává se do útoku. Střílí a vybízí k dorážce ještě Mezerovou, brankářka Tatranu ale i nadále drží čisté konto a zneškodňuje každou šanci domácích.
11:59 Hermannová z pozice obránce se vydává do útoku a nepříjemnou střelou na sebe upozorňuje domácí brankářku.
11:20 Havlová na Mezerovou přímo před brankou hostů, Mezerová ale netrefuje balonek a promarňuje tak šanci srovnat skóre.
10:54 Hernandezová v obrovské šanci, bohužel pro domací netrefuje bránu a hostující golmanka je bez práce.
09:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #94 Michaela Mechlová (0:1)
09:15 První branka utkání pro Tatran.
07:32 Želízková v souboji na půlce s Urbanovou úspěšní a prověřuje Frankovou.
06:38 Mezerová vysílá Veselou do samostatného úniku, Šolleová však připravená.
05:59 V úvodu utkání vidíme dominaci domacích, Tatran se do šancí příliš nedostává.
05:07 Šanci Strnadové hasí Stůjová před vlastní brankou.
03:48 Radka Korbelářová zkouší překvapit domácí golmanku Frankovou, neúspěšně.
02:39 Po útoku Tatranu se dostávají do brejkové situace Faltová s Mezerovou, bohužel pro svůj tým situaci nevyužily.
01:50 Minářová vyváží balonek a střílí od mantinelu, bohužel však netrefuje bránu. Vaníčková poté za bránou faulována a domácí mají k dispozici standartku z rohu.
00:30 Bohemians v rychlém útoku zaváří před brankou Tatranu, obrana hostů však šanci zneškodnila.
00:01 Úvodní bule pro hosty.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u 4.kola play off čtvrtfinále extraligy žen. V dnešním utkání se můžeme těšit na spoustu soubojů, vysoké tempo, ale věříme, že i na spoustu branek. Pakliže Tatran dokáže zvítězit, bude tak pokračovat do semifinále bez ztráty zápasu. Bohemians nemá co ztratit a do čtvrtého utkání musí dát vše, aby prodloužil sérii.