59
  • 59 58:32
    Dominika BUCZEK

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 4. Aneta Koláčková - 1. Barbora Husková, 16. Sára Seevaldová, 34. Sára Seevaldová, 56. Michaela Kubečková; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 23 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:32 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #8 Dominika Buczek.
58:32 Brucháčková za cenu nájezdu překazila Vítkovicím gól do prázdné
57:49 Domácí brankářka zpět v bráně
57:00 Buldočky v 6
56:54 Timeout Bulldogs Brno
55:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #8 Dominika Buczek (1:4)
53:20 Hráčka Vítkovic trefuje místo prázdné brány pana Mikšla v rohu
51:00 Domácí předvedly opravdu velmi pěkné střídání
50:35 Anna Brucháčková v obrovské šanci
49:30 Vítkovice stále kombinují na domácí polovině, ačkoliv jejich přesilovka je dávno u konce
47:15 Pešková střílí ve vlastním oslabení, o pár okamžiků později má šanci vstřelit gól i Anna Brucháčková po krásné kombinaci se sestrou
46:40 Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
33:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #8 Dominika Buczek (1:3)
32:00 další obětavý blok Veroniky Stuchlíkové
31:00 přestože hráčky Vítkovic většinu času okupují domácí polovinu, tato třetina je zatím na střely velice vyrovnaná
28:40 rozehrávka pro domácí
26:40 krásný zákrok Hošek-Markové
26:35 závar před brankou domácích napravuje Stuchlíková a pokračuje do neúspěšného protiútoku
25:11 Hosté rozehrávají na své polovině, Brucháčková jim to však velmi znepříjemňuje
24:00 Stuchlíková se obětavě snaží zblokovat všechny střely
23:19 Buczek střílí do vlastní hráčky
23:12 Krásná nahrávka a poté ještě lepší zakončení znamená dvougólový náskok pro Vítkovice
21:30 Hosté znovu okupují domácí polovinu, vzápětí nasleduje rychlý protiútok
21:00 Rozehrávkka domácích na polovině soupeře
20:20 Hosté hned od začátku třetiny velmi aktivní
20:00 Střely v 1. části: 5:13
15:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (1:2)
03:03 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #8 Michaela Žáková (1:1)
03:03 Máme srovnáno!
02:09 Střela Brucháčkové A. byla zblokována, následuje rozehrávka z rohu.
00:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #48 Eliška Planková (0:1)
00:30 Chyba v rozehrávce domácích znamená rychlý gól Vítkovic.
00:01 Uvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Krásné odpoledne, vítáme Vás na online přenosu 4. utkání čtvrtfinále mezi Bulldogs a Vítkovicemi. Vítkovice dnes mohou rozhodnout, ale buldočky jim to určitě nedají zadarmo.