7:5
    Ondřej TRČKA
    (Vrzala)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 7:5
branky: 7. Antonín Blažek, 12. Adam Václav Kyselka, 14. Antonín Blažek, 19. Antonín Blažek, 36. Petr Vincenz, 42. Dominik Bürger, 42. Jakub Nový - 2. David Černý, 26. Marek Chroustovský, 37. Marek Chroustovský, 42. Lukáš Ligmajer, 45. Ondřej Trčka; rozhodčí: Tomáš Tóth - Karel Kotyza; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 12 - Matěj Dobosz 22; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:3
45:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Dneska už vypadala naše hra lépe. Ze včerejšího utkání jsme si mohli přivést daleko větší náskok, nicméně stejně jako dnes nás srážela špatná koncovka a výborně chytající golman soupeře. Někdy je až neuvěřitelné, co všechno jsme schopni nedat. Děkujeme soupeři za všechna utkání v této sezóně, bylo jich hodně a určitě patřili k těm, které dávali pro oba smysl. Děkujeme také fanclubu rodičů a přátel, kteří dnes dorazili v hojném počtu a podporovali nás. Jdeme se připravovat na MČR!
45:00 Komentář hostů Stummer David (Trenér): Velká pochvala pro všechny hráče, že i přes všechna zranění a nemoce jsme dnešní zápas odmakali. Ukázali jsme obrovský morál v tak úzkém kádru se o vítězství porvat. Bohužel se to prostě nesešlo, ale to nás nezlomí a věřím, že si to vynahradíme příští rok v juniorce. Bojovali jsme od začátku až do konce a i přesto, že jsme podobný průběh čekali, tak rozhodla druhá třetina, kde jsme vypadli ze hry a začali řešit úplně jiné věci než náš výkon. Samozřejmě nám i trošku došla šťáva, ale 3. třetina suprově domakaná. Díky klukům za sezónu, která měla horší i lepší momenty, ale to tak bývá a musíme se z těch horších poučit, abychom příští rok byli lepší. Díky našim divákům, kteří nás podporují, ať už doma, tak i na venkovních zápasech. Bez jejich pomoci by to nešlo. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
45:00 Střely ve 3. části: 9:5
44:58 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #2 Vilém Vrzala (7:5)
44:58 Hostům se daří vstřelit ještě poslední gól zápasu, skore je 7:5.
44:00 Běží poslední minuta zápasu.
41:30 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #6 Lukáš Ligmajer, asistoval #37 David Černý (7:4)
41:30 3 góly během 12 vteřin, Ústí stále nepřestává věřit.
41:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Jakub Nový, asistoval #86 Dominik Bláha (7:3)
41:24 Bohemce se podařilo vstřelit dva bleskurychlé góly a pravděpodobně tak rozhoduje zápas.
41:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #96 Daniel Grézl (6:3)
41:00 I v oslabení je brankář hostů na střídačce.
40:40 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:40 Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry
40:40 Hosté jdou do dvouminutového oslabení.
40:20 Zápas spěje k napínavému závěru.
39:06 Hosté hrají bez brankáře.
39:05 Timeout Florbal Ústí
39:05 Hosté si berou timeout.
38:20 Zápas je nyní skvělý pro nestranné diváky, šancí je spoustu na obou stranách.
36:23 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (5:3)
36:23 Chroustovský využil velké chyby v obraně domácích a drží Ústí na dosah od Bohemky.
35:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #9 Eliáš Lux (5:2)
35:55 Bohemka po několika minutách převahy zaslouženě navyšuje své vedení.
33:40 Bohemka teď tlačí na soupeře, má spoustu šancí.
31:50 Bláha dal málem gól mezi nohama pozadu, brankář mu ale jeho parádičku chytil.
30:20 Skvělý zákrok Kovaříka.
30:01 Začíná poslední třetina zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
29:05 Bohemka měla dvě obrovské šance v rychlém sledu, první střelu chytil brankář a druhá opět rozezněla pravou tyč.
28:00 Hosté nevyužili nebezpečný protiútok.
27:53 Mazánek skvěle vystřelil, trefil pravou tyč.
26:20 Hosté ožili vstřeleným gólem.
25:40 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #14 Martin Hrabánek (4:2)
25:40 Ústí využilo přesilovku a snižuje vedení domácích.
24:45 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
24:45 I Bohemce se nyní nepovedlo střídání a budou muset hrát v oslabení.
22:30 Utkání sleduje 43 věrných diváků, kteří hlasitě podporují své týmy. Děkujeme.
20:56 Domácí se s přehledem ubránili v oslabení a jsou zpět v plném počtu.
19:20 Brynda vybojoval míček vysoko na útočné polovině a nahrál Grézlovi do skvělé šance, ten však gól nedal.
18:56 Vyloučen hráč #19 Šimon Mazánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:56 Hosté budou mít přesilovku a pokusí se dostat zpět do zápasu.
18:48 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #9 Eliáš Lux (4:1)
18:48 Blažek má hattrick, gratulujeme.
18:18 Hostům se podařilo přestát i druhé oslabení.
17:50 Dobosz má plné ruce práce
16:18 Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
16:18 Bohemka bude opět v početní výhodě.
15:30 Druhá třetina zahájena, míček drží Ústí.
15:00 Střely v 1. části: 11:6
14:49 Vlach měl poslední šanci první třetiny, dobrou střelou těsně minul pravou tyč.
13:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek bez asistence (3:1)
13:29 Blažek skvěle využil chyby v obraně a z otočky navýšil vedení domácích.
11:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #74 Filip Brynda (2:1)
11:59 Krásná akce domácích, Kyselka z první zakončil Bryndovu přihrávku a Bohemka je ve vedení.
10:31 Ruml nedokázal zakončit ve velké šanci.
10:25 I hosté přežili přesilovku.
08:25 Vyloučen hráč #6 Lukáš Ligmajer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
08:25 Ústí hrálo chvilku v šesti a Bohemka si tak zahraje přesilovku.
07:20 Kyselka z dobré pozice minul bránu.
06:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #33 Petr Vincenz (1:1)
06:58 Domácí proměnili svou první větší šanci. 1:1.
05:13 Domácí jsou opět v plném počtu.
04:37 Domácím se zatím daří bránit nátlaku v oslabení.
03:13 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
03:13 Hosté si zahrají první přesilovku zápasu.
01:39 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #14 Martin Hrabánek (0:1)
01:39 Hosté dávají rychlý první gól zápasu a jsou ve vedení.
00:20 Do první šance se z protiútoku dostalo Ústí, střela šla vedle.