3:5
    Adam KLUSOŇ
    (Gryc)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 3:5p
branky: 24. Matyáš Malkus, 37. Štěpán Indra, 45. Kosťantyn Šlosar - 15. Matěj Novotný, 26. Matěj Novotný, 30. Jakub Vařecha, 33. Jáchym Eliáš, 52. Adam Klusoň; rozhodčí: Jan Přibyl - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 29 - Tomáš Musil 22; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1, 0:1
55:00 Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér): Těžko se to teď hodnotí v emocích. Soupeř byl o víkendu lepší v detailech a proto postoupil. Pro nás je to těžká rána, ze které se musíme oklepat a vrátit se do další sezóny silnější. Všichni kluci do toho dali všechno a za to jim musím poděkovat. Musím poděkovat i fanouškům hlavně z řad rodičů za podporu po celou sezónu. Gratulujeme soupeři k postupu a přejeme hodně štěstí na finálovém víkendu.
55:00 Komentář hostů Paták Lukáš (Trenér): První třetinu jsme opět, i kvůli vyloučení, chytali tempo a pomohl nám až šťastný gól, od té doby jsme si šli za postupem, jak jsme včera slíbili a i s trochu dramatu navíc jsme to dotáhli do konce. Celkově se dneska hrál hodně takticky svázaný zápas se spoustou šťastných gólů, ve kterém jsme byli nakonec o ten jeden gól šťastnější. Píšeme historii a poprvé v historii klubu pojedeme na mládežnické MČR! Dneska si to užijeme, zítra začneme regenerovat, a na závěrečný turnaj se dobře připravíme. Díky soupeři, rozhodčím, divákům a především klukům za dnešní zápas a morál, který předvedli #SJH!
55:00 Střely v prodloužení: 5:8
55:00 Ukončení prodloužení
51:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #71 Matyáš Gryc (3:5)
51:58 Je dobojováno. Střela Klusoňe z levé strany do protějšího vinglu rozhoduje, že obhájce titulu Mistra ČR z loňského roku končí již v osmifinále.
51:25 Emoce na obou stranách, každý hvizd rozhodčího je postiženou stranou přijímán s hlasitou nelibostí.
50:00 Polovina prodloužení za námi, hraje se va bank, oba týmy chtějí rozhodnout. Brněnští mají nebezpečnější šance.
47:28 Brno slaví gól, ale rozhodčí rozpažuje, míček od tyčky přeletěl po brankové čáře ven z branky, obrovská klika domácích, že si Šimáček míček nesrazil do branky!
46:25 Brněnští jsou ale častěji v obranné polovině Sparty "Dáme gól" zní z hostující lavičky.
45:55 Sparta se ubránila a do brejku jde ona.
45:20 Brněnští na míčku, hrotový útočník na hranici brankoviště.
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Čeká nás desetiminutové prodloužení, které může skončit dříve, pokud některý tým skóruje.
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:56 Poslední pokus Sparty před prodloužením.
44:17 ...nestačil jsem ani dopsat šestici domácích a už tam byl :-)
44:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #9 Štěpán Indra (3:4)
44:09 Novák, Večl, Kos, Dolejš, Šlosar, a ... GÓOOOL
44:08 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
44:00 Sparta má minutu na gól, Hattrick účinně brání.
42:50 Tlak Sparty bez finální střely, brněnští opakovaně vyhazují
41:24 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
41:24 Domácí zkouší v šesti v poli.
40:13 Frekvence střel na branku se obou stranách zvyšuje. Že by brněnské inkasovaný gól dostal do nějakého útlumu se říct nedá. Sparta tlačí, Hattrick brejkuje. Hraje se nahoru-dolů.
39:30 Do protipohybu sraženou střelu Vítek naštěstí pro domácí chytá.
37:10 Šimáček s obrovským štěstím vyráží stehnem nebezpečnou střelu z brejku.
36:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra, asistoval #37 Štěpán Novák (2:4)
36:24 První pořádná kombinace s přesnou střelou z první! Štěpán Indra trefuje k levé tyčce nad ruku Musila.
35:15 Kromě upachtěného gólu domácí dosud nedokázali vystřelit tak, aby trefili branku a přitom netrefili brankáře.
33:31 Zatímco tým Hattricku je živý, pohyblivý, hráči si při střídání plácají, lavička žije, tak na Spartě je deka. Pomalý pohyb, alibismus, hra bez myšlenky. To pro Spartu vůbec nevypadá dobře.
32:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:4)
32:17 Střelu Eliáše ze dvou metrů Šimáček vyráží před sebe, přihlížející obránci nechají Jáchyma dorážet a Brno už vede o tři góly. Spartě chybí alespoň dva pro prodloužení...
30:50 Od dalšího gólu zachránil domácí jistý Śimáčkův zákrok.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
30:00 Tímto výkonem Sparta postup nevybojuje. Brněnští jsou nyní na koni, jejich taktika zatím přináší úspěch. Do třetí třetiny potřebují domácí polít živou vodou, nakopat nebo nějaký podobný impuls.
29:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:3)
29:37 Opět půlminuta do konce a opět gól v domácí síti. Přízemní střela prošla skrz skrumáž až do branky.
28:54 Brno hraje to co potřebuje. Poctivě brání, využívá každou možnost k protiútoku, obrana Sparty jen křečovitě ataky odvrací.
28:05 Mitera okopíroval Nováka. Domácím chybí přesnost, lehkost, hra je ukoptěná.
27:25 Další střela agilního Nováka jen centimetry mimo horní tyč.
25:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #83 Vojtěch Spousta (1:2)
25:22 Místo aby vyrovnávací gól přinesl klid a novou energii domácímu týmu, Hattrick si bere vedení zpět, druhým gólem Novotného.
23:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Matyáš Malkus, asistoval #80 Daniel Večl (1:1)
23:26 Konečně! Po kombinaci před soupeřovou brankou Maty Malkus protlačil míček mezi nohy Musila a rozhodčí potvrzuje, že míček skončil za brankovou čarou.
22:00 Chyby v rozehrávce Sparty trestají modří rychlými protiútoky.
20:40 Sparta vytahuje pressing hluboko do soupeřovy poloviny.
19:00 Vařechova střela z brněnského útoku asi metr napravo od domácí branky.
17:47 Další Novákova střela těsně nad. Sparta má v této fázi drtivou převahu a fanoušci chtějí hlasitě gól.
16:57 Střela domácích končí na břevně.
16:28 S úvodem druhé třetiny se konečně ozývají domácí fanoušci, kteří pochopili, že nejsou v kině.
15:00 Střely v 1. části: 5:6
15:00 Pokud domácí chtějí dnes uspět, musí výrazně přidat. Hattrick hraje pozorně v obraně a spoléhá na výpadové útoky, což zatím vede k jejich vedení.
14:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #81 Josef Loučka (0:1)
14:33 Půl minuty před koncem třetiny z nenápadného útoku nechali domácí Novotného vystřelit z osy hřiště. Střela nad rameno překvapila i domácího gólmana.
13:33 Neplodný přesilovkový tlak Brna dovoluje Sparťanům brejky, jeden z nich Šlosar zakončil střelou doprostřed branky, kde byl připravený Musil.
12:04 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra rukou
12:04 Dolejš po střele dohrál souboj rukou a to znamená jediné, dvouminutový nucený odpočinek.
10:15 Úvodní polovina první třetiny nabídla opatrnou hru bez vážnější šance na obou stranách. Více ze hry má Sparta, ale střelám chybí zejména přesnost.
09:40 Kombinaci rudých zakončil Malkus slabou přízemní střelou, se kterou si obrana Hattricku poradila.
08:10 Klusoňův pokus likviduje domácí obrana, stejně tak protiútok domácích, zakončený Slavíkem končí na prvním obránci.
07:46 Večlův brejk končí nezaviněným pádem po střetu s obráncem.
06:30 Novákův slalom skončil střelou mezi nohy, kterou Musil kryje. Z rychlého brejku ihned zahrozili hosté, další úspěšný zákrok si připisuje i Šimáček.
06:10 Těsně po skončení přesilovky končí střela domácích na tyči.
05:30 Večlovu přihrávku Kos posílá vedle brány.
04:47 Sparta zamkla čtveřici hostů, střelu zablokovali obránci.
04:09 Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
01:05 V hledišti má převahu domácí tým, na ploše se začalo opatrně, první střelu na branku zaznamenal první útok Sparty.
00:00 Odvetné utkání bylo zahájeno. Domácí Sparta natupuje v typických rudých, hosté z Brna v modrých dresech.  Sparta si z Králova Pole po včerejším vítězství 3:2 přivezla jednogólový náskok, brněnští asi desítku fanoušků. Osmifinálová série se opět hraje na dvě utkání a postupuje tým, v jehož prospěch je rozdíl ve skóre ze součtu skóre obou utkání; pokud je celkové skóre z obou utkání vyrovnané, následuje dnes po 3. třetině 10-minutové prodloužení dle pravidel florbalu, končící případným vstřelením branky; pokud o vítězi nerozhodne ani prodloužení, následují trestná střílení dle pravidel florbalu.