• 43 42:55
    5:0
    ()

1. SFK Havířov - Zlín Lions 5:0
branky: 13. Dominik Brückner, 23. Daniel Kantor, 31. Jan Chudoba, 41. Alex Foltyn, 43. Dominik Brückner; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robert Grim 23 - Matěj Outrata 23; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:0
45:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Zlín nám opět ukázal své kvality a nás podržel brankář v těžkých chvílích. Musím pochválit i kluky, že dnes blokovali střely a hráli zodpovědně v obraně. Dnes to byl opět zápas ve vysokém tempu, ale tak by to v play off mělo být. Moc děkuji klukům za předvedenou hru i těm, kteří se do utkání nedostali, ale podporovali spoluhráče. Děkuji rovněž skvělému publiku jak soupeře, tak našemu. Byla to opět skvělá atmosféra. Děkuji soupeři za perfektně předvedenou hru a sérií. Nyní se už těšíme na konfrontaci s nejlepšími.n
45:00 Komentář hostů Ondroušek Lukáš (Trenér): Soupeř si udržel vysoký standard z minulého zápasu a nám kvůli špatnému zdravotnímu stavu velké části týmu docházeli síly. Chtěl bych klukům poděkovat, že se rvali až dokonce.n
45:00 Střely ve 3. části: 13:10
42:55 GÓL 1. SFK Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner bez asistence (5:0)
40:03 GÓL 1. SFK Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #84 Adam Chlebík (4:0)
32:11 Timeout Zlín Lions
31:55 Vyloučen hráč #24 Patrik Kresta družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
30:55 GÓL 1. SFK Havířov! 3:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #70 Daniel Kantor (3:0)
30:00 Střely ve 2. části: 9:7
26:40 Vyloučen hráč #11 Dominik Brückner družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za špatné střídání
22:21 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #70 Daniel Kantor, asistoval #11 Dominik Brückner (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 6:6
12:46 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #9 Lukáš Galla (1:0)