• 45 44:01
    5:3
    (Fischer)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 5:3
branky: 1. Vojtěch Petráň, 13. Marek Navrátil, 17. Adam Sláma, 40. Marek Navrátil, 43. Jindřich Lego - 6. Filip Čech, 42. Nicolas Bolan, 45. Nicolas Bolan; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 4 + Adam Zán OS:1 + Josef Sekyra 4; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 22 - Filip Černý 33; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2
45:00 Komentář hostů Surák Matěj (Trenér): Chodov zaslouženě postupuje, je pořád o krůček dál. Ale výkon našich kluků byl naprosto 100%, jsem na ně pyšnej. Odvedli jsme kus práce a i přes obrovskou marodku, jsme hráli florbal s top týmy ČR. Zase to ukázalo, že s mládeží pracovat umíme, a je to pro nás závazek, se klukům dále věnovat. Děkuji všem rodičům za fandění a podprou. My nekončíme, tohle nás zas o kus posune. GO-RI-LY
45:00 Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér): Série, která nás prověřila více než jsme se domnívali. Gorily z našeho pohledu udělaly větší progres od posledního turnaje než za uplynulou část sezony nebo jen zařadily vyšší výkonnostní stupeň. Klobouk dolů. nDošlo i na prověření naší mentální stránky. V té jsme většinu času dokázali ustát fyzicky tvrdou hru soupeře. nKlukům díky za tuto sérii! Těšíme se na MČR, ať bude kde bude! nDSRaD
45:00 Střely ve 3. části: 12:9
44:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (5:3)
43:40 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #7 Vojtěch Procházka.
42:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego bez asistence (5:2)
42:54 Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
42:54 Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest
41:55 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan bez asistence (4:2)
41:44 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
39:10 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (4:1)
37:45 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
36:48 Sekyra nevyužil nabídnutý míček, stříli vysoko vedle.
33:34 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
32:08 Chodov nasazuje 4. útok který se s chutí pouští do bránící plzně, na které je už vidět únava.
41:32 Sláma zbytečně seká
30:00 Střely ve 2. části: 13:10
29:16 Navrátil v pravém rohu dostává naloženo zezado do stehna, hra je na chvíli přerušena.
26:32 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
25:19 Štafeta na 2x40 metrů: Petráň přesporintoval s míčkem celé hřiště, na brankovišti převzal míček Bolan a přesprintoval za Fridrichovu bránu, kde ho zastavil Borek.
23:12 Fialka měl prázdnou bránu, Černý se stihl přesunout.
21:47 Fialka se zamotal do Čecha, Plzeň má výhodu.
19:48 Gorily drží balon a snaží se najít skulinu v chodovské obraně, Modrý blok je neprůstřelný.
18:19 Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #47 Adam Zán (3:1)
16:04 Plzeň tlačila kolem chodovské brány, Zán udělal prostor pro Slámův break.
15:00 Střely v 1. části: 12:6
12:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #47 Adam Zán (2:1)
12:49 Na samém konci oslabení se Zán s Navrátilem utrhlil Plzeňské přesile a zvyšují chodovské skóre.
12:31 Čech zkokusší střelu, Fridrich pravou nohou vyráží.
10:49 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:49 Procházka poslal Sekyru na lavičku hostí hlavou dolů. Domácí budou bránit ve čtyřech.
05:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #75 Lukáš Čech (1:1)
05:01 Gorily využili break Čech na Čecha a vyrovnávají.
04:23 Čech střílí nad.
00:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (1:0)
00:40 Borek našel Petráně, ten otvírá skóre celkem snadno.