7:5
    Lukáš RADA
    (Holásek)

Bulldogs Brno - FbC Písek 7:5
branky: 25. Jakub Tesárek, 25. Tomáš Macháček, 27. Tomáš Macháček, 28. Lukáš Holásek, 43. Lukáš Rada, 45. Lukáš Holásek, 45. Lukáš Rada - 26. Dominik Suchan, 26. Šimon Špeta, 28. Šimon Špeta, 41. Šimon Špeta, 43. Dominik Suchan; rozhodčí: Jana Kubalíková - David Zástřešek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Adam Suda 18 - Jakub Homola 24; po třetinách: 0:0, 4:3, 3:2
45:00 Komentář domácích Konečný Adam (Asistent trenéra): POSTUP :-). Myslím si, že naprosto zasloužený postup. Obě dvě utkání jsme měli plně pod kontrolou. Byli jsme lepším týmem, který může slavit. Děkuji moc soupeři za férovou sérii, ve které nás výborně připravili na další zápasy. Také chceme poděkovat našim fanouškům a rodičům za perfektní podporu a všem hráčům za předvedený výkon. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů. NNB :-)
45:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Hned v úvodu bych chtěl napsat, že soupeř postupuje zaslouženě. V celkovém kontextu byl lepším týmem a gratulejeme k postupu. Mrzí mě, že se v této fázi play off hraje stále na součet branek. Myslím si, že by tomu více slušel systém na dvě vítězná utkání. Na konci dnešního utkání se nám podařilo zápas i otočit, ale stále nám chybělo manko dvou branek a museli jsme stále hrát v šesti. Nicméně klukům děkuju za dnešní výkon. Oproti včerejšku hráli s větší chutí a stále bojovali o co nejlepší výsledek. Musíme si vyhodnotit celou sezónu a budeme pokračovat v naší práci. Díky všem za férovou sérii.
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:44 Pravděpodobně poslední hřebík do rakve zasadil Rada do prázdné branky
44:43 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #79 Lukáš Holásek (7:5)
44:11 GÓL Bulldogs Brno! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #80 Dominik Papica (6:5)
42:40 Rada po dlouhé době hry bez brankáře trefuje prázdnou branku a domácím tak vrací klid na florbalky.
42:39 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada bez asistence (5:5)
42:06 Tři minuty do konce se utkání dramatizuje po střele z poloviny hřiště, která zapadla na zadní tyč domácí branky.
42:05 Timeout Bulldogs Brno
42:05 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #26 Matěj Charvát (4:5)
40:45 Hostům se čas velmi rychle krátí a dále zkouší hru v šesti.
40:03 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #31 Dominik Suchan (4:4)
38:27 Písek teď zvládl odbránit i prázdnou branku.
36:44 Písek si i přes početní převahu většinu času pouze nahrává na polovině hřistě.
35:00 Hosté zkouší hru v šesti.
34:59 Timeout FbC Písek
34:04 Pařenica teď v obklopení tří hráčů Písku nedal míček pomyslně z ruky.
32:45 Sudův krásný zákrok drží Bulls v jednobrankovém vedení.
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
28:54 Teď se Homola naopak vytáhl krásným zákrokem samostatného úniku.
27:41 Holásek se po parádní přihrávce ocitl úplně sám před brankou hostí a vychutnal si tuto situaci kličkou do backhandu.
27:40 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #23 Jakub Hladík (4:3)
27:35 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (4:2)
26:44 Macháček našel mezírku na přední tyči Homolovi branky a neomylně této situace využil.
26:43 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #82 Vojtěch Zach (3:2)
25:24 Písek se teď v průběhu 13ti sekund dotáhnul na remízové skóre.
25:23 GÓL FbC Písek! 2:2
25:10 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (2:1)
24:35 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #76 Tomáš Macháček, asistoval #91 Jakub Továrek (2:0)
24:05 Prvním úspěšným střelcem dnešního utkání se stává Tesárek.
24:04 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #79 Lukáš Holásek (1:0)
23:38 Vyloučen hráč #23 Jakub Hladík družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
23:12 Fritz opět zkoušel prostřelit Homolu, ten však nadále drží nulu.
22:07 Skoro to vypadá, že Homola na dnešní zápas začaroval svoji branku.
20:31 Na druhé straně Bulls mají jednu šanci za druhou, jen se jim nedaří žádnou využít.
19:31 Ačkoliv Písek potřebuje vyhrát aspoň o 4 góly, nedaří se jim tvořit gólové šance, ani kontrolovat hru.
17:08 Domácí opět tlačí a nenechávají soupeře hrát na míčku.
15:30 Po necelých třiceti sekundách si Bulls tvoří první větší šanci druhé třetiny.
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:32 Bulls si tvoří stále více a více šancí, gól už je cítit ve vzduchu.
12:04 Bulldogs najednou úplně změnili styl hry a vytvořili si spoustu gólových šancí, které ale neproměnili.
09:50 Macháček neměl daleko k potrestání špatné rozehrávky Písku.
08:50 Bulldogs nepouští hosty k šanci ani v přesilovce.
06:49 Vyloučen hráč #76 Tomáš Macháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
05:53 Vyloučen hráč #31 Dominik Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:23 Vyloučen hráč #91 Jakub Továrek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
04:23 Vyloučen hráč #4 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
04:18 Zach důrazně prověřil hostujícího brankáře.
03:05 Písek zatím víc na míčku, ale nenachází potřebnou mezírku v obraně Bulldogs.
00:40 Hráči Písku vědí, že jim dnes jde o všechno a hnaní fanoušky začínají tlačit hned od začátku.