10:0
    Adam KAREL
    (Panuška)

TRAPOL Tatran Střešovice - Florbal Primátor Náchod 10:0
branky: 3. Matěj Kučera, 6. Matěj Hejzlar, 8. Adam Aarons, 9. Matěj Dvořák, 11. Štěpán Lovíšek, 15. Michal Rada, 32. Jakub Klápa, 36. Adam Bureš, 41. Adam Karel, 44. Adam Karel; rozhodčí: Jan Přibyl - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Lev Kliment 11 - David Fröde 3, Lukáš Kašpar 16; po třetinách: 6:0, 0:0, 4:0
45:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Asistent trenéra): V první třetině naše hra postrádala jakékoliv nasazení a tempo, proto jsme dostali randál a nebyli pro Tatran důstojným soupeřem. Od druhé třetiny velké zlepšení v našem tempu, kdy nám k lepšímu skóre chyběla větší kvalita ve hře v útočném pásmu. Soupeři děkuji za serii a přeji mnoho štěstí na závěrečném turnaji. Náchodským hráčům děkuji za sezónu a společně strávený čas. Není důvud věšet hlavu dolů, pořád jsme skončili mezi TOP 16 a byli nejlěpším dorosteneckým týmem v regionu.
45:00 Komentář domácích Janda Roman (Trenér): Děkujeme soupeři za sérii. V dnešním utkáním jsme až na ztrátu koncentrace v druhé třetině plnilli všechny pokyny. Tešíme se na závěrečný turnaj.
45:00 Střely ve 3. části: 9:4
44:57 Standardka domácích a Kučera ještě naposledy zakončuje.
44:27 Klápa to ještě zkouší ze středu, bohužel netrefuje bránu.
43:45 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 10:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #29 Ondřej Panuška (10:0)
43:44 Karel ze středu slušně pověsil desátý gól domácích.
42:01 Standardka Náchoda na hraně velkého brankoviště. Bohužel ani ta nic nemění na stavu skóre.
40:55 Donaj na Majera na středu.
40:33 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 9:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel bez asistence (9:0)
40:32 Karel sám na Kašpara a nekompromisně ho prostřeluje.
39:32 Vyloučen hráč #79 Ondřej Vázler družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:32 Ostrý souboj v rohu a hosté si zahrajou přesilovku.
37:18 Standardka domácích na útočné polovině, která se obešla bez střely.
35:03 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 8:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #35 Jakub Šolle (8:0)
35:02 Kross na Buryho, který z první trefuje branku.
34:29 Odložené vyloučení a domácí v 6.
32:24 Karel si přišel začutat na fotbal.
31:58 Souboj Vázlera a Štacha nevydržely ani mantinely.
31:25 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (7:0)
31:24 Šolle našel krossovkou Klápu, který se bez problémů trefuje a domácí využívají přesilovku.
30:29 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
29:37 Škácha na Klementa na středu, který z první pálí. Branku bohužel netrefuje, ale míček se do ní málem odráží od florbaly obránce.
29:09 Donaj ze středu pálí - Kliment špičkou prstů tečuje.
28:33 Bureš po standardce posílá bombu na Kašpara, tentokrát není úspěšný.
27:12 No, co si budem. Tahle třetina zatím nepřinesla mnoho zajímavých momentů ani z jedné strany.
25:55 Kliment chytá míček a posílá ho dlouhým výhozen na Panušku. Ten je sice po tlakem, ale i tak to zkouší.
23:36 Donaj v šanci, Šolle blokuje čepelí.
21:35 Dlouhý míček z obrany Náchoda, Kliment ho chytá a šahá si na míček už potřetí za tuhle třetinu.
18:40 Střela domácích, Jireček blokuje.
17:57 Lovíšek to teď zkouší z otočky.
17:09 Langpaul vyhrává souboj s Kamarýtem a jde do zakončení, Kliment míček zastavuje nohou a likviduje tuhle šanci hostů.
15:32 První šance této třetiny, ale Klápa by touhle střelou netrefil vodu, ani kdyby stál na parníku.
15:01 Klápa získává buly pro domácí.
15:00 Střely v 1. části: 13:1
14:33 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #11 Jáchym Holý (6:0)
14:32 Holý na míčku, Rada si ho od něj bere a střílí. Ještě na závěr zakopává o nohu a ještě padá.
13:58 Voňka ve velké šanci, bohužel netrefuje branku.
13:18 Šolle krosovkou nachází Klápu na druhé straně, Kašpar chytá.
12:51 Klement zpátky na Bureše, který pálí - jeho střelu bloku Štach.
12:04 Standardka Náchoda nevyšla úplně ideálně. Hejzlar zastavuje přihrávku a posílá míček na Karla, který střílí.
11:43 Rada kličkuje za brankou a posílá míček do bředbrankového prostoru.
10:25 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #5 Štěpán Lovíšek, asistoval #35 Jakub Šolle (5:0)
10:24 Šolle zpoza branky na Lovíška na středu, který se nemýlí.
08:48 Timeout Florbal Primátor Náchod
08:48 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #25 Matěj Dvořák, asistoval #35 Jakub Šolle (4:0)
08:48 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Lukáš Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod
08:47 Dvořák ze středu z první a domácí navyšují náskok.
07:08 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #11 Jáchym Holý (3:0)
07:07 Holý na střed na Aaronse, který pálí k pravé tyči.
07:05 Holý si prokličkovává hřiště jakoby se nechumelilo.
05:33 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (2:0)
05:32 Hejzal zkušeně mezi nohy a domácí odskakují do dvougólového vedení.
03:27 Klápa trefuje nahozený míček ve velkém brankovišti, ten se ale odráží mimo branku.
02:21 GÓL TRAPOL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #85 Michal Rada (1:0)
02:20 Kučera od pravého mantinelu pálí na zadní tyč a proměňuje.
01:35 Langpaul se po fatálku dostává do brejku, končí ale v rohu a svou šanci nevyužívá.
00:01 Právě bylo zahájeno 2. zápas osmifiánále 1. ligy dorostenců a buly získává tým hostů.